Manchester City jde díky gólu Bonyho do čela, United opět ztratili

Fotbalová Premier League má minimálně do neděle nového lídra - Manchester City. Ten i díky brance bývalého útočníka pražské Sparty Wilfrieda Bonyho porazil Swansea 2:1 a o skóre předskočil Leicester. Druhý celek z Manchesteru podlehl nováčkovi z Bournemouthu na jeho hřišti 1:2.

V59l16a54d14i11s38l73a22v 42N30o16h98e20j65l 7278317938141

me prijde ze brankar jak se snazil spickama prstu ten mic zasahnout tak ho jeste nestastne pristrcil lehce smerem do branky, ze kdyby se balonu nedotkl, tak to byla treba jen tyc. mam z toho porad takovej dojem, koukal sem na to asi 20x. ;-)

+1/0
15.12.2015 23:18

V85l90a59d12i79m94í66r 71H93á62j76e66k 4710362934751

Tak takové góly z rohu uměl i Pepa Chovanec ze Sparty. Kdo si ho neuhlídal, ten zaplakal.

+1/0
15.12.2015 18:40

P80a68v28e71l 94M13e43j84s23t34r98i68k 2664583827816

Titulek naprosto zesmesnujici pisalka bych spis rekl ja. Nadherny gol aspirujici na trefu tydne. Perfektni je i zasah brankare na druhe strane, kdy nadvakrat zachranovat spickou nohy i konecky prstuR^

+3/0
15.12.2015 10:41

P70a87v63e67l 81K56a36l58o46u38s44e21k 8457750577794

Těmi rádobysenzačními dehonestujícími titulky se zesměšňují akorát autoři článků/titulků. RvRvRv

+15/0
15.12.2015 9:45

S14t44e83p57a13n 32T19o82t56h 8748889545958

Standa Pelc taky posílal padající listy... ještě 94/95 jich u nás v Ústí pár poslal...

Někdo psal chyba gólmana, ale když se to dobře kopne, tak míč padá do branky u zadní tyče zhora (Standa na podzim 2x "olíznul" spojnici), takže gólman může jen koukat...

To se vidí jen hodně málo. R^

0/0
15.12.2015 9:36

P97e14t45r 79V93l94c83e71k 5352925345427

V titulku je řeč o Manchesteru, takže vlastně nevíme, o kom je řeč......až po další chvíli se to vyjasní....:-P

0/0
14.12.2015 21:54

J68a34k65u68b 32K48u46č75e28r64a 6328732341783

Chyba golmana jako blázen, ale takovej je holt život fandů United. Zraní se půlka týmu a zkušení dělají obrovský hrubky.:-)

M73a17r77t50i59n 25S43ý96k53o24r33a 1357518777767

Ten Iheanachoj dobrý štístko. Nedávno dal vítězný gól v 90´ minutě, teď ještě o dvě později.

O65n60d16ř85e41j 68M90a95l65ý 6122212850813

Bournemouthu nejdříve si dal Chelsea a teď MU? Myslím, že loni se jim o tom ani nezdálo.

+8/0
12.12.2015 21:28

M23a19r44t50i33n 66C87a81j26t12h83a15m51l 3371858366330

Ale MU nic nehral.Nastavili 5 minut a kde byl ten jejich povestnej zamek.Schveistenger upada tam do prumeru.Dnes leda dobrej Felaini a ten gol na 2-1?Jen obrana koukala