Pohoda zmizela, obrana selhala. Brňané dovolili Teplicím trestat

Libovali si, že našli obranu, která nedělá chyby. Po sobotní náloži 0:4 od teplických fotbalistů si musí v Brně větu upravit: Vytvořili jsme obranu, která NEDĚLALA chyby. „Katastrofální a laciné góly. Nejsme žádní fotbalisté, abychom si mohli dovolit hrát proti takovému soupeři otevřenou partii. Takže zase zpátky na zem a musíme začít bojovat,“ lamentoval kapitán Pavel Zavadil. „Náš týmový výkon? Velká nula.“

J53a35r53o56s46l23a94v 94S30e22d39l85á48č59e26k 3224981666408

brno nehrálo dobře, ale je potřeba říct, že teplice naopak odmakaly celej zápas výbornej výkon. jinak to vyznívá jako by se brno porazilo samo...

+1/0
5.10.2015 11:58

M52i69r75o88s31l70a52v 33M27e94t46e25l88k70a 5531980904554

no když dáš ve 2.minutě branku,to se to potom "maká".Blábol.V Brně je ligových fotbalistů co bys na prstech jedné ruky spočítal a to ještě můžeš být klidně stolař.trenér,který se tu drží jako hounno košile,zenit má za sebou,pokud tedy nějaký někdy měl a majitel?Kdo to vlastně je?Víme to doopravdy,nebo?Za takového stavu je vůbec zázrak,že se v Brně liga hraje a že se rok co rok zachráníme.

Z45d31e85n92ě88k 76D98o82h96n49a25l 4949600340654

Mira myslím narážel na to, že se líp maká, když se v druhé minutě dá gól. Tým se dostane do výhody (hlavně psychologické) a nepotřebuje tolik úsilí, aby "makal", protože soupeř je dole. A kor u Zbrojovky, ta když dostane fíka z kraje zápasu, tak se podělá na celý zápas...

0/0
6.10.2015 10:28

M23i68r24o13s12l27a32v 19M55e53t35e37l28k63a 5211130844624

reagoval jsme na pana Sedláčka,který napsal,že "Teplice odmakaly" celej zápas.Nic neodmakaly,ten zápas vyhrály v suchem tričku.

0/0
6.10.2015 11:29

J30a55r34o98s14l35a70v 67S74e69d71l98á13č46e65k 3204671446718

a já myslím, že odmakaly. nevím jestli jste to viděl. ale je jezdily /Teplice/

až do konce. a nemusely. mohly hrát druhý poločas na údržbu. nevím proč ten výkon schazovat.