Slovácko - Plzeň 1:2, mistr rychle vedl, pak se o vítězství bál

Rychlé dvougólové vedení, pak strach o vítězství. Plzeňští fotbalisté nakonec do jarní části sezony vstoupili úspěšně, v 17. kole vyhráli na hřišti Slovácka 2:1, když se druhou půli převážně bránili. Těsné skóre uhájili stejně tak tříbodový náskok v čele tabulky před Spartou.

M24a88r87t11i39n 75Š25i40l72a93r 3827243959624

Ani na Plzeň se na Slovácku nevyprodá stadión? Smutné...

+1/0
15.2.2016 11:25

H32o62n10z48a 38M50á17z38a 5480281220814

Věčně diskutované téma "rozhodčí". Koukal jsem jen na druhý poločas Slovácka a kluky lituji. Jasná penalta na Doška neodpískaná, když se Slovácko dostávalo do vyložené pozice, odmávaný vymyšlený ofsajd atd. Na Slavii neuznananá branka pro domělý faul Brnu. Ve Zlíně vyloučení za stejný faul spartan jen žlutá. Toto už nejde odbýt jen kecama reportérů- ono se to nepíská ani na druhé straně- určitě to nebyl úmysl! Je potřeba poslat k čertu Berbra s milou a přidat jim k tomu Peltu.!!

+3/−1
15.2.2016 9:18

P27a85v22e26l 44H82o83l79m97a92n 9147244658810

Až na ten Zlín máš pravdu. Zákrok Brabce rameno na rameno zastavujícího se hráče, bez přistrčení a s malou intenzitou nebyl vůbec žádný faul, takže žlutá karty naprostý úlet. Útočník Zlína si nevěřil v úniku, zpomalil běh a zjevně čekal na faul jako na vysvobození, ale ten nepřišel. Přesto sebou plácnul a sudí ho vyslyšel, možná pod tlakem zfanatizovaných vesnických diváků, kteří obecně fotbalu vůbec nerozumí. Na druhé straně byl faul jednoznačný, bylo tam opakované držení rukama a staženi protihráče v přesně opačné situaci, kdy útočník byl výrazně rychlejší a snažil se nikoliv "vymýšlet a nahrávat" něco na místě, ale naopak běžet s míčem k brance. V komparaci s předchozím zákrokem Brabec musela přijít jasná červená !!! Já osobně bych ale dal žlutou Zlíňákovi a Brabcův nefaul samozřejmě měl zůstat bez trestu. Naštěstí ta červená karta 3 minuty před koncem zápasu se soupeřem, který se nedostal ve 2. půli na útočnou polovinu, nic neřešila, snad jen zbytečné zdržení připravilo Spartu o 3. gol, který by si zasloužila.

+1/−1
15.2.2016 10:56

S31t49a52n87i42s77l88a72v 25L58a40n79g 3300544237842

Je úsměvné jak tady sparťani kolem sebe kopou jen aby odvedli pozornost od pomoci Berbrovce teda pardon Královce.

+4/−4
15.2.2016 4:19

T49o69m87á56š 57Z38a28h55r59á10d40k25a 3641394579847

To víš genetickej kód, který 40 let fungoval se jen tak nezmění.

T85i64b61o38r 65N22o52v43á35k 5195330919318

nj, proti Plzni se teď kopou nějak často. To proti Spartě v lize už ani nepamatuji

+3/−3
14.2.2016 23:03

J95a38n 42H47a72ž18m85u10k54a 6963736355

A proč by se kopala proti Spartě. Holek s Brabcem se nechají raději oběhnout.:-P

+2/0
15.2.2016 6:29

P56e98t89r 84P52r63o13t67i64v69í93n47s11k59ý 6517860244599

Ta fotka je fakt peckovní ;-D;-D;-D Penalta jasná, ale ta etýda k tomu ;-D;-D;-D

+1/0
14.2.2016 22:23

J72a32n 36H45a89ž30m51u96k29a 6463846625

Klasika, je vidět, kdo jistí u sudích - tradičně Plzeň a přidala se Slávia s Jabloncem

+2/−1
14.2.2016 21:56

T40o67m86á13š 19Z23a61h58r82á55d30k34a 3651354449937

Napsal sparťan. To je jak kdyby se KLDR stěžovala, že v Jižní Korei se nedodržují lidská práva.

L36u59k96á50š 38K34o65n76e27č12n11ý 1787631858578

Přepínal jsem mezi zápasem Plzně a skoky na lyžích. Doletěl dál Hořava nebo Prevc? Oba skoky vypadaly podobně.

J36a20n 63N52o62v95á18k 6437480728373

Nejdál doletěl vzkaz od sudích. Nejen dnes, už i včera... Obě S i Viktorka měly cestičku k bodům zametenou... Škoda.

+4/−4
14.2.2016 20:04

J73i30ř28í 16F48o96g41e54l 2820841936382

Prevc letěl dál, ale Hořava měl lepší umělecky dojem ;-).

+4/0
14.2.2016 21:53

T85o95m36á92š 91Z23a91h52r34á41d49k49a 3161474589267

Na myslivcovo double full full to nemělo.

+1/−1
15.2.2016 8:04

M67i77l23o22š 41F52i22a55l27a 2370961177652

No, tak jak jsem psal ráno pod jinej článek. Plzni sice dotlačili k vítězství rozhodčí, jak jsme zvyklí ale protože na tom Sparta i Slávie byly včera stejně, tak musíme mlčet. Jenom nechápu, že to baví ty ostatní.

+5/−6
14.2.2016 19:33

M58a18r40e42k 81T76o56n 8362128258309

To už je tak ohrana pisnička, že už je to trapné. Ještě mi začni tvrdit, že pencle nebyla.

+6/0

J55o30s12e41f 79H78a98n11y47á25š 2864159713

Zvýhodňování jednoho mužstva v zápase není jen o nějaké penaltě.

+3/0
14.2.2016 20:34

P42e82t80r 75P64a26n84í85č74e32k 9196163341704

zdálo se mi to nebo tam "fanoušci" Plzně opravdu chvilku skandovali "jude Slavia..."?

Něco mi říká, že už jsem to slyšel i při jiných zápasech, kdy zrovna Plzeň nehrála proti Slávii, ale chci se ujistit jak to opravdu je?

M68a50r71t13i67n 59S84k43á72l55a 8364597138708

Pozoruju to dlouhodobě, není to kotel, ale asi šest holohlavých dementů, kteří stávají kousek vedle kotle.

0/−1
14.2.2016 19:27

M43i37l18o70š 71F74i39a45l35a 2310521787262

A co je špatně? Nebo byste chtěl aby skandovali Čung-chua Slávie? Na to si ještě nikdo nezvykl.

+2/−1
14.2.2016 19:35

P83e92t12r 15P37a37n30í25č45e12k 9296503551484

no mě nejde moc do hlavy proč se to skanduje i když zrovna nehrají proti Slavii, tak se chci zeptat jestli to má nějakou hlubší skrytou myšlenku nebo to prostě jen tito "nevím jak je nazvat" skandují jen tak?

vždyť to musí přijít stupidní i tomu největšímu hlupákovi, který to skanduje

+5/0
14.2.2016 20:02

J36i39ř43í 37F12o88g93e77l 2220701136752

Nezdálo se ti to. Skandovali to dvakrát.

J61a68n 61H22a47ž84m68u92k38a 6783166485

Jj, kotel Plzně to řve neustále. Před stadionem v Plzni je takový betonový násep a tam to bylo věčně, nyní je tam antisks.

+3/0
14.2.2016 21:58

L79u86k81á82š 59R35í61d27l 7317555187977

Ano skandovali, na pohled vypadali jak vandráci co do pěti neumějí napočítat, takže žádné překvápko. Telata z Plzně.

P88e28t46r 97H64r70a82b81á36k 6920587282110

Plzeň utrpěla výhru, ale tři bod se počítají. Ačkoliv rozhodčí dal Plzni zejména na závěr trošku víc, nebylo to to tak viditelné, jak včera Královec Spartě. Je však nutné podotknout, že takový výkon by Plzni nemusel příště stačit. Ve druhé půli to byla jedna velká bída od obhájce titulu.

+12/−2
14.2.2016 19:14

M49a13r73t98i16n 60T62o98m53š24a 2404551910324

Tak to máte asi problémy se zrakem . On to už naznačil Došek jak si pan rozhodčí vedl . Nejlepší byl ten pseudooffside Slovácka když se plzeňák nějak zapomněl ve vápně anebo ty otočené faulíky třeba na toho Koneho , Hořava ho rve za dres a hle fauluje bubák .

+10/−4

P87e84t13r 23H61r25a56b45á43k 6800327902460

Rozhodčí si vše obhájí. Fauly Slovácka tam byly taky. Ten odpísknutý ofsajd byla chyba, ale v první půli to bylo zase na druhé straně pokud vím. Na začátku měl hráč Slovácka dostat kartu, nedostal..Nevim, o co se pokoušíte, ale rozhodčí dal Plzni tak 60, nikoliv dle Vás 80 procent.

+1/−4
14.2.2016 19:26

J25i39ř66í 76S78t29r44a16s24s89e75r 4664683148137

Ale on fauloval a měl dostat kartu

0/−1

M44a13r15t52i72n 48T93o95m32š78a 2954121540134

Fauloval Hořava který ho držel za dres . Tak asi tak.

+4/0
14.2.2016 19:42

P68e91t75r 24K23a47u68f86n46e60r 8364566258730

Ono vymyšlená žlutá Kopicovi za neexistující faul taky zrovna nebyla Košer.

+3/−2
14.2.2016 20:07

M94a37r56t92i21n 52T11o39m74š79a 2284971300424

A co třeba zdržování Kozáčika to bylo košer ?

+5/−1

P43e96t82r 26K89a13u54f96n98e51r 8544656448570

Tak to jste asi neviděl podzimní zápas Slovácka v Plzni - proti Hečovi rozehrával Kozáčik přímo expresně - a to po něm nikdo neházel ovoce...

0/0
14.2.2016 20:58

M66i54r26o25s33l30a11v 94K32o13n89e12č12n39ý 7270950953250

Tak právě jsem se vrátil z tohoto zápasu a myslím,že Plzeň se obávat vůbec obávat o výsledek nemusela,protože to co ve druhé půli předvedli rozhodčí bylo celkem nehorázné.V první půli hosté opravdu lepší , ale ve druhé úplně marní a nebýt těch rozhodčích tak to asi byla zasloužená plichta.Slovácko nepustili vůbec k ničemu místy to byl přímo výsměch.

+5/−8

P27e35t52r 49H77r19a65b22á29k 6970377152470

Nebyl jste to Vy, kdo hodil ten pomeranč po Kozáčikovi? Musím přiznat, že v Uherském Hradišti žije největší debil v republice. Kdyby se strefil do hlavy, bylo to na kontumaci a to by se Vám už asi nelíbilo vůbec, že?

+6/−1

M55i18r52o72s30l62a12v 73K10o41n48e74č79n36ý 7870100243790

Já jsem to nebyl seděl jsem zhruba na půli hřiště to ovšem nic nemění na tragickém výkonu rozhodčích.Mimochodem Kozáčik měl dostat za zdržování(ne při té mandarince) žlutou nějak mockrát mu to prošlo.Těch situací tam vdruhé půli bylo mraky kdy rozhodčí Slovácko poškodili.

+4/−3

P12e54t39r 48H18r14a27b76á17k 6580217102130

Takže podle Vás mělo Slovácko vyhrát? Bylo by to tak spravedlivé? A kolik? 4-2, nebo 6-2? Omlouvám se absurdity, ale rozhodčí dělal chyby i v neprospěch Plzně, které však nějak nechcete vidět.

+1/−6

M66i26r64o44s92l58a66v 96K43o93n50e26č93n14ý 7730970813770

Kdybyste četl pořádně napsal jsem zasloužená plichta a chyby v neprospěch Plzně??

+3/−2
14.2.2016 19:38

P21e14t28r 34H59r18a16b98á47k 6550527552520

Zasloužená plichta? Ten, kdo dal jediný gol ze hry byla Viktorka, tak zaslouženě vyhrála Viktorka. Hraje se milý pane na goly. Zkuste to pochopit.

+3/−1

M62i98r38o80s58l24a91v 93K50o56n81e68č60n88ý 7310240103520

No jo a vo tom to je Slovácko mělo kopat několik standartek v okolí šestnácky Plzně , ale rozhodčí fauly buď obrátili,nebo radši úplně přehlídli a ten "ofajd" ? Výsměch.Takže to Slovácko ani gól ze hry dát nemohlo ,protože je tam zkrátka rozhodčí nepustili.Akorát by mne zajímalo,který blázen za to bude platit,aby se na něco takovýho mohl dívat v TV.

+3/−3

P77e34t80r 98H95r84a42b65á56k 6370937202210

Tak šance měli, ale neproměnili je, podobně jako Viktorka.Nejsem si jistý, zda tu ted kopete za Slovácko, nebo za Spartu. Hm?

+2/−1
14.2.2016 20:03

M53i86r50o86s27l65a33v 25K82o89n82e69č56n45ý 7640980283840

No tak Spartu nesnáším , z tohoto pohledu dobré vítězství Plzně , ale tento způsob vítězství zdá se mi poněkud nešťastný.;-)