Copa América: Brazilci zničili Haiti sedmi góly, Coutinho dal hattrick

V úvodním duelu neskórovali, ale ve druhém předvedli gólový karneval. Fotbalisté Brazílie na turnaji Copa América rozstříleli Haiti 7:1 a po předchozí remíze s Ekvádorem se dostali do čela skupiny B.

M60a53r33t27i83n 34C15a83j70t13h47a13m15l 3631868726940

Jednim slovem senzace. Proto mam tolik rad fotbal Jizni Ameriky. Venezuela ma CF a Uruguay nejspis konci ve skupine. Pritom 89. minuta Cavani z puntiku penalty sam pred golmanem palil vedle a minutu na to v padu nejak do nej. Takovej kanonyr a jestli pres ty vlasy nejak hur vidi ci co.

0/0
10.6.2016 3:34

M52a68r27t32i22n 12C24a39j76t19h23a33m27l 3961538296490

Zhruba 10 minut do konce utkani Uruguay- Venezuela a velky favorit Uruguay na pokraji vyrazeni. Ze Mexiko s Jamajkou prohraje se ocekavat neda. You tube vysila perfektni prenos! Venezuela dala kolem 35. minuty gol po odvazne strele na branu z dalky. Mirila do brevna a Rondon ji jen dorazel. Odvaha vystrelit prinasi ovoce.

0/0
10.6.2016 3:21

H92o38n36z40a 82B74i97t69t92n97e60r 7563430309708

Koukam 7:1 je v Brazilii oblibeny vysledek...

0/0
10.6.2016 0:09

M34a59r14t20i20n 91C47a51j19t86h17a24m91l 3591538156920

Pokud Brazilie prohra, nepostoupi. Pocitam totiz s vitezstvim Ekvadoru nad Haiti. Nakonec ma Ekvador nejlepsi postupovou pozici, jen uz nesmi zavahat a pokud mozno vyhrat nad Haiti o 2 goly. Haiti je nejslabsi ucastnik turnaje. Rikal jsem si, ze misto nej meli prizvat Honduras. Ten tam chybi. Vzdyt na poslednim MS hral. Porazka Brazilcu od Peru se da vsak porovnat s pravdepodobnosti, ze zitra nevyjde slunce. Nakonec tedy dnesni remizou se Peru ocita v tezke pozici s ohledem na pristiho soupere.

0/0
9.6.2016 11:10

H82o64n69z58a 46B63i69t93t29n61e28r 7133620819428

Prizvat Hondura nemohli, hrala se kvalifikace. Haiti v play-off vyradilo Trinidad, Honduras se do play-off nedostal...

0/0
10.6.2016 5:22

M87a51r98t66i91n 43C18a57j55t85h26a52m75l 3591158206490

Diky, jsem zas chytrejsi. Haiti minuly Zlaty pohar bylo prijemnym prekvapenim, ale tymy z Jizni Ameriky jsou preci jen fotbalove jinde.

J56a15n 73U36l50m 7600859226592

Že vyhrajou o víc jsem předpokládal, bohužel jsem dal jen výhru o 2 a víc (1,40)