Liberecký kapitán Pavelka: Věřili jsme možná víc, než bylo reálné

Jeho tým dřel, ale chyboval a v posledním zápase podzimu prohrál doma se silnou Marseille 2:4. Sen o postupu do jarních bojů Evropské ligy se rozplynul. „Marseille dokázala, že jde po právu dál a my to s pokorou přijímáme,“ řekl kapitán libereckých fotbalistů David Pavelka. „Prohra nás mrzí hlavně kvůli fanouškům. Celé město zápasem žilo.“

H69o78n65z44a 26M42á96z22a 5390741690674

Hodně dobrý, tak neprošvihnout hlavně jaro. Chlapci v zimní přípravě makejte na tvrdo. Dík za pěkný podzim.

J38o12s41e96f 32Č70i82h21á84k 7561909440416

Pokud si nebudete věřit nebudete vyhrávat. Vždy se najde někdo kdo je nad vaše možnosti.

+1/0
11.12.2015 5:26

Z82d47e44n76ě29k 40H97a27l97a82m57a 7462526514860

přesto děkuji za výkon v celé EL. R^ zkuste si přičíst ty body o které vás připravili čestní sudí a za rok jděte do toho znova !

+2/0
11.12.2015 1:32

M64i74r23o24s91l29a13v 94K79o41n52e97č84n31ý 2695860245337

Dnes 100% produktivita Liberce, Man Danda nic nechytil..

J44o76s41e22f 95N38o94v43á22k 8264430603738

Co to?!?8-olibe bylo lepší o pár procent v poli ale Slavie byla nebezpečnější co se týká střelby ty Lole;-Dnemusis trefit bránu ..abys ohrozil ne?!? Když vystřelim pětkrát mimo a lizu tyče je to nebezpecnejsi nez "mala domu" zpoza vapna ty odborniku

J81o12s32e48f 48N62o84v44á82k 8604650723138

Tvl..liberecký ...chvíle úspěchu a už jste nabubrely jak sparťani..tvee co jste dokázali?!? vylizat se z posledního fleku na ctvrtej8-omegauspech ooravdu;-Dklub bez peněz ..bez fanoušků..a se samými žoldáky na dobu určitou..no..máte být na co pysnyR^

0/−6
11.12.2015 0:21

J69a17n 75S65o63u14k62u32p 2311781501952

Ty jsi fakt slávista na plnej úvazek :D Byl jsi na tom fotbale aspoň? Slavie měla dvě šance Zmrhala (gól + volej), nic moc vypracovaný, ale zakončený pěkně. Liberec Měl 2 góly, tutovky Shala + Rabušic a slušná šance Delarge...ted mi ukaž další šance Slavie srandisto ;-D

+4/0
11.12.2015 0:25

J40a12n 15S76o46u76k17u34p 2171671691532

Zato vy těch fanoušků máte :D :D Ale jen, když se daří...a to je tak jednou za pětiletku :-):-):-)

+5/0
11.12.2015 0:28

P58e42t19r 92S54t90á97v87e73k 8778530301186

tvl, ještě před dvěma měsíci vás vlastnil mega lůzr, skoro likvidace klubu, tak blbě na tom Liberec nikdy nebyl a ted tady machruješ??

+2/−1
11.12.2015 0:40

L69u27k64á26š 18H60l33o80u51c17a59l 6792660451834

bývaly doby, kdy měla Slavie slušné fanoušky, ale jak se objevily prachy, tak s vidinou vzestupu vylezli z děr úspěchoví fanoušci, včetně takové lůzy jako je tenhle Novák

M62a32r62t58i84n 68P75o58k52o17r98n17ý 5467711172340

To byla organizace..., 40 minut ve frontě před zápasem, na stadion jsme se dostali až ve 20 minutě a zdaleka jsme nebyli poslední, nějakým záhadným způsobem se tam dostali i permanentkáři, kteří nám seděli na místech a nehodlali se z nich zvednout... a jejich chovaní k příznivcům Marseille Rv škoda jen, že nedostali aspoň bůra...

0/−7
10.12.2015 23:17

P58ř23e87m54y23s40l 35K80a51r83b85a62n 1956709573408

To je zajimavy, my sme do fronty prisli taky 40 minut pred zapasem a 15 minut pred vykopem uz sme sedeli na mistech, tady vam neco nehraje...