Brno - Olomouc 2:0, hosté po porážce klesli na předposlední příčku

Olomoučtí fotbalisté už jsou zase předposlední. Může za to jejich porážka 0:2 v 18. kole na hřišti Brna. První gól dal těsně před přestávkou Jakub Řezníček, zkraje druhé půle stanovil konečné skóre Alois Hyčka.

J83a72n 52V19a22r65g19u13l17i12č 7641593277103

To nejlepší je ze Sigmy pryč (Hořava, Pospíšil, atd.) a zbytek má tak akorát na potácení se na konci tabulky..Tak nějak to začíná vyhlížet..

0/0
21.2.2016 10:05

J35i94ř97i 84N27a81v20r97a83t89i55l 7510410810871

Hola hola pod Lébrem opět druhá liga volá.

0/0
21.2.2016 9:54

M97a37r28t81i94n 50Š90i59l72a68r 3307823159864

Hyčka, Lutonský a Lacko odehrály velice dobrý zápas. Řezníčkovo neproměnění jasné gólovky je hrubou chybou. Zavadil zápas, jak je u něj zvykem, také odjezdil. Obrana směrem v defenzivní části šlape dobře. Škoda, že se Brnu nedaří eliminovat nepřesnosti v rozehravce (spousta míčů do autu, na nohu soupeři či nikomu dopředu). Centr do vápna, případně zakončení z vápna je pro Zbrojováky také problém. Každopádně na slaboučkou Olomouc to bohatě stačilo (asi nejslabší tým, co doposavad na Srbské hrál.).

R66a80d83e31k 14Ř78í82h81á64č76e19k 2756311390643

Dobrej výkon (především prvních 60 minut) - sice některé akce se mohly lépe vyřešit, ale jinak super. Olomouc, jestli v tom bude pokračovat, je na cestě do druhé ligy.