Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

I65g24o59r 42H22r80u49b74e42c 4410241284982

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

I58g64o43r 72H15r87u20b77e17c 4650831924502

Vrátil se domů, do nejslavnějšího klubu s největším rozpočtem, myslím že kdyby nabídka přišla dlouho by neváhal...

0/−1
16.9.2016 8:42

D48a87n45i78e40l 59J38i51r63á12č63e69k 3761820140368

Aha, to jsem netušil, že jeho mateřský klub je Real Madrid.

+2/0
16.9.2016 9:40

H10o23n46z88a 78M83á76z80a 5540921390304

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

+3/0
15.9.2016 23:23

H16o24n33z20a 87M90á43z31a 5860621670834

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

+6/0
15.9.2016 23:21

M32a53r93t62i78n 13Š37i14l15a51r 3177523469144

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

+8/0
15.9.2016 20:53

L70u64k21á64š 34K46o29n18e45č48n77ý 1537801858498

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

J31i51ř63í 32L12i69e97t84a47v45e75c 8963639823809

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

+10/0
15.9.2016 20:10

H93o92n79z41a 96M80á96z65a 5700721260184

Doporučuji sloupek Plzeň nebo Sparta tam se vaše nesmysly uplatní, ve sloupku Liberec se opravdu strapňujete!!Rv

K86a95r27e42l 66M87y63l67k32a 9116288948257

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

+22/−2
15.9.2016 19:04

M92a61r80t68i59n 58T61a82c36i31n89e29c 4526318944372

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

+5/0
15.9.2016 19:03

M77a41r75t83i17n 10L48u66k68e54š 3796911801465

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.

+30/−3
15.9.2016 19:01

O28t18t28o 70P60e71t14e33r98k36a 4983901595738

Boleslav do poharu nepoustet. Zlata Slavia.

+4/−5

J36a23r24o66s68l39a54v 69V51o20k17u91r22k24a 2102153770698

Zlatá Slavia ;-D;-D;-D to je fakt, prohrát s nějakejma estonskejma amatérama neumí jen tak někdo ;-D

T58o88m32á92š 58K39ř88í69ž70e55k 6223436957456

Co to ta obrana dělala, Latka asi pro okrasu, a druhej hlavičkuje na střed hranice vápna, i když to mohl hlavičkovat kamkoliv jinam

+1/−1
15.9.2016 19:00

O15t98t36o 12P34e90t51e47r84k54a 4743641465598

To odvraceni bylo naivni, stejne jako volny hrac na vapne. Toto se tresta i v nizsich urovnich nez je EL.

0/0

O96t54t24o 91P27e10t73e44r31k49a 4893551365788

Spravedlivá plichta[>-]R^

+3/0
15.9.2016 18:59

S14t83a42n95d26a 86K45a91f31k63a 6823711269219

ten Franz Straka už se regulérně živí chozením do studia, ne? Ten je snad všude :D

+4/0
15.9.2016 18:56

Z14d77e28n93e91k 38B72e26d40n29a26r 7957716707779

Tak nevím jestli mu daj dost peněz na to co bere. Protože v jakém je stavu, většinou je až neuvěřitelné.

+1/0

M86i21r78o63s71l43a10v 22K78o47n58e23c14n32y 2609191546838

samozřejmě že je to regulérní. Kdyby to bylo neregulérně, určitě by peníze nedostal.

0/0
16.9.2016 16:13

Z61d39e52n31e95k 62B96e16d86n53a22r 7797306257749

Závěr tradičně trapný. Liberec se zatáhnul, ale co předvedl Nitranský to je na zabití. Ten gól jde zcela za ním.

+14/0

M24a44r52t13i17n 53L76u13k65e48š 3556421251685

Já nechápu proč české týmy angažují tyhle vyčpělé neschopné čoboly. Mladej junior by měl alespoň perspektivu a stál by desetinu.

+1/0

O92t78t20o 70P21e19t41e34r65k24a 4263651655558

Nitriansky je Cech, ale jinak souhlas:-)

M86a51r87t31i56n 65C49a38j98t76h78a15m70l 3141338816340

;-(;-(;-( Jeste brzy, ale muze to stat postup !!

+2/−4
15.9.2016 18:54

J15a46n 83H73e95n83d28r60y82c97h 9897181360159

Škoda, před zápasem by Slovan bod bral, ze začátku druhého poločasu byl Karabach lepší. Kluci díky.

T68o69m72á66š 59P30o72k70o78r94n89ý 9848377395709

Zas klídek prosím tě, Liberec dal ze 3 šancí 2 góly, takže z minima vytěžil naprostý maximum. O výhru nepřišel kvůli nějakýmu zásahu vyšší moci, ale kvůli hrubé individuální chybě Nitranského, který dokázal akorát stát a čučet jak trubka, zatím co Sadiqov 3 metry od něj střelou srovnal na 2:2.

+3/−1

Z36d24e51n62ě75k 78M59a71ň80a11s 8154818547

I pánbůh, harekrišna, jehova nebo kája gott či jarda jágr mohou za to, že nitrianský není fotbalista ;-);-D

H91y65n53e48k 27T92r33o80j71a57n 1981561773309

tak sem to právě zapnul a dobřeee Liberec! [>-]R^ to zas budu namlsanej tak doufám že Plzni to taky půjde :-)

M71a28r23t49i72n 94C23a97j37t51h39a49m64l 3221498636560

Jak je dulezite mit Barose s cuchem na goly. Krasne byl schovanej za poslednim pri dorazce, aby neslo o offside. Kluci jeste jeden pridat, at bez nervu!

+6/0
15.9.2016 18:30

J49a42n 79N76o81v36ý 3948533479297

11tej gól za posledních 33 zápasů..To je fakt kanonýr...

0/−8
15.9.2016 18:40

M33a75r93t62i82n 26C14a19j52t43h59a82m82l 3171618416300

Stejny priklad spatne pochopene statistiky jako vzajemne tenisove zapasy Djokovic- Wawrinka.

0/0

M88i93c15h65a29l 36Š12r45á11m96e50k 1883913285959

A pak, že je Baroš na poháry starý. Jeden gól dal a na druhém má velký podíl. Dnes nejlepší hráč Liberce. Tak snad to už Liberec udrží, protože výhrou by slušně zadělal na postup.

+34/0
15.9.2016 18:28

M34a74r89t32i42n 88C56a33j60t13h95a29m95l 3651598716250

Kdo prisel k obrazovce az o 10 minut pozdeji, jako ja, prisel o goly. Do konce utkani plus minus 30 minut a zatim nic. Bylo by krasne zacit vitezstvim v Karabachu.