Bayern Mnichov dál stoprocentní, navíc slaví tisíc ligových výher

Bayern Mnichov se stal prvním týmem, který v historii německé fotbalové ligy dosáhl na tisíc vítězství. Díky výhře 4:0 nad Kolínem nad Rýnem navíc pokračuje jeho stoprocentní bilance v tomto ročníku. Borussia Dortmund na něj ztrácí sedm bodů.

F37i57l25i86p 67K42o77u65t30e69c92k39ý 2693233759608

To je zase jedu a žluči.. Přitom Kadeřábek má drobný zdravotní problém a proto nehrál, ale to tady těm debžonům asi nemá cenu vysvětlovat.

0/−1
25.10.2015 11:10

L13u62k20á20š 26T76o37m52a80n 1431552912

to je ten zazrak kaderabek ? ... RvRvRv ten si uz nekopne a pujde do turecka popr se vrati do party

M52a30r97t69i58n 93D76u57f31e11k 3692607308724

Statistika Bayern - Köln: střely na bránu 26:4, rohy 10:0, fauly 8:4, držení míče 74-26, vyhrané souboje 47:53.

+3/0
24.10.2015 19:04

F16i33l85i84p 81J38a42r28a47b 1833757820517

Hlavně návrat Robbena a hned gól, to je pozitivní.

Zápas jsem neviděl, ale sestava mi přišla vyloženě ultra-útočná, nejdefenzivnějším hráčem v záloze Vidal, a k němu 3 rychlý křídla a 2 útočníci.:-)

+1/0
24.10.2015 19:23

M61a39r76t82i62n 60D63u10f59e45k 3852427878254

Robben byl lepší každou čtvrthodinu. Při gólu bylo potřeba klidnou hlavu a tu on měl. Hrál 60 minut. Na rozjetí.

0/0
24.10.2015 20:41

P77a52v90e25l 86S72l45a45d97o56v51n80í86k 6407333827236

Tak dlouho lustroval Hoffenheim, aby v něm hrál, že si nevšiml, že letos bude Hoffenheim hodně slabý. A s výkonností týmu se svezl i Kadeřábek - a nehraje. Na druhou stranu, jelikož Hoffenheim prohrává dále, je šance, že se brzy do sestavy vrátí.

0/0
24.10.2015 14:34

M93a75r51t24i28n 54S27ý17k98o65r72a 1557878107517

Tak trenérovi Hoffenheimu trvalo devět zápasů, než zjistil, že Kadeřábek neumí pořádně bránit. Snad to Vrba stihne do ME a nebude na jeho úkor nechávat na lavičce Gebreho, kterej je možná slabší co se týče útoku, ale v bránění a poziční hře je naopak daleko lepší.

+3/−1
24.10.2015 13:04

V93í23t 64Č74e55r68v87i19n16k25a 3408299414807

Bohužel očekávám jiný scénář. "Kadeř" si už v Německu nekopne, v zimě bude žebrat o návrat do Sparty aspoň na hostování, bude mu vyhověno, ve české lize bude opět zářit (obdobně jako tomu bylo u Václava Kadlece) a Vrba na něm bude stavět dál.

M88i20c55h98a86l 73H75i58r36k53a 4157656450983

Tak to je zlý, když už se z našeho pohledu nadprůměrný český hráč nechytne v německém průměrném klubu, je něco v českém fotbalu špatně.

Hlavně, že se tady sparťanští fans kasali vymezovali proti hráčům VP, jak to nebude u Kadeře problém. Kadlec nehraje, Kadeřávek nebyl teď ani v nominaci na zápas.

+1/0
24.10.2015 11:21

J86i34ř84í 35Š36e42d96a 3780659181841

i kdyby už si v BL nezahrál ani minutu, bude toho mít odehranýho pětkrát víc než petržela, pilař a rajtoral dohromady

+1/−2
24.10.2015 13:18

F56i23l14i76p 81J61a11r13a43b 1363307720427

Ve skutečnosti cca o polovinu míň, než pouhý součet těch tří.:-)

F72i87l80i60p 72J74a20r54a47b 1233397590707

Mrknul jsem se na transfermarket. Celkem mě překvapilo, že takový Rajtoral toho odehrál docela dost, já myslel, že si ani nekopnul.

0/0
24.10.2015 16:45

M80a54r91t14i61n 11S71ý65k60o51r40a 1367858787387

To spousta místních troubů. Nebrat osobně.

M35a29r64t48i85n 45R94y84š81k48a 7986388168216

Prostě další klasický Sparťan když jde mimo ligu.

+3/0
24.10.2015 10:28

R46a50d34e86k 94H80r66u24b39ý 6824471392759

Pěkně Hamburk!Velmi důležitý import bodíků z venku.

+2/0
24.10.2015 10:25

J61a22k63u31b 43Z55e89m34a32n

Snad to nebude stejný osud, jako u dalších "hvězd" z české ligy.

V41í63t 78Č66e19r98m54á46k 1944532463522

"Český obránce Pavel Kadeřábek, jenž v minulém utkání při porážce 2:4 ve Wolfsburgu střídal už ve 22. minutě, poprvé v tomto ročníku chyběl v sestavě Hoffenheimu. Dnes nebyl ani v nominaci na zápas." - A není tak náhodou zraněný?

+3/0
23.10.2015 23:29

V86í37t 88Č77e47r93m71á43k 1714802793582

Hm, tak jsem zkusil ještě trochu zapátrat... Střídání ve dvacáté minutě je buď hodně vzteklý trenér nebo zranění. Kicker suše píše, že se dneska do sestavy po zranění vrátil kapitán Schwegler a Kadeřábek nebyl v nominaci, což ovšem naznačuje spíš tu první variantu, protože zranění by asi přímo zmínili.

+2/0
24.10.2015 0:19

J42a88k45u33b 50Z74e46m61a92n

Zraněný není. Ten minulý zápas neskutečně hořel, proto to brzké střídání. Ten včerejšek je zřejmě důsledek jeho dosavadních výkonů.