Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

I68g45o10r 64H71r59u35b55e28c 4920531884292

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

I59g45o50r 71H14r62u26b73e20c 4450371304912

Vrátil se domů, do nejslavnějšího klubu s největším rozpočtem, myslím že kdyby nabídka přišla dlouho by neváhal...

0/−1
16.9.2016 8:42

D88a96n71i51e67l 43J84i50r77á55č85e87k 3331720770488

Aha, to jsem netušil, že jeho mateřský klub je Real Madrid.

+2/0
16.9.2016 9:40

H96o11n16z79a 28M67á56z13a 5270241910914

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

+3/0
15.9.2016 23:23

H53o15n87z59a 87M28á16z69a 5870251120194

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

+6/0
15.9.2016 23:21

M69a85r81t89i63n 82Š80i89l48a34r 3227433309494

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

+8/0
15.9.2016 20:53

L72u31k49á68š 34K52o51n91e96č72n67ý 1367101148668

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

J82i76ř32í 40L73i40e43t34a39v40e45c 8813299893199

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

+10/0
15.9.2016 20:10

H48o48n78z79a 23M96á61z58a 5810861400904

Doporučuji sloupek Plzeň nebo Sparta tam se vaše nesmysly uplatní, ve sloupku Liberec se opravdu strapňujete!!Rv

K95a96r86e68l 47M16y38l52k69a 9366338278137

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

+22/−2
15.9.2016 19:04

M92a52r45t42i49n 40T89a11c19i13n43e46c 4356828394482

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

+5/0
15.9.2016 19:03

M69a22r22t26i17n 21L36u78k98e92š 3716951581115

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.

+30/−3
15.9.2016 19:01

O85t20t14o 46P77e81t17e12r11k58a 4903861925538

Boleslav do poharu nepoustet. Zlata Slavia.

+4/−5

J31a21r33o98s13l41a65v 21V15o85k84u40r18k62a 2492473270148

Zlatá Slavia ;-D;-D;-D to je fakt, prohrát s nějakejma estonskejma amatérama neumí jen tak někdo ;-D

T47o72m54á62š 63K40ř86í36ž90e94k 6943896867476

Co to ta obrana dělala, Latka asi pro okrasu, a druhej hlavičkuje na střed hranice vápna, i když to mohl hlavičkovat kamkoliv jinam

+1/−1
15.9.2016 19:00

O45t21t98o 11P51e61t63e22r35k16a 4613771545208

To odvraceni bylo naivni, stejne jako volny hrac na vapne. Toto se tresta i v nizsich urovnich nez je EL.

0/0

O43t65t82o 30P13e83t22e93r74k14a 4553321475938

Spravedlivá plichta[>-]R^

+3/0
15.9.2016 18:59

S37t86a60n96d80a 34K56a15f45k72a 6633651969359

ten Franz Straka už se regulérně živí chozením do studia, ne? Ten je snad všude :D

+4/0
15.9.2016 18:56

Z46d47e10n85e85k 75B92e34d22n74a86r 7137346507459

Tak nevím jestli mu daj dost peněz na to co bere. Protože v jakém je stavu, většinou je až neuvěřitelné.

+1/0

M94i54r28o23s69l84a48v 54K63o95n30e62c37n30y 2199651466868

samozřejmě že je to regulérní. Kdyby to bylo neregulérně, určitě by peníze nedostal.

0/0
16.9.2016 16:13

Z86d57e36n13e69k 45B70e10d12n73a85r 7207776987169

Závěr tradičně trapný. Liberec se zatáhnul, ale co předvedl Nitranský to je na zabití. Ten gól jde zcela za ním.

+14/0

M68a50r28t44i51n 37L50u96k92e45š 3896641221645

Já nechápu proč české týmy angažují tyhle vyčpělé neschopné čoboly. Mladej junior by měl alespoň perspektivu a stál by desetinu.

+1/0

O14t12t19o 50P25e47t92e18r90k84a 4823521685818

Nitriansky je Cech, ale jinak souhlas:-)

M67a67r32t34i90n 71C44a64j94t34h20a87m56l 3661118426740

;-(;-(;-( Jeste brzy, ale muze to stat postup !!

+2/−4
15.9.2016 18:54

J32a15n 12H93e32n83d13r90y83c64h 9687441180299

Škoda, před zápasem by Slovan bod bral, ze začátku druhého poločasu byl Karabach lepší. Kluci díky.

T29o42m16á16š 74P30o86k15o61r29n61ý 9748327145659

Zas klídek prosím tě, Liberec dal ze 3 šancí 2 góly, takže z minima vytěžil naprostý maximum. O výhru nepřišel kvůli nějakýmu zásahu vyšší moci, ale kvůli hrubé individuální chybě Nitranského, který dokázal akorát stát a čučet jak trubka, zatím co Sadiqov 3 metry od něj střelou srovnal na 2:2.

+3/−1

Z56d96e65n12ě81k 20M51a12ň71a69s 8194648327

I pánbůh, harekrišna, jehova nebo kája gott či jarda jágr mohou za to, že nitrianský není fotbalista ;-);-D

H44y46n64e65k 64T22r40o19j70a29n 1371951893869

tak sem to právě zapnul a dobřeee Liberec! [>-]R^ to zas budu namlsanej tak doufám že Plzni to taky půjde :-)

M26a87r91t31i41n 44C34a63j15t15h97a55m68l 3581888986980

Jak je dulezite mit Barose s cuchem na goly. Krasne byl schovanej za poslednim pri dorazce, aby neslo o offside. Kluci jeste jeden pridat, at bez nervu!

+6/0
15.9.2016 18:30

J77a38n 92N42o96v71ý 3428293349957

11tej gól za posledních 33 zápasů..To je fakt kanonýr...

0/−8
15.9.2016 18:40

M33a96r83t74i60n 98C49a92j82t37h16a64m55l 3621428886340

Stejny priklad spatne pochopene statistiky jako vzajemne tenisove zapasy Djokovic- Wawrinka.

0/0

M31i95c83h83a31l 49Š80r21á74m29e57k 1283253585119

A pak, že je Baroš na poháry starý. Jeden gól dal a na druhém má velký podíl. Dnes nejlepší hráč Liberce. Tak snad to už Liberec udrží, protože výhrou by slušně zadělal na postup.

+34/0
15.9.2016 18:28

M16a48r10t66i31n 39C46a55j28t64h16a71m92l 3231818406100

Kdo prisel k obrazovce az o 10 minut pozdeji, jako ja, prisel o goly. Do konce utkani plus minus 30 minut a zatim nic. Bylo by krasne zacit vitezstvim v Karabachu.