Podruhé Polsku penalty nevyšly. Portugalský postup stvrdil Quaresma

Popáté v řadě Portugalsko na mistrovství Evropy po devadesáti minutách jen remizovalo, přesto postoupilo jako první tým na turnaji do semifinále. Čtvrtfinále s Polskem rozhodovaly pokutové kopy, rozdílovou trefu zaznamenal Quaresma. Soupeřem Portugalců bude v semifinále lepší z dvojice Wales-Belgie.

F54r46a29n47t52i60s56e77k 78P84o87p53l12u84h51a27r 5382600751748

ten polskej golman byl pri penaltach fakt katastrofalni. z 10 penalt netrefil stranu ani jednou. kdyby aspon zustal stat, tak by 2 chytil..

0/0
1.7.2016 13:08

P47a62v71e50l 30H53e23r89i61n69e58k 6500608742643

Kecy typu, že si to Portugalsko po pěti remízách nezaslouží, opravdu na místě nejsou. Všechny týmy (a doufám, že i všichni fanoušci) věděly už před turnajem, že do osmifinále postoupí týmy na prvních dvou místech a čtyři nejlepší na třetím místě. Tím, že se mezi ty čtyři nejlepší na třetím místě Portugalci dostali, si bez debaty postup do osmifinále zasloužili. A v osmifinále a čtvrtfinále věděly oba celky, že postoupí ten, který vyhraje. Zasloužil si to snad tým, který to nedokázal? Ne. Chorvatsko ani Polsko si nezasloužily s Portugalskem postoupit, protože nedokázaly vyhrát, zatímco Portugalsko ano. Oba týmy předem věděly, že může rozhodnout prodloužení nebo penalty, takže ohánět se tím, že si Portugalsko nezaslouží postup, když základní hrací doba dopadla vyrovnaně a v prodloužení nebo penaltách vyhráli oni, je nesmysl. Portugalci (a stejně tak jakýkoli jiný tým) si nezaslouží postup dál z vyřazovacích kol jen tehdy, když prohrají. A to se ještě nestalo.

J17o25s32e17f 13S74t44e25f34l 5924157573890

Uz jsem to jednou psal.Italie taky trikrat ve skupine remizovala a stala se mistrem sveta.italskym fanouskum to asi nevadilo.

+1/0
1.7.2016 10:10

J89a96n 36K27r19i33e83g51l59e20r 4781457195956

Priznam se, ze me vic sedi system, kdy postoupi ze skupiny dva nejlepsi. Aspon trochu to muze eliminovat beton, jaky predvadela nase repre neb jedna prohra a dve vyhry davaji jistotu, takze taktika utocneho fotbalu by mela byt v takovych pripadech efektivni. Nerikam, ze Portugalsko neutocilo, ale na druhou stranu, kdy bylo v nejakem zapase lepsi...?

T68o17m78á69š 37D13v30o82ř27á94k 7463538802833

Portugalsko ve skupině 3 remízy, ale jaké to byly remízy? S Rakouskem drtivý tlak, s Islandem měli zápas pod kontrolou, leč si nechali dát zbytečný vyrovnávací gól a byli v křeči, ale stále útočili, avšak nebylo jim přáno a s Maďarskem hráli nejhezčí zápas mistrovství plný gólů a tam mohlo Portugalsko taky vyhrát, ale tam ta remíza byla zasloužená a určitě nepramenila z toho, že Portugalsko 90 minut bránilo! Ve čtvrtfinále Chorvatsko nepůjčilo Portugalsku balón, tam moc ofenzivní fotbal hrát nešlo, ale zahráli skvěle takticky.. a s Polskem, vyjma prvních 10 minut, kde bylo jasně lepší, se hrálo jenom na polskou branku a čekalo se na vyrovnání a pak i na rozhodující gól, ale ten nepadl a v penaltách se štěstí přiklonilo na Portugalce a nedívím se, Portugalsko totiž hrálo pěknej ofenzivní fotbal narozdíl od Polska, které ve skupině nehrálo moc dobře, ale na to neřeknete nic! Takže kecy typu, že si to Porugalsko nezaslouží po 5 remízách nejsou na místě.. Kdyby Portugalci proměnili ty šance a vyhráli všechny zápasy kromě toho s Chorvatskem, tak podle vás hrají krásný ofenzivní a taktický fotbal! ;-€

J21o58s49e25f 14S81t32e17f58l 5614917103490

Jenom bych podotkl.Ronaldo si mel odpustit ty poznamky o Islandu.ted se mu to vratilo jako bumerang.

0/0
1.7.2016 10:15

L89u89m33í71r 97V93o84l27a83v97k60a 4958952691450

Portugalci o čosi lepší, poliakom rýchly strelený gól skôr uškodil, výborny výkon Pepeho a hlavne prvý polčas Sancheza (bude top na svete), ešte keby zabrali šponu islanďania :-).

+1/0
1.7.2016 9:08

J75i14ř71í 91R71o42u11s90e64k 9316733356195

Fandil jsem Polákům. Pepe, kterého nemám rád včera nejlepší na hřišti, z toho Sancheze asi jednou něco bude. Gólman, který leží ještě než je hráč u penalty nemůže nic chytnout.

+1/0
1.7.2016 8:49

P23a35v80e78l 22Z12o19u31h76a23r 5538284654149

Tady píšete o CR7 ale podstatnou část práce vykonal PEPE, který zabránil dalším gó lům Poláků. R^

+1/0
1.7.2016 8:31

J24o61s79e79f 38P76o59n24e86r29t 9898190842688

A Renato Sanchez

+1/0

P26e96t62r 83A68n14d48e70r95l50e 5735298553918

Ale sám C.R. měl na noze dvě tutovky a ani jednou prakticky netrefil míč.

+3/−1
1.7.2016 8:36

P56e47t67r 76A19n62d31e61r86l70e 5585488883338

Portugalsko vítěz Eura bez jediného vítězství.

P42e33t86r 80A38n91d47e77r66l67e 5565968963668

To jistě, ale koho budou nakonec dekorovat. . . vítěze Eura a ne neporaženého. Jen doufám, že k tomu nedojde.

K81a78r67e23l 30S85e98i81d60l 8860218117377

Ukazuje se, že obě hvězdy Polska i Portugalska září jen v klubech, kde na ně makají spoluhráči.

I49v56a46n 21K26o97t46l22í55n 6514444978977

Tak to je šokující a nečekané zjištění ;-) Mimochodem to platí na všechny týmy které na Euru jsou, snad s výjimkou Walesu.

I58v46a45n 54K73o72t48l86í65n 6624494978547

No, Německo... Gomez 2 góly, kolik jich dal Müller? Nula. Z milionu šancí ;-)

M80a55r74t57i62n 79T62u91n47z81e12r 4563422442514

Já ne. Sice byl jednou nejlepší střelec Bundesligy ale v Bayernu byl pak už jen náhradník. Z Fiorentýny ho půjčili do Turecka. V Německu ho často kritizovali, že je mimo šestnáctku špatný. U titulu na MS 2014 nebyl, myslím ale pro zranění. Nezní to podle mě jako vyloženě hvězdný profil.

0/0
1.7.2016 12:53

J11o24s18e53f 24P19o65n35e50r85t 9428890382358

Když to takhle napíšeš tak opravdu ne - kde si můžou dovolit nechat takového playera na střídačce

0/0
1.7.2016 13:28

J82a69k73u28b 97H90r34o84m10á56d59k71a 5825402455159

No, skoda. Polakum jsem fandil, ale asi to nestacilo :-).

Penaltu nedal Blaszcykowski, ktery byl podle meho odehral vytecny zapas.

+2/0
1.7.2016 8:10

T29e83r20e32z56a 44J93a50n51a34t23k78o14v80á 7801473498357

Postup týmu, který ani jednou nevyhrál v základním hracím čase? Ne, díky. Škoda Poláků... :-/

0/−3
1.7.2016 8:04

J24o88s68e55f 44P78o15n23e72r97t 9888170382408

Ani jednou neprohráli. Poláci mě zklamali, hráli 10 minut a potom se jen a jen bránili

0/0
1.7.2016 8:16

T87e72r18e87z69a 89J13a60n21a92t96k45o84v55á 7861533868697

Tak já viděla jiných (prvních) 45 minut.

J43o40s47e59f 88P25o27n34e83r30t 9428340922968

já koukal na Polsko - Portugalsko, střely 5 - 11, z toho poláci 3 střely v prvních 10 minutách, potom jen bránění a pár protiútoků

0/0

J58o87s17e10f 94P77o10n24e53r53t 9858810502978

za I.půli

0/0

I23v95a27n 14K92o29t76l75í93n 6454374308687

Jestli jsem správně viděl pozápasovou statistiku, u Portugalska v celkovém počtu střel bylo číslo 21...

J85i70r53i 59G37a46z75d73a 8634233644774

Zaslouzeny postup Portugalska, o tom zadna. Sanches objev šampionátu a Pepe v ideální sestavě a velký respekt polakum za výkony na turnaji. Kéž bychom to samé mohli říct o našich. ..