Realu to pod Zidanem jde, znovu dal pět gólů. Barcelona dokonce šest

Vypadá to, že tahle změna se povedla. Real Madrid pod vedením Zinedina Zidana válí - i ve druhém zápase s francouzským trenérem na lavičce nastřílel pět branek a ve 20. ligovém kole porazil Gijón 5:1. Ještě lépe se ale dařilo Barceloně, která nad Bilbaem vyhrála dokonce 6:0 a v tabulce svého rivala přeskočila.

J62a13n 64P43i83ň46o57s 6871476316163

Neymar super akce R^

0/0
18.1.2016 19:09

K90a28r90e88l 14P98e95t48e32r89k14a 8760549171189

Že by se Suarez stal králem střelců i ve třetí evropské lize? To dnes ještě na jeden gól nahrál a zařídil penaltu a vyloučení. Jen u jediného gólu nebyl.

+4/−1
17.1.2016 23:28

J41a31r17o35s41l39a49v 31V74o39k67u68r59k26a 2362823240598

Úroveň španělský ligy je úplně žalostná...

M58i35c20h36a74l 15Š35r80o21u88b75e50k 8964256593450

proto týmy s La Ligy prvidelně vyhrávají Ch. league i Evropskou ligu?

+6/0
18.1.2016 9:54

R40i46c31h94a17r89d 26K20r86á37l 4878517630623

Proč se nechává při aktualizaci článku v jeho středu informace z předchozího dne opravdu nechápu, z vlastní zkušenosti vím, že oprava trvá pár minut. Barcelona samozřejmě měla velkou výhodu v tom, že hrála prakticky celý zápas přesilovku, také to na rozdíl od některých týmů dokázala zužitkovat. Bohužel pro ní se nejspíš zranil Alba, což zase plení zadní řady. A je otázka, co Messi, jestli střídal preventivně nebo má další zdravotní potíže.

+3/0
17.1.2016 22:58

T37o78m66á20š 25K13ř57e42l83i20n11a 2116122692668

Je na marodce, zatím nespecifikované zranění pravé nohy.

0/0
18.1.2016 10:10

R78o82m36a30n 17O41p67e38t 1861139685182

garry nevillovi fandim. obcas ho sleduju v pozapasovych studiich, a je to asi jedne z mala anglicanu kteri vyndali hlavu ze zadele a rozhlidli se jak se hraje fotbal jinde. schopnej sebereflexe a prehodnoceni toho, co mu celou dobu v anglii tloukli do hlavy uz od zacku..

J46o92s26e83f 52S18t69a94r95ý 5364739295439

První poločas Realu famózní, ale druhý poločas bez Balea špatný, moc nepřesností.