APOEL Nikósie dal v nastavení tři góly a postoupil, uspěl i irský mistr

Fotbalisté Rosenborgu Trondheim drželi v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na Kypru ještě v 90. minutě bezbrankovou remízu, která by jim po domácí výhře 2:1 zajistila postup, nakonec ale s APOEL Nikósie prohráli 0:3 a v soutěži skončili.

J59a77n 11U34l56m 7790819306892

Tam museli bejt lajfy na ten APOEL

0/0
3.8.2016 7:01

V61í42t 81Č65e46r68v68i59n36k76a 3458789554777

Potěšilo mě vyřazení Borisova, naopak nas... postup Ludogorce a Apoelu. Dnes doufám vypadne Astana.

+1/0
3.8.2016 6:03

M14i59l93o79š 74H43l42a91v94á76č 9393651167294

Dundalk je tedy parádní bomba. Docela bych si ho přál pro Plzeň!;-D Vypadnutí Bate je po minulé sezóně, kdy hráli LM docela těžký pád!

+4/0
3.8.2016 2:27

M83i10l25a54n 69P89o46k96o53r93n20y 3210305568696

Dundalk by Plzeň v její současné formě asi solidně vyprášil. Plzeň včera neskutečně ošu*ala štěstí.

M23i88r45o40s47l34a60v 67K91o39n47e20c11n57y 2759371966508

Proč se nastavovalo 9 minut, ví někdo? Norové zdržovali? Jinak být minuty od postupu a udělat z toho debakl, to se jen tak nevidí.

+2/0
2.8.2016 22:58

V48o52j28t42a 40L49e30j29s17e18k 1101535409149

Něco se asi nastavovat mělo, pak dal Apo gól, dlouho slavili, Norové útočili, dostali druhý + opět dlouhá oslava. A jelikož to situaci měnilo jen částečně, tj. Norům stále stačilo dát jeden gól, tak to rozhodčí nechal fér dohrát dle svého uvážení...v rámci čehož dostali 3., který to vyřešil.

+5/0
2.8.2016 23:09

A73n80t82o31n18í15n 92S37v26o86b34o43d47a 7590874128

Dundalk je 5 minut od jistoty skupiny!!! A furt nadeje, byt teoreticke na LM. Celkem by to byla senzace. Navic by mohl treba hrat s plzni, protoze ta bude nasazena asi.