Pekhart dal gól po dvou letech, Skalákova asistence na body nestačila

Český fotbalový útočník Tomáš Pekhart dal po dvou letech ligový gól. V dresu AEK Atény přispěl k remíze 1:1 proti Iraklisu Soluň. Upozornil na sebe také záložník Jiří Skalák, ale Brighton navzdory jeho gólové přihrávce prohrál 1:4 s Cardiffem. Tomáš Sivok a Tomáš Necid si za Bursaspor připsali cennou remízu s Fenerbahce, které vede tureckou ligu.

V13á91c59l71a63v 19K10o45p61i28c 1395837649

No sláva po dvou létech to by mohl do reprezentace :-)

+3/0
21.2.2016 15:08

M66i74l36o91š 10H12l53a54v83á11č 9173151517674

To musí být pro útočníka strašný, dát gól po dvou letech.8-o A to beru v potaz, že většinou paběrkuje na několik minut.

V28í89t 51Č66e21r50m52á14k 1714522383492

Tak on toho za ty dva roky taky tolik neodehrál... Loni se objevil ve 14 zápasech, ale většinou to bylo střídaní po 80. minutě, takže dohromady to bylo 180 minut, kdy se jenom natahoval čas. V letošní sezóně 4 zápasy a celkem 83 minut. Vlastně za ty dva roky neodehrál ani tři celé zápasy...