Tlak Steauy? Bylo to naší hrou, nepodrželi jsme míč, řekl Čermák

V prvním opravdu ostrém startu za „áčko“ Sparty Aleš Čermák obstál. Jednadvacetiletý záložník odehrál v duelu 3. předkola Ligy mistrů se Steauou Bukurešť šedesát minut, pak ho vystřídal zkušený Marek Matějovský. Vyrovnávací gól na konečných 1:1 tak sledoval ze střídačky.

K10a95r69e98l 98P16e51t62e60r36k34a 8200519541989

Všichni jste dřeváci, tak musíte ty balóny nakopávat dopředu. :-)

0/0
28.7.2016 1:02

V96l16a46d39i63m26i98r 11T10y54l65e 4534748463878

Je to pořád dokola. Malme - Sparta vede 4:2, soupeř je úplně na hadry, ale spokojíme se s výsledkem. CSKA - vedeme v odvetě 2:0, tak už to nějak ukopem. Včera jsem to neviděl, ale ta druhá půle by se dala vysvětlit i tak, že vedeme 1:0, tak hlavně nic nezkazit. Práce pro psychologa asi. Jinak MM hru strašně zpomaluje a doufám, že ho Čermák nahradí.

+5/0
27.7.2016 14:41

M18a28r22t40i74n 96V49l31a98c56h 2943904692812

to Malmö mě sere doteď. Frajeři tahali nohy půl metru za sebou, byli zralí tak ještě na 2-3 góly a my je nepochopitelně nedorazili, tenkrát byli všichni nadšení kvůli obratu, přitom to ale podělali neskuteně v kontextu obou zápasů.

+5/0
27.7.2016 14:48

V18l95a27d72i91m49i54r 64T23y33l77e 4114948693548

V lize je to jedno, jestli zápas dopadne 4:2 nebo 5:2, 1:0 nebo 2:0. Ale v pohárech to jedno není a o tom to všechno je.

+2/0
27.7.2016 14:59

T43o62n76í26k 71K28u16t97t21m79a11n56n 6843478822

Škoda, že Sparta každoročně na začátku sezóny hledá tempo. Ohledně MM nevím, přijde mi, že když má šanci hru zrychlit průnikovkou na nějaké křídlo, je v tom jeden z nejlepších u nás. Bohužel po odchodu Krejčího to křídlo nemá. Že pak místo zrychlení hry hledá nějakou zpětnou, za to bych ho nevinil. Základní chyba byla prostě v absolutně nulovém pohybu jak dozadu, tak dopředu. A za to MM nemůže. Že se mu ale často zápas nepodaří, o tom bez debat.

+3/0
27.7.2016 17:14

L67i34b38o28r 91B57e47r79d81a 9968425531146

řekl Čermák. A dodal větu, kterou po zápase opakovali všichni hráči Sparty: „Škoda, že jsme ve druhém poločase nenavázali na konec první půle.“

Spíše je škoda, že Sparta za posledních 5 let (mimo skvělé loňské sezony) neudělala o 10 bodů víc, protože ty dnes měla jistou skupinu LM

+2/0
27.7.2016 14:17

J87a61r72o11s79l76a64v 92T28í74n96e62k 4124978160922

Popisování toho, co jste udělali špatně, co bylo potřeba dělat, a jakou taktiku jste měli zvolit, na to jste machři. A co takhle si tohle vyříkat ještě před zápasem ..

L90u14b72o36š 73J32i18n10d34ř12i79c68h 8212338565670

Tak to jo, ale až po utkání zjistíš co se udělalo špatně, co bylo potřeba a tohle před utkáním nevíš, takže jak si to můžeš vyříkat před?

0/0
27.7.2016 14:14

L88i10b87o56r 85B90e24r62d44a 9518255931396

Jenže to už je pozdě. Proto je mnohem lepší vyříkat si svoje chyby ještě před zápasem ;-D:-P:-P8-o