Lewandowski pálil a Bayern vyhrál, Daridův tým ztratil třetí příčku

Šest zápasů bez porážky a dost. Fotbalisté Herthy Berlín po vydařeném období nebodovali, v 21. kole bundesligy třetí tým tabulky i s Daridou v sestavě podlehl ve Stuttgartu 0:2. Přímý souboj o záchranu mezi Brémy a Hoffenheimem skončil remízou. Druhý Dortmund porazil poslední Hannover jen o gól, nezaváhal ani první Bayern, který vyhrál v Augsburgu.

F29i11l76i27p 75J60a83r43a60b 1923197530887

Aube si vzal na tribunu super vohoz!

0/0
15.2.2016 9:40

R46e40n72é 96J73í94š83a 2227807421506

Když už máte v idnesu potřebu zmiňovat, že v každém dalším kole leštit Kadeřábek lavičku, hodilo by se občas zmínit, že pravidelně nastupuje Morávek v Augsburgu. Většinou dokonce v základu. Tentokrát střídal v 55. minutě a odehrál tak přes třicet minut. To je o zhruba 30 minut více než v každém článku zmíněný Kadeřábek.