Nikoho jsem se nedotkl, řekl Pokorný k penaltě, jež stála Liberec výhru

V šesté minutě nastavení útočné bitvy Liberce s Groningenem ukázal německý sudí na penaltovou značku a na libereckého stopera Lukáše Pokorného. Z velmi sporného pokutového kopu Nizozemci vyrovnali na 1:1 a slavili to jako výhru. Zato domácí fotbalisté zůstali ležet na trávníku se svým zoufalstvím.

L64u24d28ě53k 80V93e96r12b43í74ř 2951806673727

Pane redaktore. Přečtěte si pravila. Faul je, když rozhodčí zhodnotí zákrok jako nedovolený a nařídí PVK. V našem případě PK. Sudí ho pískl, takže celá diskuze je bezpředmětná!

0/−2
23.10.2015 16:36

M14i60r20o65s62l47a26v 56T13r10o47u74s91i14l 8134158454200

penalta neměla být, slovan remizoval nezasloužene, velice mě překvapil rozhovor s panem trénerem Trpišovským, žádné emoce, jede se dál, vyhraje se příště.. SLOVAN:-)

0/0
23.10.2015 14:37

M13a73r89e51k 64M40ü75l94l13e54r 3527349633746

Co tam ta Dáša dělá? Spartu obrali sudí už 2x, teď prozměnu Liberec...

R81a39d47k34o 69F92l21e55s24a94r 4770966840439

Těch upísknutí je v poslední době už nějak moc v neprospěch našich mužstev v pohárech,že by pozice naší zástupkyně oslabovala v komisi rozhodčích UEFA anebo je to odměna za postoj k uprchlíkům.

+17/0
23.10.2015 7:40

P61ř47e11m79y37s91l 58L13u43k79á42š 2195372110391

je to divné, ale napadlo mě to úplně stejně...

+2/0
23.10.2015 8:43

T14o62m69á10š 49Z11a31h57r53á29d73k32a 3251884819677

Liberec alespoň trapně nebulí jako Sparta.

+5/−14
23.10.2015 7:33

K75a21r39e38l 30J32o94a86c84h93i78m95s66t91á59l 8656192267196

já Spartu nenávidim nesnášim ale tady se jí musim zastat nevim kde jste to vzal ale Sparta opravdu nebrečí a na nic si nestěžuje remízu vzala sportovně a na nic se nevymlouvá snažíte se o flame ? nebo o co ?!!

+2/0
23.10.2015 12:29

H42o18n96z44a 42P39u89r56k59r62á68b43e23k 1609228669965

to byla reakce na jejich předchozí remízu a zářez rozhodčího v Tripolisu...řevu bylo potom hodně ;-)

0/−1
23.10.2015 15:06

M96a71r18t81i66n 81C24a54j32t34h90a61m68l 3171238986790

Hlavne at nestoji postup.V 87. minute sli do vedeni,ta branka se Lukasenovi povedla,a jak to bylo tezke proti 10 ti.Takovych souboju ve vapne je X.Zas hrube rozhodci zapas ovlivnil.Mit k dispozici video,vubec by je to nezdrzelo.

+1/0
23.10.2015 5:50

P48e59t77r 76K96m97í40n74e44k 5337264601643

V prvnim kole Sparta, ted Liberec... A to nezminuju odvetu proti CSKA v predkole Ligy mistru... Jako kdyby mel nekdo na ceske kluby spadeno. Ale proc?

+14/−2
23.10.2015 2:06

P45e54t35r 62P68o47s17p37i75s35i81l 4883200145973

Tak nechci rozvíjet konspirační teorie, ale když už se ptáte. Co takhle odpor českých fotbalových fanoušků proti oficiální "vítací" politice UEFA k uprchlíkům, protiislámské transparenty na stadionech atd.

Jistě je to nejspíš jen spekulace, ale nějaký základ to má.

+6/−5
23.10.2015 2:30

P94e90t55r 55K44m43í21n61e87k 5307984721763

Presne tohle me taky napadlo a docela jsem se toho bal... Ale doufam ze to tak neni. Spis si myslim, ze je v tom snaha jit na ruku ekonomicky a divacky silnejsim klubum (a tim penezum z reklamy). Bohuzel

+8/−1
23.10.2015 2:40

P16ř31e57m97y93s66l 88L45u35k16á48š 2745902510721

teď je otázka, co je vlastně horší. Tak jako tak mi to fotbal celkem znechucuje...

+1/0
23.10.2015 8:44

T34o94m86á85š 92Z41a78h53r77á69d25k31a 3331924469417

Tohle snad nemůžete myslet vážně. Kam až my češi jsme skrze naše ublíženectví zajít? Desítky podobně nepřesných rozhodnutí se včera v EL odehrálo, ale nás čechy diskriminují skrz negativní ohlasy na uprchlíky. Rozhodčí zřejmě motivovala před zápasem samotná Merkelová.

+10/−1
23.10.2015 7:32

Z68b73y39n30ě53k 76R83ů94ž53i25č62k68a 5838162790526

Přesně, a hlavně kdyby chtěli tak včera Spartu úplně v klidu potopili, pencle, neuznaný gol, a pár faulů ke konci, díky který se Schalke nedostala do tlaku. Tím nechci snižovat super výkon.

+2/0
23.10.2015 10:01

M90a47r36e91k 43M23ü78l45l36e77r 3797379773446

Tak to je hustý. Hledat uprchlíky i za tímhle, to chce kumšt.

L18u47k15á15š 78H86l43o75u33c16a66l 6362520601654

vymyšlená penalta, ale upřímně, na začátku druhé půle se proti Slovanu měla kopat pentle po nesmyslném zákroku Švejdíka.

OK, když už to ten lofas pískl, proč je tam hlavní, čárový a hlavně brankový rozhodčí, když nedokáží pohlídat předčasné vběhnutí hráčů do vápna?