Derby jsme si vyříkali a snad zase fanoušky potěšili, řekl Matějovský

I když to z tribuny vypadalo na jasnou záležitost, sparťanský fotbalista Marek Matějovský po vítězství 2:0 nad APOEL Nikósií v Evropské lize podobný názor nesdílel. "V pohárech to není nikdy jednoduché. Ale svým způsobem se nám v nich hraje líp než v naší lize," poznamenal.

A50d76a67m 15W39e66i73s75s 2863357459211

...matějovský okamžitě vypadni ze Sparty !!...

0/−1
2.10.2015 15:53

H78o45n58z15a 61M34á42z29a 5360801630834

Mára tentokrát udělal víc chyb než přesných přihrávek. To se na Schalke nesmí stát. O tom, že je stále pomalejší se ví i z toho pramení jeho chyby. Jinak výkon Sparty hodnotím +R^R^R^

+1/0
2.10.2015 8:41

F20i66l94i97p 83K35o20u95t88e35c31k51ý 2333183429708

Pokud se Jiráčkova vzrůstající výkonnost nezastaví, tak spolu s Matějovským(nebo Váchou) mohou brzo vytvořit neprostupnou zeď za Fataiem, Dočkalem a Krejčím. Krejčí včera konečně odhodil strach ze soubojů 1 na 1 a obránce si ve druhé půli vodil jak slepé slávisty. R^

+1/0
2.10.2015 8:45

F56i19l46i22p 16K90o75u70t13e52c42k82ý 2483823909688

Matějovský včera dost ztrácel míče a ani několik geniálních přihrávek to tentokrát nezachránilo, musí dávat míč od nohy dříve, stejně jako Dočkal, který zejména Fataiovi mohl několikrát podat míč do uličky, ale ještě jej podržel a tím Fataie vystavil do offsidu. A děsí mě Frýdek, který dělá naprosto nesmyslné fauly poblíž vápna, kdy faulovaný hráč je bez míče a tudíž od něj nic nehrozí. Pokud takové fauly bude dělat proti Schalke, tak to bude hodně složité, jejich standardní situace jsou velice dobře propracované.

0/0
2.10.2015 8:38

L22á83ď93a 72M70a75l90ý 5617256485325

Přesně zápas pro Matějovskýho. Soupeř jalovej Spartu táhne nekdo jiný. Sem tam dá luxusní přihrávku pak zase tak tragickou ,

že jde soupeř skoro sám na branku. Rychlost je bohužel dávno v nenávratnu. Jsem na tebe zvědavej na Schalke tam si vem prášek na uklidnění ať dohraješ.

+1/0
2.10.2015 1:09

L53u24k16á81š 53T90o70m71a26n 1441512762

tak to je fantasticky, jak si derby vyrikali. to si myslim jsou spratani moc vsichni radi, akorat nikdo nevi, co si vlastne vyrikali ;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0/−8
1.10.2015 23:55

D29a89n33i93e40l 92M36u57n15z43a61r 1389498242696

bavili se vo tobe….a strasne se smali….(ale ne tomu co ty rikas)

V34a70c16l74a81v 47P81e59r67o87u89t26k19a 6618767424391

No bývalý vládče Prahy pokud jste to zjistil až před utkáním,že tam nebudou ultras tak už chápu ten pokus o přehození brankáře,kdyon stál skoro na čáře ...

0/0
1.10.2015 23:17

P31a70v90e97l 59S54l18a60d67o76v96n69í14k 6447803937686

Tak zrovna Matějovský utkání opět odchodil.

Dnes vítězství leželo na Fataiovi, Frýdkovi a Brabcovi.

Vyhrálo se, ale do pohledné dny to má hodně daleko.

+1/−2
1.10.2015 23:07

T37o67m42á48š 86Č62e98r67n26ý 7186775519

Tak to jsem byl asi na jiným zápase - nevím jak by podle tebe měla vypadat pohledná hra. Sparta měla šancí snad na pět zápasů. Byla jednoznačně lepší (snad jen prvních 20minut slabších) a presink po ztrátě míče ve druhém poločase byl přímo ukázkovej (chápu že Apoel ale nehrál nic moc). Když budou hrát takhle se Schalke, tak alespoň doma mají šanci.