Jednadvacítka po výhře v Moldavsku vede kvalifikační skupinu

Čeští fotbalisté do 21 let vyhráli v kvalifikaci mistrovství Evropy 2017 v Moldavsku 3:1, byť od 13. minuty prohrávali po vlastním gólu Havla. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky se tak posunul na první místo tabulky, které zaručuje přímý postup na šampionát v Polsku.

F63r19a39n55t38i53š32e26k 59T14l74u71k71a 3847829742792

Blahopřeji U21 k výhře, ale nedůvěra na postup pro ME se ještě nezmenšila ?Ty plichty na počátku kvalifikace budou rozhodující  !  To je také zásluha trenéra Lavičky a realizačního týmu . Naplní se pořekadlo : " Pozdě bycha honiti " !!

J65a79n 85H42a57ž94m25u59k56a 6663756485

Největší zásluhu má trenér Lavička, Čermák, Schick a Juliš.

0/−2
16.11.2015 18:59

R64a37d16e21k 73U57r10b49a97n 4239620924787

Velká škoda, jak Sparta tyto hráče likviduje.

M56a21r37t25i98n 40C87a88j84t61h92a22m37l 3981388946660

Fajn úspěch. Prohrávali, do přestávky ještě stačili po rohu srovnat a po pauze si po zavaru dali domácí vlastnak. V závěru ještě po nepřímým volným kopu hlavičkou výsledek zpecetili. Dávali na YouTube. Schválně sem byl zvědavej, jak po Belgii zahrají.