Pět gólů za devět minut. Chtěl jsem dát ještě šestý, řekl Lewandowski

Německá fotbalová liga má nového hrdinu. Robert Lewandowski z Bayernu Mnichov vstřelil pět gólů během devíti minut. Což je rekord soutěže. „Sám sebe jsem se ptal, jestli je to možné,“ smál se polský útočník po výhře 5:1 nad Wolfsburgem.

I35v92a72n 67P83o20u64p15a50l 4572637571692

Fakt už jsem viděl hodně ... hada blejt, brambory sázený do asfaltu i převrácenej sovětskej tank, ale tohle ještě ne :-D

R98a31d33e81k 70V83o54k17á22l 1490748667604

ještě mu to prý pak Dante vykopl z brankové čáry (záznam jsem neviděl), mohl mít 6

+1/0
23.9.2015 13:48

R71a43d95e44k 26V29o36k74á14l 1110658427324

já když to zahlédl, myslel jsem, že o byl německý pohár proti mančaftu ze třetí ligy... ale proti Wolfsburgu, třetímu týmu BL, který v dosavadních pěti kolech dostal dva góly a tři zápasy před Bayernem hrál s nulou, to je neskutečný 8-o. Obránci u těch gólů vypadali jako strašný neumětelové. Jeden hlásí neexistujícící ofsajd místo  aby hrál, při dalších gólech nedůraz, neobsazování.... ulehčili mu to, ale on je zabiják a tak to využil.

+1/0
23.9.2015 13:47

R69a89d38e48k 98T53o83m87š41ů 3325783732191

No zajímavé taky je, že Bayern fakticky do 50.minuty neměl pořádnou šanci a Wolfsburg trefil za stavu 0:1 i tyčku z poloviny.

+1/0
23.9.2015 15:37

M50i56c49h70a26l 72P51a20ř96í58z54e22k 8691783696221

0/0
23.9.2015 13:11

M43a88r10t21i80n 54S16ý17k68o64r85a 1357378917687

Těch devět minut se snad nemusí ani sestříhávat. Rád bych to někde viděl celé, protože ten musel dávat gól hned co doslavil ten předchozí ;-D

+2/0
23.9.2015 13:17

M86a93r68e79k 65V57o40k59á54l 1456734245769

a pak tam půl hodiny běhal zbytečně ... ;-D  -- dělám si legraci, dobrej je ... R^

+9/0
23.9.2015 12:38

M68a68r39t41i49n 98S40ý20k97o29r12a 1427878837837

Pět gólů za devět minut a tři za čtyři. Celkem bych se divil, kdyby to nebyly jen rekordy Bundesligy, ale profesionálního fotbalu obecně.

+2/0
23.9.2015 12:32

T90o45m58á50š 20T63a85t42í14č30e39k 5620872520368

Vzhledem k výsledkům z Tichomoří, o kteréch jsem se tady dočetl onehdá, to asi absolutní rekord nebude. Myslím, že to byly Cookovy ostrovy, co schytávaly nářezy ve stylu 40:0. :-)

S23t93a43n65d64a 59C68h96v95o28s64t 1102358

Presne - jsou dny, kdy clovek mine branku malem i z brankovy cary a gola neda, i kdyby se hralo az do rana. A pak jsou dny, kdy tam proste spadne snad uplne vsechno. Ten patej byl moc peknej.

P96e77t58r 63N40o89v12a98k 3150277959307

V těch devíti minutách by dal góla i z autu. Ale moc hezky. Ještě jak při tom posledním sestřelil tu Kameru. R^

0/0
23.9.2015 12:25

P36e82t70r 75Ž44á13k 1988152345969

no Guardiola si sice chytal za hlavu až po pátém gólu, ale jinak to bylo super, no.