Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC Milán získaly pohár víckrát, a to pětkrát.

R15o89m92a93n 35V64i35n98š 5220518444721

Asi tady sklidím kritiku, ale po první půli jsem to vypnul, bylo to jako pouťák. Asi to bylo tím, že mi výsledek byl šuma fuk. To zápasy Plzně, Liberce a Slavie v lize byly napínavější :-/

0/0
10.8.2016 11:18

R30o25m54a86n 84V29i28n25š 5310798504291

Zápas Sparty v Teplicích jsem úmyslně vynechal, protože to bylo taky o ničem.

+1/−1
10.8.2016 11:32

M61i11c85h85a75l 58G56i95a48c23i37n63t94o59v 8910128249281

Fotografie: fotbalisté Realu Madrid se radují z vyrovnání... Jo, jo, hlavně ten úplně vpravo s č.21, to je výraz absolutní blaženosti ;-D

0/0
10.8.2016 8:45

L92u90k13á12š 18H81l16o98u65c78a16l 6952870631694

když se hrál superpohár v Praze před třemi lety, hrálo se až na konci srpna, po sezoně kde nebyla žádná velká repre akce. teď ještě nebyla ani polovina srpna, přitom je teprve pár týdnů po finále Eura. čím to?

R61a58d37e91k 26J13o95n38á87š 4477275523288

Naprosto zaslouženě, fajn start do sezóny! Hala Madrid! :-)

+1/−1
10.8.2016 0:26

M78i85c19h78a49l 10S59y59p67t31á12k 4206244528

Viděl jsou pouze druhý poločas (prodloužení už ne), ale že by Real nějak dominoval nebo soupeře přehrál, to určitě ne. Ramosuv gól hlavou do prázné brány byl jedinou výjimkou. Jinak pěkná tužka.

0/0
10.8.2016 11:20

L73u62m46í94r 54V18o55l33a78v17k48a 4748202661100

Parádny gól na 1/0 a ešte krajší na 3/2, v 120 min takáto individuálna akcia, kde je vidieť obranný zákrok, následne nenormálny šprint dopredu s driblingom + super zakončením a to od jediného hráča - klobúk dole, na toto sa človek rád pozrie a je jedno kto vyhrá.

+11/0
10.8.2016 0:07

J25i51ř87í 73H69o91v49o70r25k55a 2446977350391

Njn, 2 ze 3 gólů v posledních sekundách od obránců, to fakt můžou ty útočníky nechávat odpočívat :-)