Je to nuda. Prezident Mauretánie nařídil konec zápasu po hodině hry

Finále fotbalového Superpoháru v Mauretánii se přehouplo lehce přes hodinu hry, stav mezi týmy FC Tevragh-Zeina a ACS Ksar byl 1:1. "Konec zápasu, dáme si penalty," zapískal sudí v 63. minutě. Údajně na příkaz prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azize, protože ho zápas nudil.

J10a80k36u30b 55S41t33a58n82ě91k 8950946264851

Nešlo by to zavést i nás v Kaprlize? Nebo lépe že by se u některých zápasů prostě jen oznámil výsledek :-)

+2/0
2.12.2015 19:12

M26a46r61t43i34n 42V49o48j59á94č10e73k 9933247391816

jako ve středovém kruhu se dá kámen nůžky papír ...vyhlásí to hlasatel ,divák dá pivko a párek a jde se domů;-D;-D;-D někdy asi lepší,ale dal bych jim poločas šanci

0/0
3.12.2015 11:30

P25a21v36e59l 56H32o39l14m64a60n 9317414308800

Až si islámský stát podmaní Evropu, budou se penalty už kopat rovnou a ušetřený čas bude věnován modlitbám.