Hertha s Daridou znovu vyhrála, Kadeřábek zažil bláznivou přestřelku

Hertha Berlín se záložníkem Vladimírem Daridou v sestavě vyhrála 2:0 v Ingolstadtu a po dvou zápasech je bodově stoprocentní. To samé platí pro Bayern, který v páteční předehrávce porazil Schalke. Naopak Werder Brémy s Theodorem Gebre Selassiem stále čeká na body. Pavel Kadeřábek odehrál za Hoffenheim druhý poločas a pomohl svému týmu vyrovnat z 1:4 na 4:4.

L90u92d86v29í63k 19O97n37d65ř79í25č44e59k 8530125170628

Hezký zápas, zdálo se, že brankáři obou týmů měli až nevídané problémy s nízkým sluncem, které svítilo přesně z rohu Mohučského stadionu.. Kadeřábek v minulém kole chyboval, nebyl tedy v základu, jeho náhradník však moc jistý nebyl. Pavel přišel v poločase, a netradičně na levé straně podal solidní výkon.

+1/0
11.9.2016 22:04

J31a44n 23N68o10v10á19k 6897630968863

po minulém zápase jsem si myslel, že bude na tribuně, ale první poločas ukázal, že změna byla k horšímu... Navíc Lipsko potvrdilo, že není béčkovým týmem, pokud by sudí netlačil BVB, vyhráli by včera asi přesvědčivěji. Takže pro Kadeřábka nakonec dobré rozuzlení.

T69o80m44á55š 85T33a86t55í73č33e13k 5710322910868

Ježišmarja, už ten Bayern zrušte! To už je taková nuda, že ani fanóšci neslavijó titul nebo pohár. Rv:-P

0/−3
10.9.2016 0:03

J20u73r55a11j 50V79a53r47j59ú 8457974360835

+4/0
10.9.2016 0:55

T49o66m31á92š 71T19a63t48í19č29e50k 5110612490318

Ve čtyřmiliónovým městě vždycky nějaký ty paka nandeš...

D95a95n50i35e59l 71M33u66n80z78a60r 1829328702646

tak Bundesliga se v jadru hraje joz jenom o druhe misto!

0/−1
9.9.2016 22:48

M35a59r49t28i14n 26D49u54f55e33k 3822307888284

Zdá se to...avšak nepředbíhejme událostem, neb se píše teprva 2. kolo...

0/0
9.9.2016 23:34

T46o30m30á68š 58V80a32v54e59r36k88a 7581850332704

Pěknej fotbal, kvalita Bayernu se nakonec prosadila po dvojím střídání. Schalke se bohužel zranil Huntelaar (otřes mozku?) což je na začátek sezony pro Schalke nepříjemné.

+4/0
9.9.2016 22:47

D34a49n46i54e41l 90M24u38n54z70a32r 1789568942786

Huntelar Schalke nese...Doufam ze bude dobrej!

+1/−1

T36o88m13á77š 62T41a39t61í63č21e82k 5130152880918

Nepiš laskavě: "kvalita Bayernu". Napiš po pravdě: "finance Bayernu".

+1/−3

T24o66m62á31š 84V98a42v82e43r85k54a 7161910232874

tak jo no ;-D

+2/0
10.9.2016 0:44

T58o52m96á64š 56T62a69t82í54č17e91k 5200832900308

No, jako, abych po pravdě řekl - zasmál jsem se s tebou. Ale to mě neodvedlo od vědomí, že Bayern je ten hlavní klub, který bojuje za uzavřené "soutěže" anýbrž exhibice. Ne, Bayern fakt nemusím.