Lafata šanci promění, já ne. V tom je mezi námi rozdíl, uznal Bednář

Kdo ví, jak by zápas vypadal, kdyby místo do brankáře Bičíka poslal balon do sítě. Jenže příbramský útočník Roman Bednář velkou šanci neproměnil. Sparta potom na hřišti jeho týmu ve druhém poločase zabrala a vyhrála vysoko 4:0.

J67o75s47e76f 14N57o58v97á34k 8624800213738

Nebude to tím že lafata bude jen o málo menší dřevo v koncovce než ty?

0/0
19.10.2015 16:53

M61i78c21h87a83l 61S24l18a14v64í36k 2761648784906

Lafata promění do prázdné brány z malého vápna :-) (dělám si srandu - jen aby se někteří hned nečertili) to bylo první co mě napadlo po přečtení titulku

0/0
19.10.2015 13:17

E44r38i22k 23W86i56n43k17e96l15m45a69n69n 7872471591152

smál se, protože ví, že proti Spar-tě se nepiskají ani 1000% penalty.. - to je REALITA !

+5/−12
19.10.2015 12:58

K69a94r66e27l 32Z22e50l59e24n58k71a 8817505375927

Nechápu ty mínusáře. Chce snad někdo tvrdit, že se proti spartě neměla kopat další jasná penalta? To by u Berbra ale neprošlo.

0/−1
19.10.2015 19:00

M78a17r88t34i67n 97V86a46v27ř70í24k 8811474902

jasně, zejména při derby to platilo ty troubo:-P;-Dvždyť tam naprosto jasně odpustili penaltu slábii, zřejmě jsi opět zápas neviděl, nic nového u tebe:-P

+1/0
20.10.2015 12:46

P54a29v65e15l 30H17o69l21m72a22n 9267714628720

No zrovna Lafata měl asi největší šanci a hlavičkoval po výborném centru naprosto nesmyslně do oblak, protože měl špatný timing.

Sice to ve druhé půli zachránil tou dorážkou, ale střelecky je na tom na podzim špatně a zahazuje určitě víc šancí, než si jich v Příbrami vytvoří.