Boleslav - Slavia 2:1, duel o 3. příčku rozhodly penalta a rána z dálky

Třetí místo v tabulce se slávistickým fotbalistům po 20. ligovém kole vzdálilo. Prohráli 1:2 v Mladé Boleslavi, která si tím naopak příčku zaručující postup do evropských pohárů upevnila. Za domácí dali góly Lukáš Magera z penalty půl hodiny před koncem a Jakub Rada. V poslední minutě korigoval skóre Muris Mešanovič.

V57l10a93d29i70m79í44r 28A14d53á73m30e69k 3571657662828

Tak penalta jasná, červená nesmysl! jinak zákrok Pitáka byl jasně na červenou!!

0/0
6.3.2016 18:15

P14e20t97r 72K47a85l37a 1448420528

Obecně vzato když je penalta ,červená je blbost..proč trestat dvakrat?8-ojasne prokaucovanej zápas. Kenia s Mesanovicem měli hrát zaklad

0/0
6.3.2016 21:18

S97t78a76n73d64a 58C78h79v97o23s98t 1342168

Postopadesaty - penalta neni trest, penalta je zpusob navazani hry po prestupku, stejne jako volny primy kop mimo vapno.

0/0
7.3.2016 8:11

S40t64a10n21d43a 70C15h60v35o43s19t 1742228

Frydrych mohl za tohle mozna dostat zlutou, jenze uz jednu mel, takze by sel ven tak jako tak. Ovsem za to troji prifilmovani v zapase nemel dohrat ani Chramosta.

0/0
7.3.2016 8:12

V61á47c20l24a66v 83B38e37n46e49š 9370794194714

To je radost tady číst, jak Slávisté pláčou, když se proti nim pískne pentle!Ale že hráli 75 minut kulový, to nepřiznají!Snad kdyby si seškmili oči, tak by to viděli jinak;-D!!!!!!

+7/0
6.3.2016 10:45

L89u76k66á53š 82K78o13n66e18č46n73ý 1937731368908

Souboj s Brnem, Jabloncem a Slováckem o pátou příčku bude pro Slavii ještě hodně náročný.

0/0
6.3.2016 9:42

M71a44r67t98i52n 95V40a69v82ř55í24k 8951774932

Když se připískávalo slávii, tak bylo dle Mirdy a Erdy vše v pořádku a rovina a jednou se trošku pískne proti slávii a už jsou jako na trní:-P;-DJinak dresy Made in China jsou zřejmě kvalitka, to už byla snad kvalitnější ta igelitka, co měl teďka nedávno ten klučina s nápisem Messi;-D

+4/0
6.3.2016 8:14

M24a72r41t34i97n 24V83o67j88á35č94e18k 9933397731506

mimochodem kde dělají slávistům dresy ? to to dělá erik někde doma na koleně ,že se to rozpadává 8-o

+4/0
6.3.2016 8:04

P72e20t11r 46A73n15d68e80r65l74e 5595178833978

. . .když na zádech ucítil slávistického obránce Frydrycha. Padl na trávník, což rozhodčí označil za faul a hostujícího stopera navíc vyloučil . . . Naprosto výstižně napsáno . . .

+1/−1
6.3.2016 6:59

M68a82r34t72i92n 72M41i69l74l22e17r 6141540421137

Hra Slavie se vrátila do starých kolejí. Uhrin kašpar, já bych ho nevyhodil na tribunu, ale z města ven. Co si o sobě myslí je neuvěřitelné. Penalta jasná a červená taky. Pavlenka díra.

+3/−3
6.3.2016 1:27

M43a12r10t95i42n 82V14o93j41á29č19e13k 9603677331646

o penaltě bych taky nediskutoval ,ale dle mě měl rozhodčí dát žlutou i Chramostovi přidal tomu a to je bez debat

+3/0
6.3.2016 8:01

S75t83a90n65d22a 83C30h46v10o18s13t 1442888

Chramosta ten zapas nemel dohrat. Prifilmoval tri fauly a to uz mel zlutou nekdy z 27. minuty.

0/0
7.3.2016 8:14

J38o69s59e36f 76Š32v72e58c 6215506254643

Kolik je vás, sešívek, dnes opojeno a fascinováno dnešním skvělým výkonem?

R75a90d59e80k 63J94a33h78n 8686157125585

Slávisti nesmějí při zápase rychle běhat, protože by jim padaly ty špatně přilepené hvězdy. Proto se tam jen tak plouží. Chtělo by to koupit dresy jinde než v SAPA.

+6/0
5.3.2016 22:41

J58o76s82e45f 59D15o63r42a75z11í33n 5903754627405

zaslouženě!! Na nic si nebudu hrát a za nic se nebudu schovávat!!! Sparta, Plzeň, Boleslav a Liberec i Jablonec sou o kus dál. Nevím ale pro český fotbal dobře, že SKS nebude v EL:-/ ale pro mě jako fanouška SKS, je to na .... :-( ale hlavmí je koncepce a kooeicient pro ČR a SKS by to jak to slušně říct pohnojila:-/

+4/−1
5.3.2016 22:28

M37i11l92o40š 97D50v96o60ř85á71k 4903943256274

Ne více než Boleslav nebo Jablonec. Bylo by dobré, aby se Slavia vrátila tam, kam historicky patří, na druhé místo za Spartu. Rychlokvašené vesnické týmy mohou být krátkodobě zajímavé, ale titul patří na Letnou s tím, že aby Sparta nezlenivěla, má být s patřičným odstupem pronásledována Slavií.

0/−7
5.3.2016 22:34

Z45d94e82n88ě94k 34K92o96u65d90e51l75k85a 7869741669674

Ty ses zapomněl u Husaka ,co ? Soudruhu...

Tak si hrajte sami spolu..

Každý týden derby

+2/0
6.3.2016 10:10

M14i10l64o94š 77D75v73o14ř17á61k 4253963726684

Hušbauer stále nestřídán? Dávám tomu ještě max. kolo. Příště střídání tak v sedmdesáté minutě, v dalším zápase v šedesáté, pak několikrát lavička, pak tribuna a v létě Příbram nebo Zlaté Moravce.

+4/0
5.3.2016 22:20

J20a47n 25H39a15ž50m11u80k38a 6473406445

Zasloužené vítězství. Slávia na Bolku neměla. Penalta jasná.Víc ne třeba dodávat, vždyť Slávia vystřelila poprvé na bránu až v 79 minutě.

+15/−2
5.3.2016 21:18

J11a88n 31N63o19v85á28k 6147850938603

vidím to obráceně - zasloužená prohra;-)

M32i41l38o70š 56D68v26o65ř33á71k 4273643426744

Jakkoliv je to zvláštní, tak 5000 představuje z 5000 skutečně 100%.

J93i71ř84í 40M26ó92r 2657700409512

Myslel jsem tím samozřejmě, že 5000 lidí tam nebylo ani omylem... ;-);-)

J34a11n 43N29o46v30á34k 6507240508763

kontakt tam byl a sudí si to obhájí... :-) Místo sudího lynčujte Uhrina. Postavil blbě taktiku i mančaft.

+8/−1
5.3.2016 21:06

P84e82t84r 48P40r16o56t34i89v95í36n89s59k88ý 6237750294299

Myslíš si že budou slávisti hledat chyby u sebe? Naivko...

+9/0
5.3.2016 21:17

P93e53t37r 45A40n16d25e58r45l33e 5195268373428

Fotbal je bezkontaktní sport ? Možná v ČR, jinde ve světě ne. A hodně tomu pomáhají experti co to komentují. Smutné na tom je , že půlka z nich se živila fotbalem.

F15r31a29n96t48i49š52e77k 33F80l69i32n25t72a 1684930479423

A proto Chramosta do trávníku zapíchl pro jistotu i špičku levé nohy.

0/0
5.3.2016 21:09

J22i79ř58í 29S96v78a66š95e10k 9824198133749

Za to mohl třeba dostat žlutou, ale na penaltě to nic nemění.

+2/0
5.3.2016 21:35

J15a10n 64A21n16d22r54á77š 9376892489

ale to uz by byla jeho druha, takze by to hodne zmenilo v zapase...

0/0
5.3.2016 21:43

S75t49a54n63d25a 71C88h13v72o50s28t 1522948

Chramosta mel dostat (v zapase uz druhou) zlutou uz v 35. minute 1. pule, kdy ho na levem kridle zastavil rovnez Frydrych, pricemz Chramosta letel tez jako bombarder. Frydrych za to dostal zlutou.

+1/−1
5.3.2016 21:45

V85l33a50d40i51s48l69a68v 29N16o64h32e60j61l 7628807928641

zase jeden slavista nedostal zadnou kartu za to drsny sejmuti na zem nekdy v druhy puli.

0/0
5.3.2016 22:14

S83t88a20n52d56a 33C12h80v38o92s16t 1402338

To je mozny, nevim uplne presne. V kazdem pripade, ja byt sudi, tak faul na Chramostu piskam uz jen tehdy, kdyz ma zlomenou nohu.

0/0
5.3.2016 22:21

J86o56s68e34f 81Š71v23e35c 6875306794553

JJ. všichni domácí hráči měli být vyloučeni do 10.minuty, nechápu, proč je rozhodčí nevyloučil...

Vždyť se neustále pletli zoufalcům z Edenu pod nohy...

0/0
6.3.2016 3:22

V43l89a41d64i19s36l31a78v 85N43o62h84e42j75l 7268377708201

to jsem nevidel, kazdopadne kdyz nekdo ma prislapnutou nohu tak dalsi pohyby jsou vicemene podvedomy, neprislo mi ze by neco prihraval.

+1/0
5.3.2016 22:15

V75l61a88s81t76i75s90l36a79v 18B78o38č95e68k 1408962231423

Slávie si to prohrála sama předvedenou hrou. takhle se o poháry nebojuje. Ale co tam zase předvedl ten komik ve vápně, to je něco. Dokud se nebudou dávat disciplinární tresty se zákazem hraní a tučnou pokutou za nesportovní chování, tak se to prostě bude dít pořád.

+14/0
5.3.2016 20:59

M70i26r28o66s83l60a47v 52K92o83n91e16c55n84y 2649771546278

Neudělení žlutých karet za ničení našich dresů - i to domácím prošlo. Dnes dostala fair play zabrat :-/

+4/−10
5.3.2016 20:56

T66o60m23á65š 72O81r56a22v98e56c 9472939535457

nejen ze je mate sesivany, ale tedka uz i polorozpadly R^

+11/−1

S61t82a66n53d90a 18C77h37v44o33s81t 1172438

Tyhle dresy byly slepovany :-)) A hodne spatne.

M98a63r61t10i54n 97I15r75e53i27n 5820762860292

No to je pravda, slá-visti za to, že si sami sobě ničili dresy, dostali podezřele málo karet.

+2/0
5.3.2016 21:32

L90u74k61á41š 77Č72e98r45n40ý 2317878978371

Rozhodčí jsou největší slabina našeho fotbalu, ať si raději pozvou z Německa.

+6/0
5.3.2016 20:44

P22e54t17r 85B28o98r51e53k 9170653207414

Zapoměňte pořád na rozhodčí. Slavie si to prohrála sama - sestavou, taktikou. Jediný co mohl udělat rozhodčí jinak je, že by dal žlutou místo červené. Vždyť ani video jednoznačně nekázalo, zda tam kontakt byl. Jedině snad ten brankový rozhodčí mohl přidat, že u toho bylo i velký divadlo... A ten kontakt pravděpodobně z těch dvou metrů viděl!

+3/0
5.3.2016 20:53

L46u43k62á71š 70Č10e87r60n62ý 2667408308871

Rozhodčí myslím celkově, není kolo aby nepokazili zápas/y

+2/0

P11e67t15r 62B32o39r21e56k 9700923317454

Ok. Myslím ale, že v zahraničí je to s rozhodčími podobné. Je to vše stále rychlejší a prostě nestíhají... I když jich tam je 6...