Legii nesrazilo ani vyloučení Hlouška, oslabený AS Řím vypadl s Portem

Polsko bude mít po dvaceti letech tým ve fotbalové Lize mistrů. Po domácí remíze 1:1 s irským Dundalkem si nejprestižnější klubovou soutěž vybojovala Legia Varšava, kterou nezastavilo ani vyloučení českého obránce Adama Hlouška.

A87n70t45o16n66í10n 90S26v55o82b51o27d32a 7150874498

Cetl jsem pomerne dost lidi co si stezovali, ze se piskalo proti Plzni a meli konspiracni teorie, ze Bulhari podatili rozhodci. Doporucuju jim jestli chteji videt opravdovy zarez bez jakychkoliv spornosti sestrih utkani Monaco-Villareal.

+4/0
24.8.2016 0:05

L77u69k64á38š 40V56o36j16t24e15k 8925810893750

v Římě rozhodčí OK, ale Plzeň a Ponorka...to je slušný nátěr...

+2/−3
23.8.2016 23:37

L98a47d45i63s24l23a72v 19V33o77l10f 9537962721725

Zkušeně Emerson... Jde na hřiště místo De Rossiho a dostane za 8 minut červenou, to chceš :-D

+1/0
23.8.2016 23:25

L57a87d25i81s30l56a22v 66V32o90l81f 9777632261905

Napsal jsem to špatně, jde na hřiště protože De Rossi dostane červenou a on ji dostane za 8 minut taky

+1/0
23.8.2016 23:27

J10a53n 80U90l68m 7380539226812

AS jsou klauni Ligy mistrů. Divím se, že to nedotáhli na svoji normu - pěti inkasovaných

0/−1

F20i48l33i72p 90P65r81o68c21h33á93z58k79a 5242667839267

Kloubouk dolů před rozhodčím, který řídil zápas Řím - Porto. Obě červený jasný, ale není jednoduché ji vytáhnout. :-) Hráči můžou být rádi, že neměli zlámaný nohy.

+11/−1
23.8.2016 23:14

O69n80d47ř33e22j 29L38o41š19o71t98h 1835905625191

Teď jsem to viděl a ty zákroky a doufám, že oba si zahrají poháry až příští rok.