Dukla - Brno 1:2, domácí vedli, pak je o body obral probuzený Řezníček

Zdá se, že střelec fotbalového Brna Jakub Řezníček začíná nabírat slušnou formu. Šest kol se trápil, ale v sedmém dal dva góly a stejnou porci zvládl i v sobotu odpoledne na Dukle. Pomohl tak svému týmu otočit zápas a vyhrát 2:1.

K95a88m75i83l 69A98l49b93r27e64c38h27t 2445235474517

Řezníček je kmenový hráč Brna. Opravte si to. Přestoupil z Boleslavi.

M88i41c98h42a96e63l 82K28o96n26e41č45n54ý 6192213699849

U nás neplatné laml u Vás neplatný gól;-)

M80i73c90h47a45l 80K33o95s 8519812668

Škoda přiťukl míč Řezníčkovi, jenž se trefil přesně k tyči. Útočník hostující ze Sparty tak zopakoval dva zásahy z minulého utkání se Slováckem.

Hostující?????

+7/0
26.9.2015 17:58

M90a21r13t90i32n 93Š37i78l36a58r 3937703119494

Hocka si pamatuji jako hráč z mládežnických kategorií v okresu UO. Již v té době to bylo poleno. Svými výkony v lize to akorát neustále potvrzuje. Dnes tomu nasadil korunku. Jak mohl míč přejít brankovou čáru a poté se tímto způsobem odrazit před bránu?

+5/0

J90i41r68i 10K72u93c27e83r40a 5407950926292

já toho neschopu úplatnýho pamatuji z mládeže taky, lump na entou;-€

+2/0
26.9.2015 20:18

M19a65r58t43i95n 56Š73i66l60a47r 3677733579184

Zbrojovce se dnes, zejména druhý poločas, podařilo herně navázat na druhý poločas proti Slovácku. Po tyčce, která byla uznaná jako gól Zbrojováci ukázali svůj charakter a zápas otočili. Ze strany Zbrojovky určitě nadprůměrný výkon. Snad to Brnu vydrží. Obecně to byl dnes vcelku hezký, běhavý fotbal se šancemi na obou stranách. Tleskám.

+8/0
26.9.2015 17:53

R48a43d30e86k 12Ř89í97h54á49č63e95k 2776861490163

Ten Hock snad Berbrovi musí (snad radši ani nechci vědět co). Absolutně nejhorší rozhodčí v naší lize. Na druhé straně možná štěstí, jinak bychom betonovali na 0:0.