Schick se po návratu do Sparty ukázal. Dal krásný gól a rozhodl o výhře

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc. Na hřišti pak od trenéra dostal prostor na půlhodiny. Sparťanský fotbalista Patrik Schick svou minutáž v přípravném utkání proti Českým Budějovicím dobře využil. Dal gól a zajistil svému týmu vítězství 2:1.

R38o59m46a18n 17V94e39s25e57l49ý 2653269440730

uz se tesim na derby. spa-sla 0:5 - skoda 3, barak a scuk po jednom. šik nic.

L18e29o37š 91K76o42f89r16o74ň 6429659872622

Zasnít se je hezká věc. Člověku se na chvilku udělá dobře a nic ho to nestojí...R^

+4/0
30.6.2016 9:09

J94a57n 76H93a96ž91m89u15k82a 6873556185

nějaký vršovický turnaj v play stationu?

0/0
30.6.2016 16:34

M93i30c41h61a75l 38H85i64r50k37a 4607546580433

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc .... to je vidět, na co myslí, o co jim ve skutečnosti jenom jde (aby bylo na kávičku) a hra jde stranou ... Rv

L71u86d34ě41k 80P83r81o22v57a54z98n13í78k 8333211662955

Musí se rychle něco vybrat do kasy, než ji zase někdo ukradne, jako Řepka!

+2/−6
29.6.2016 23:30

V31o44j62t20a 74M86i27l61e27r 2486345120566

Snad dostanou mladí Sparťané hodně šancí. Sparta potřebuje omladit a zvýšit konkurenci na některých postech. Snad se ti mladí ne......u a chytnou svojí šanci za pačesy. Bylo by moc dobře, aby hráči jako Schick a Čermák pravidelně hráli.....

M62i76l57o69š 11H50l19a24v61á38č 9683131757504

Tak myslím, že konkurence v Itálii bude přeci jen na vyšší úrovni! Ve Spartě si přeci jen víc zahraje![>-]

+8/0
29.6.2016 20:24

D67u94s46a58n 76K96r63i95v49s19k39y 7134595647853

Hlavne s nim prodlouzit smlouvu, za rok mu konci. Snad i on bude mit zajem jako odchovanec a jeste nez pujde dal se ve Sparte predvede.

+12/0
29.6.2016 19:49

J54a86n 11H15a10ž97m21u23k81a 6163136855

Na podmínkách prodloužení smlouvy jsou dohodnuti. Buď přestup nebo prodlouží. Obě varianty jsou ve hře.

+3/0
29.6.2016 20:40

D84u54s51a93n 41K81r68i42v90s73k85y 7794425917663

Tak fajn. Bal jsem se nejvic treti moznosti.

+2/0
29.6.2016 21:49

V37á47c40l97a90v 54L38a16t50k67a 3973744529561

to je válec, kam se hrabou jiné pražské týmy, zatímco Sparta válcuje, tak jiný pražský tým sotva vyhrál

+1/−5
29.6.2016 18:59

Z81d63e52n73ě20k 78B50e97r25á96n31e89k 2318945796102

Snad mu trenére Ščasný dá ve Spartě potřebný prostor v útoku.

D36u42š16a26n 84M19a20s43á15r 3321221252395

Pokud mu to asistent Hejkal napíše na papírek, možná si na Schicka vzpomene a dostane šanci.

+4/−1
29.6.2016 19:11

J32a42n 75H10a32ž43m36u50k45a 6363666215

Nesmysl. Vedle Lafaty, dostal šanci Juliš. Pro Schicka účinkování na Bohemce byla výborná štace.