Chorvaté jsou skvělí. My se ale popereme, slibuje Čech

Fotbalový brankář Petr Čech si nechal před branku naházet dvacet plastových lahví. Ne prázdných, nýbrž s vodou, aby se od nich balon odrážel co nejsložitěji. Prudká rána po zemi, drc do lahve a reflexivní zákrok levačkou na poslední chvíli. Další střela, nečekaný odraz a tygří skok na opačnou stranu, než původně očekával.

P27e25t97r 44V31i38n61t78r36l96í54k 3126904551

Kdyz bude remíza, budu spokojenej

+1/0
17.6.2016 14:18

L15u65k24á17š 94K57r31e78j50č66í 5555194972408

jj, víme Péťo, a když to nedopadne, tak příště už musíme zabojovat, ještě je šance. Snad to nebude stejné jako za "Příštěbílka" Češi GO!!R^[>-]

0/0
17.6.2016 13:27

P59a52v59e68l 78R77a81t58h40o30u19s44k75ý 6690779271

Neperte se, od toho jsou tam jiní. Hrajte fotbal. ;-)

0/0
17.6.2016 13:23

P15a30v26e50l 74V87o16r32l23í81č15e75k 6570517358

dnes vyhrajeme 2:0 ... R^[>-][>-][>-] Češi!!!!

+4/0
17.6.2016 13:09

T32o97m12á35š 75T38a74t33í18č96e73k 5450142710288

Správně. Fanoušek bez optimismu je nebýk. :-)

0/0
17.6.2016 15:54

I86v53a61n 45M45i38n68á33ř 7512524307461

Po celý přípravný zápas s Koreou jsme nebyli schopni, dostat se (až na malé výjimky) k míči rychleji než soupeř. Výsledkem této jednoduché taktiky nám protihráči zcela znemožnili dodržovat jakoukoli koncepci hry. Se Španěly jsme neudrželi, alespoň v kratších intervalech, hru v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Na PŘEDPOKLÁDANOU taktiku Španělska nedokázal Vrba najít recept a mužstvo pokračovalo v NEZMĚNĚNÉ taktice i druhý poločas ! Obdržení nevyhnutelného gólu bylo jen otázka času. Rozhodně český tým podal obětavý výkon - bohužel však netaktický ! Vrba určitě není špatný trenér, ale tyto dva příklady dávají tušit, že rozhodně není - geniální stratég ! Proti Chorvatsku můžeme věřit, ale zcela jistě ne,

P75a38v83e43l 13H35e38r53i40n21e23k 6660988552583

To se pozná odborník... Na předpokládanou taktiku Španělska Vrba našel recept, který při naší a jejich síle měl jako jediný šanci na úspěch. To, že mužstvo pokračovalo v nezměněné taktice i druhý poločas, je taky pochopitelné - proč by proboha měnil taktiku, která do té doby fungovala??? Obdržení "nevyhnutelného" gólu nebyla jen otázka času - chcete snad tvrdit, že udržet tak bezbrankový stav 87 minut je možné, ale udržet ho 90 minut není? Vrba geniální stratég možná není, rozhodně je ale na tom daleko lépe než vy.

0/0
17.6.2016 15:43

Z14d38e51n11ě31k 83B90e67r48á92n39e77k 2928145196632

Měl by chytat Vaclík, centry do malého vápna sbírá v klidu.

+1/−5
17.6.2016 12:38

R33a19d91i93m 67K18a26l21a57s 2290706222911

Souhlas, a proto je lepší než Neuer, který zůstal stát, anebo Curtois, který dokonce vybíhal a pak se vracel. - Přeceňovaní brankáři.

Jj, je zkrátka zbytečné sušit aktuálně nejlepšího gólmana minimálně evropských soutěží jen na lavičce.

+2/−1
17.6.2016 13:14

H48o96n64z82a 45J64e96ž50e58k 4374370184896

Očekávám stejného zanďoura a čekání na 1-2 šance, které nedáme a prohrajeme stejně jako se Španělama 1-0. Změna žádná

0/−2
17.6.2016 11:58

L89u14m35í41r 33V44o75l86a13v73k14a 4878502871270

Tento chlapík je úplne v pohode a hlavne nad vecou a to vždy aj keď ho média a fans riadne kritizujú, takýto keby bol ten exot Ronaldo, tak ani nemá žiadnych neprajníkov.

+2/0
17.6.2016 11:55

J92i80r60i 71G97a29z50d38a 8554413384174

uz se tesim , nicmene mam takove tuseni ,ze zahrajeme slusne, ale prohrajeme a budeme se pakovat. jeste driv nez ME vubec zacalo..no, snad to nevyjde:-)