Postrach Atlético: Nebojíme se nikoho, hráli jsme na vítězství

"Vylosovali nám nejtěžšího možného soupeře," varoval Arturo Vidal, záložník Bayernu Mnichov, před semifinále Ligy mistrů s Atlétikem Madrid. Někteří to mohli vnímat jen jako zdvořilost. V prvním duelu se však ukázalo, že se dost možná nemýlil. Atlético vyhrálo 1:0 a po vyřazení Barcelony má nakročeno k zisku dalšího cenného skalpu.

M90a80r30t32i26n 72D20u12f19e22k 3122707618964

Jinak v Německu se kritizuje slabý výkon Bayernu a čtyři jeho hráči dostali nedostatečnou.

0/0
28.4.2016 11:20

M91a80r15t43i53n 37D78u59f68e16k 3312407788684

Atlético hrálo na vítězství jedna nula. Pep nasadil defenzivní taktiku, šlo mu o to hlavně nedostat góla. Za deset minut zápas rozhodl jeden ze dvou minoritních útoků. Pokud Bayern v úterý skóruje jako první může to být ještě maso. Jinak

V14l13a80d77i43m42i29r 18D78a59l76i75b87n23y 3354206881946

Protoze minoritni utok v tomhle kontextu nedava bohuzel smysl.

0/−1
28.4.2016 13:18

M62a84r15t30i71n 70D72u47f97e32k 3782817878774

Tak...je to jen můj popis situace. Ve fotbale se nepoužívá, ale mně se zdá pro útok jedním hráčem slovo minoritní jako přiléhavé. Proč ne?

0/0
28.4.2016 14:38

M88a23r46t59i91n 68D53u92f98e11k 3452117618514

Škoda jen, že jste namísto nesouhlasu se slovem zamířil na moji osobu.

0/0
28.4.2016 14:41

V92l90a55d13i67m23i67r 42D76a18l50i94b72n22y 3704576441416

Nemuzes bohuzel pouzivat cizi slova aniz znas jejich spravny vyznam. Ja nesouhlasim se slovem, ono za to nemuze, ale s tim kdo ho takhle pouziva.

0/0
29.4.2016 8:15

J61a54n 96U16l34m 7570309756582

OT: jde tu někde zaškrtnou filtr, aby mi to ukazoval jen články o zahraničním fotbalu? Nebaví mě se proplítat tou schrumáží o kaprlize a mafiánech č.fotbalu (bicí smajlík)

M85i54c32h91a58l 91S44y52p13t37á33k 4396144168

Nezpochybňuji, že výběr herního stylu je výsadním právem každého týmu, ale mně osobně se defenzivní styl obecně moc nelíbí. Je ale vidět, že si to uvědomují i hráči Atletica (viz Griezmannův komentář). Alespoň, že jsou soudní a uznají, že nepředvání nějakou líbivou hitparádu. Účel jim to ale zaítm plní.

0/0
28.4.2016 8:49

J61a39n 11M16a61z87ů19r22e11k 2598474118375

Tak ono zase neni defenzivní styl vždy stejný. Atletico nehraje porad totální beton, ale vysoký presing, napadání hry soupeře od zacatku a kdyz získají balon tak jen neodkopavaji, ale vezmou míč a bezi na branku....viz tyčka v druhem poločase.

+2/0
28.4.2016 9:33

M45i91c84h72a40l 64S83y69p27t37á36k 4446304358

Obecně souhlasím, včera to tak ale nebylo, minimálně ne od 60. minuty. Od té chvíle, když začal Bayern tlačit a vytvářet si šance, už jen odkopávali míč na polovinu soupeře. Světlou výjimkou byl protiútok, ze kterého Torres trefil tyč.