Při šancích jsme byli laxní, hráčům jsem vyčinil, řekl kouč Slavie

Jeho tým v boji o poháry ztratil body za remízu 0:0 na hřišti předposlední Jihlavy a na třetí místo se nedotáhl. "Ale nakonec za remízu můžeme být rádi, mohli jsme i prohrát," řekl trenér slávistických fotbalistů Dušan Uhrin mladší.

K53a51r24e87l 16L79a87n54a 25I71n37g12. 9326651252

Měli pustit Škodu ven a ostatní by viděli, že když budou makat a střílet góly, tak se jim podaří přestoupit do zahraničí. Takto ale ... Proč by se honili, když své mají jisté a ven je stejně nepustí ? Tu laxnost celkem chápu. Na sestup to zatím letos není, mistrem bude Plzeň nebo bolševik a Balkán cup je na píp !

+1/−1
21.2.2016 9:42

J63a63n 54V10e67r19n14e10r 2335417890

To je divný. Proč jim vyčinil...?

Vždyť Míra Konečný je absolutně spokojen.

+9/0
20.2.2016 13:05

J77o43s93e20f 24Š84v65e71c 6315486294203

elitní střelec Škoda... Ale když nedal tu obrovskou šanci, tak byl asi trochu psychicky dole

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Hráč je zklamaný, že musel zůstat ve Slávii.Toť správná odpověď.

J59a52n 61A45n15d58r31á18š 9316892469

Urcite lepsi nez ta v Emiratech, kam ho ted nepustili...

0/0
20.2.2016 12:46

J78a10n 80H96e97l95l15e74r 9838695396

a protoze je Skoda tupej, tak to nenechate na nem, ale prikazete mu to vy, kam smi jit.

jo jo, takto je klub

0/0
22.2.2016 10:46

J71i48ř93í 74F47o28g75e78l 2740331826512

Vyčinil? Asi jim řekl. I vy nehodní chlapci, to se dělá nedávat góly?

J40a65n 10A57n48d89r81á20š 9586852969

Ted jsem videl sestrih a byla to teda prehlidka sanci Slavie, i kdyz ma kouc pravdu, ze pristup byl laxni. Presto je dulezitejsi predvedena hra nez vysledky v teto situaci, ve ktere Slavia je. Goly prijdou...

J45a20n 24A65n12d30r74á44š 9816272279

Hodinu jasna prevaha, posledni pulhodina nic.V jinych zapasech uz by vedli tou dobou 3:0, kdyby promenili pulku tech sanci.

0/0
20.2.2016 13:01

M39a83r51t72i92n 71V80a91v33ř96í77k 8281324772

Nojo, kdyby...Jako hrát slušně jeden poločas proti jednomu z nejslabších týmů je opravdu výborná vizitka:-P

0/0
20.2.2016 13:32

J34a51n 66A37n69d55r76á64š 9476332349

Napriklad Sparta tam nehrala slusne ani ten jeden polocas, ale byla horsi oba dva. Jeden zapas nic neznamena...

0/−2
20.2.2016 13:45

J79i89ř82í 50Š25e69d65a 3220599561431

jen tak z p*dele, protože tyhle výkřiky, spoléhající na slabou paměť, mne vždy dojmou. zápas jihlava - sparta, 1. kolo: střely na bránu 2:4, střely mimo 1:5, rohové kopy 5:10, držení míče 32:68.. to bych rád věděl, jak by mohl být tým s těmito statistikami horší oba poločasy 8-o;-D