Hloupou chybou pustil Spartu do vedení. Zaváhal jsem, uznal Heča

Hůř snad do nového ročníku fotbalové ligy vstoupit nemohl. Brankář slováckých fotbalistů Milan Heča už ve druhé minutě proti Spartě napálil z rozehrávky napadajícího hráče soupeře, od kterého se míč odrazil do brány. Smolně tak přispěl k těsné porážce 2:3.

M10i26r89o59s45l12a59v 39K35o37n91e29c93n98y 2669241186288

hmm, za deset minut udělat Slovácko 2 hrubé "chyby" ...pročpak asi? Že by dohoda v Průhonicích? To je REALITA !!

J53a60k56u42b 72M51e48l95z32o85c63h 6775545935212

"Sparta - Slovácko nakonec 2:3!" Tak my nakonec prohráli?

+6/0
31.7.2016 14:47

J79o71s98e51f 67S47k37o13ř98e85p48a 6627644905172

Tak ze hry dali sparťani jen jeden gol.Vyhráli jen díky penaltě a jednomu prakticky vlastenci.Nebýt těchto dvou smolných golů,prohráli by 2:1

+1/−15
31.7.2016 10:34

J85o94s44e80f 75Č45e85r30v56e28n27i85c41k92ý 9169724421493

A ta penalta nebyla dílem toho, že Sparta v tu chvíli právě útočila, tedy že penalta vznikla ze hry?

A kde je jistota, že kdyby Sparta nedala ty dva góly, tak by se hra ubírala tím směrem, že by Slovácko dalo ty dva góly?

+11/0
31.7.2016 10:56

M81a62r68e85k 57S27e67l50i61n69g93e19r 5869577886456

Tuhle logiku jsme pouzivali jako desetileti caparti pri zapasech pred barakem.

+15/0
31.7.2016 11:18

L90u29k95á77š 58K34o59n25e80č33n81ý 1167431958368

Kdyby na prvni gol Slovacka nenahral rozhodci, pri druhym by Sparta neudelala nepochopitelnou chybu pri autu soupere a kdyby sve megasance promenili Sural a Lafata, skoncilo by to 5:0.

M91a20r69t70i38n 49S49m73r19e93č83e25k 1325468863620

Tak on Dočkal překvapil všechny, že tam byl tak rychle. Myslím, že na podzim už asi nepopoběhne, že už má co se týče běhu splněno.