Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jste zbabělci, vzkazuje Kociánovi a spol. šéf jabloneckého svazu

Vystoupil proti rozhodčím, kteří podpořili Libora Kovaříka. Dlouholetý fotbalový funkcionář Ladislav Čičmanec se v otevřeném dopise ohradil vůči způsobu, jakým se Radek Kocián či Tomáš Kovařík zapojili do aféry v souvislosti s místopředsedou asociace Romanem Berbrem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J64a96n 82J56i42r29k24a 7950100460

Já nevím, já bych se nerad pouštěl do rozboru toho termínu "pozitivní, konstruktivní satira"...

0/0
10.9.2015 16:28

K54a49r87e23l 95N84o76v28á41k 8918630741

Když se nad tím vším zamyslíte, tak proč to všechno Berbr dělá???

Proto, že by tak miloval  fotbal a chtěl pro něj jen to nejlepší - asi těžko!!!

Odpověď je jasná - jsou za tím peníze - musí mu to nést velké zisky, celý ten jeho dokonale propracovaný systém. Pelta ten systém musí znát (možná ho sám pomáhal spoluvytvářet) - to mi nikdo nevymluví!!!Takže asi těžko bude ten, který by to začal nějak vyšetřovat. Tady bych očekával VÍCE ODVAHY od policie - prostě chytit se nějaké nitky a začít to postupně rozplétat. Protože jen nezávislá policie má možnosti, které nikdo jiný nemá. Ale už proboha hlavně nějak začít. A jsem si jist, že tam půjde o velké sumy!!!

Takže až to jednou praskne a ono to jako všechno jednou přeteče, tak to bude velká bomba !!!

+2/0
10.9.2015 13:03

J21a58k94u75b 82P39r11a38ž37á91k 6323910764512

Máte v policii velkou důvěru. Policii nezajímá, co se děje v dobrovolné neziskové organizaci. Mají dost své práce. Vždyť fotbal má své vlastní stanovy, které oni neznají, má své vlastní soudy. Obávám se, že Berbr má velké kontakty i na policii. Někdo mi říkal, že jeden z jeho prvoligových rozhodcovských koníků je okresní policejní ředitel.

0/0
10.9.2015 13:41

F97r68a91n59t55i71š47e45k 87D76o57l64e69ž66e92l 8146369106872

Od šéfa jabloneckého svazu bych ani nic jiného nečekal. Kdyby nelezl do pr.... tak by toho šéfa nikdy nedělal.

+3/0
10.9.2015 10:48
Foto

J52a48n 86N80e58t88o23p66i71l 8536317564206

Když to tady čtu, tak zjišťuji, že v tomto státě neustále panuje zarytá představa, že když je někdo zvolen, tak je do konce volebního období totálně imunní vůči jakémukoliv odvolání. Jenomže ono je to právě přesně naopak. Když jsem třeba majitelem firmy nebo v případě fotbalu klubu, tak to je pozice, ze které mě nikdo nemůže odvolat. Nikdo mi tu firmu nemůže vzít. Ale jsem-li zvolen, pak jsem za tím účelem, abych vykonával určitou činnost a vykonával ji zodpovědně. A to období je tam prostě proto, že to musí být nějak omezené. Ale neznamená to: "Teď jsem byl zvolen a X let si můžu dělat co se mi zlíbí kdybyste se rozkrájeli" (Hitler byl demokraticky zvolen, tak nevím co se komu nelíbilo). To je ale hrubý omyl v Česku velmi silně rozšířený. Ten zvolený člověk má svůj mandát vykonávat za tím účelem, za jakým ho ostatní zvolili, a pokud toto poruší a začne svůj mandát vykonávat v rozporu s tím, co deklaroval, že bude dělat, pak je na místě žádat jeho odvolání. On nebyl zvolen proto, aby dostal "teplé místečko", ale proto, aby vykonával určitou činnost. A já velmi silně pochybuji, že úkolem místopředsedy fotbalové organizace je rozložit český fotbal do posledního šroubku, převzít moc nad rozhodčími, diktovat fotbalovým klubům vedení profesionálních soutěží, znepřátelit si veškeré diváky a - a to především - sebrat fotbalu spousty malých talentů jen proto, že jejich rodiče jim zakážou, zhnusení těmito poměry. A přitom právě přesně to Roman Berbr dělá, tedy vykonává svůj mandát v rozporu s tím, díky čemuž byl zvolen. Tím pádem je maximálně nesmyslné vykládat, že je neodvolatelný a že na něho nikdo nemůže. Ale dokud bude většina lidí žrát tuhle "ideologii neodvolatelnosti", je Berbr v klidu, protože si bude říkat: "Je to banda pitomců, kteří ani nechápou, o čem skutečná demokracie ve společnosti je. Uměj o tom akorát kecat, ale nic o tom neví". Takže asi tak.

0/0
10.9.2015 9:11

J70a96k26u84b 67P84r30a26ž39á33k 6813470214232

FAČR je dobrovolná nezisková organizace. Členství v ní je dobrovolné, platí se členské příspěvky.Vrcholným orgánem FAČR je valná hromada, což jsou majitelé klubů od divize výš a svazoví delegáti (což jsou většinou bývalí rozhodčí).Tito lidé o fotbale rozhodují.Je jedno, jestli bude milion fanoušků před sídlem FAČR cinkat klíčema,rozhodovat budou bývalí rozhodčí a majitelé klubů,jejichž většinu má Berbr pořešenou.Je to neskutečná špína a vlastně nevím,co by se muselo stát,aby se něco na téhle korupční chobotnici změnilo. Je to propracovaný systém korupce, kdy si kluby za úplatu kupují přízeň sudích.Vím o tom, že !!většina!! divizních klubů platí Berbrovi určitou částku za sezónu,aby klub nesestoupil.Berbr jim pak posílá na zápasy ty správné rozhodčí,kteří to zajistí.Mám fotbal rád a roky jsem se snažil s tím něco udělat,ale policii poměry v dobrovolné neziskové organizaci nezajímají,dokud jim nepřinesete jasný,konkrétní důkaz,za což nepovažují ani na diktafon nahrané přiznání takového rozhodčího,který se v tom pohybuje.Největší zklamání pro mě na celé situaci je, že ani z klubů není snaha tento stav změnit.Spousta majitelů klubů si současnou situaci přeje, vyhovuje jim. Je to jako když Vás opilého v autě zastaví policista. Všichni by si v tu chvíli přáli, aby šel takový problém vyřešit tisícovým úplatkem. Stejně tak si spousta klubů přeje mít možnost svému klubu za pár tisíc přes rozhodčí koupit nějaké to vítězství, když se třeba zrovna nedaří. Spoustě takových klubů už Berbr někdy v minulosti pomohl a jak v případu korupce platí: jednou jsi zkorumpovaný,už jsi zkorumpovatelný navždy.Impuls od sponzorů taky nehrozí. Pořád se najde spousta zaručeně poctivých obchodníků, jako posledně Synot, kteří tuhle špínu podpoří.Utáhnout státní dotace? Skutečnost je opačná. Ještě nedávno byl ministrem školství p. Chládek, který dříve býval fotbalovým rozhodčím pískajícím podle notiček. Sám Roman Berbr o něm mluvil jako o "svém člověku". Státních peněz jde do fotbalu stále víc.

+1/0
10.9.2015 10:22
Foto

J72a18n 34N11e90t44o48p37i63l 8276197124466

V prostředí fotbalu se nepohybuji, takže to detailně neznám. Ale to, co jste popsal, mě nepřekvapuje. Jediné, co nevím a vědět nemohu, je, je-li lidí, kteří si zachování současného stavu přejí tak naprosto drtivá většina, že ani ti slušní jako tedy např. Vy nemají nejmenší šanci ani kdyby se spojili a snažili se něco podniknout. Pokud to tak je - a z Vaší reakce tento dojem mám -, pak otázka není v tom, jestli bude tento systém trvat dál, ale kolik pitomců těm zločincům bude dál cpát své peníze. A jakákoliv další debata je pak samozřejmě bezpředmětná. Jak říkám, v prostředí fotbalu jsem se nikdy nepohyboval, ale mrzí mě to, protože fotbal byl vždycky můj nejoblíbenější sport. Chodil jsem na ligu více než 30 let, z toho 10 let na permanentku. Současné poměry jsou ale natolik odporné, že koukám raději na tenis nebo zahraniční soutěže.

0/0
10.9.2015 11:55

J88a98k92u23b 40P65r85a66ž52á81k 6343280154832

Fotbal je ohromný trh.Ten produkt má ohromný potenciál. Právní rámec jeho organizace je postaven na dobrovolnosti,fotbal má vlastní stanovy,vlastní soudy,řídí ji členové asociace,kteří v ní dokáží získat největší vliv.Fotbal nabízí spoustu možností korupce.Ve Fifa se zatýká kvůli úplatkům v souvislosti s volbou pořadatelské země šampionátu.Ekonomický časopis Forbes označil fotbal jako sport s nejméně transparentním tokem peněz.Berbr se rozhodl,že fotbal bude ždímat prostřednictvím rozhodčích.Jak víme,rozhodčí má na hřišti ohromnou moc ovlivnit utkání a Berbr jako bývalý rozhodčí o tom něco ví.Legitimně,v rámci stanov si začal budovat pozici ve vedení asociace.Co se týče pískání,je to opravdový odborník,který dlouhé roky dělal rozhodčím semináře,pracoval v rozhodcovských komisích,získával čím dál tím větší sociální kapitál,stále větší vliv,až to vyeskalovalo v dnešní stav,kdy hlasování valné hromady probíhají tak,že Berbr zvedne ruku a následně se zvednou ruce většiny delegátů.Berbr zvolil Míru "cinklý jaro" Peltu předsedou.Berbr ovládá přes svou choť rozhodčí.Má takový vliv,že "svými lidmi" obsazuje vrcholné orgány asociace.Je na špičce chobotnice s kupčením s přízní rozhodčích,která jde přes komise rozhodčích od nejnižších pater fotbalu,až po první ligu.Berbr dokáže zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas,co se v Česku hraje,klidně na přebor žáků,někde na venkově.Jeho vliv je ohromný,přitom v rámci pravidel asociace legitimní. Vždyť kdo ho má trestat?Disciplinárka?Vždyť tam všude jsou Berbrovi lidi a i podle předsedy je to všechno v pořádku.Berbr se stal neomezeným vládcem fotbalu,přitom je to lidsky totální prase,které se vzhlíží v lidech jako Stalin či Mao-ce Tung a některé jeho praktiky se praktikám těchto "velikánů" dost blíží.Co s tím můžeme my slušní dělat?Můžeme brečet na internetových diskuzích,nebo na to kašlat, hrát si někde na vesnici fotbal a posílat Berbrovu gangu dvě stovky ročně na příspěvkách za svou registračku.

0/0
10.9.2015 13:34
Foto

J58a29n 66N49e69t45o26p14i42l 8706617864186

Chápu. Nebo možná asi ani nechápu, ale rozumím, že fotbal je super byznys a že Berbr ho nyní ovládá. Ale přesto přese všechno - a nechci dělat chytrýho, když jak sám přiznávám, fotbalové prostředí zevnitř neznám - to se s tím opravdu nedá nic dělat ? Opravdu stačí, když to jeden takovej hajzl definitivně ovládne a je na desítky let šmitec s aspoň relativně slušným prostředím ? To se mi na druhou stranu přece jen nezdá. Já vím, že Vy asi víte, o čem mluvíte, a oceňuji, že tu někdo vede věcnou debatu bez nadávek, které stejně nic neřeší. Ale i tak. Co takhle pokusit se postavit např. konkurenční organizaci a konkurenční soutěže jak tady navrhuje kolega diskutér ? Je to opravdu tak naprostá utopie ? Vše je přece jen o tom, jaké si to lidi udělají. Nebo ne ?

0/0
10.9.2015 14:13

J82a16k79u17b 81P31r95a31ž33á25k 6913250604532

dokážete si představit, co by to bylo založit novou fotbalovou asociaci? Co se týče nějaké legitimity, by to asi jako kdybyste tady založil nový stát. Kdybyste se prohlásil novým českým králem a vyhlásil zde Netopilovo království. Nedokážu si něco takového reálně představit.

0/0
10.9.2015 14:40
Foto

J70a90n 82N15e94t17o84p28i69l 8246577734856

Mimochodem měl bych dotaz. Dá se to čistě obchodně interpretovat tak, že rozhodne-li se někdo, že nějaký konkrétní zápas skončí žádaným výsledkem a pošle RB potřebnou sumu peněz, pak má víceméně jistotu, že to tak dopadne ?

0/0
10.9.2015 12:27

J41a56k37u40b 35P32r81a78ž85á44k 6103120324832

V roce 2004 proběhla "korupční aféra",určitě pamatujete na Ivánka a tehdejší odposlechy.V jednom z těch odposlechů volá tehdejší manažer druholigových Vítkovic Hruboň Berbrovi a rovnou začíná slovy:"Potřebuju v tom Mostě vyhrát". Berbr oznamuje, že zařídil nominaci "správného" rozhodčího a zjišťuje částku, kterou do toho je Hruboň ochoten dát."Poslouchej,mezi nama, Roman, dvě nuly (100 000). Berbr:"To je hodně ty vole,jdeš do toho po hlavě".Na závěr rozhovoru Berbr připomíná, že teď řídí, a že číslo na rozhodčího pošle za deset minut.Je to známé, přepsané na internetu. Roman Berbr je schopný zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas v Česku. Pak je už na rozhodčím, jak hluboko je ochoten zajít. Osobně jsem hrál divizní zápas, kdy byla statistika faulů v druhém poločase 32:1 pro domácí a stejně jsme uhráli remízu. Jakýkoliv nákop dopředu byl buď útočný faul,nebo ofsajd.Všechny jen trochu sporné auty,rohy,všechno proti nám.Přišli jsme ale na to, že když si budeme nahrávat z nohy na nohu, ani zkorumpovaný rozhodčí nemůže nic písknout. Jasně, že rozhodčí nedokáže zařídit vítězství Baníku proti Barceloně,ale když jsou mužstva vyrovnaná,dokáže opravdu mnoho.Sám Berbr tohle rozhodčí školil,jak na hřišti pomáhat správnému týmu tak, aby to nebylo moc okaté.Jdeš třeba do brejku,rozhodčí si najde nějaký faul a místo výhody hru zastaví.Takových rozhodcovských tríčků je spousta.Pak je taky důležitý průběh zápasu.Někdy stačí se začátku písknout nějakou standardku,obrátit aut na útočné polovině.Správný tým se dostane do vedení a pak můžeš pískat rovinu.Když už je jasné,že správný tým vyhraje,klidně něco obrátíš i proti nim může se pak totiž říct,že jsi dělal chyby na obě strany.Tyhle zápasy,kdy rozhodčí dostane od Berbra notičky jsou pro jeho další růst nejdůležitější.V kariéře rozhodčího není důležité,jaké dostává za své výkony známky od delegáta.Běžně postupují rozhodčí,kteří mají třeba 7.15.18.nejlepší průměrné hodnocení.Hlavním kritériem je loajalita.

+1/0
10.9.2015 14:23

J59a42k37u50b 87P25r73a35ž30á37k 6753540114882

Pak si můžete udělat obrázek o rozhodčích, kteří to dotáhli až na úplný vrchol. Neříkám, že jsou všichni zkorumpovaní, ale určitě jsou k Berbrovi loajální. Vždyť největší rozhodcovská kapacita Evžen Amler, který mával semifinále mistrovství světa taky v odposleších z roku 2004 figuroval, taky bral. Domlouval se s Horníkem na částce, na předání peněz. Horník si pak v jiném rozhovoru jinému bafuňáři stěžoval, že Amler na hřišti skoro nepomůže a pak je první, kdo volá kvůli prachům.

0/0
10.9.2015 14:29

K23a91r32e43l 95N89o49v92á91k 8888690431

Pane Pražáku - popsal jste to úplně skvěle a vyčerpávajícím způsobem. R^R^R^!!!

Jsem mimo jiné členem FAČR a přemýšlím skoro denně jakou revoluci můžeme ve fotbale jako řadoví členové udělat, ale zjistil jsem, že je neprůstřelný už jen náš okres, kde také vládnou bývalí rozhodčí natož nejvyšší místa ve FA ČR.

Jediné, co mě napadá založit konkureční fotbalové soutěže z mužstev, které se už na současnou situaci nemohou dívat, prostě nehrát pod hlavičkou FAČR! Ale mám obavy, že by se časem infiltrovali i do této organizace lidé s BERBROVSKOU náturou. Vezměte si např. Horníka, Peltu, Košťála apod., to jsou vši - ty se dostanou všude a nemají páteř!!!FAČR[>-]RvRv

0/0
10.9.2015 12:48

J81a66n 36H90e80l81l20e56r 9528905286

Tak tenhle Čičmanec ... to je smutnej případ.

Sebrat ligovému fotbalu veškeré státní peníze a hned!

+2/0
10.9.2015 8:54

P36e41t98r 60K20u28h61n 3858331426681

Pelta si s nimi v klidu promluví... Kdy?

0/0
10.9.2015 8:37

J86a63k10u14b 21P81r90a67ž52á66k 6173160574472

Mysliš, že Mirek "cinklý jaro" Pelta chce něco vyřešit? Ten jen všechno špinavé zametá pod stůl. Vždyť právě Berbr ho do této funkce nechal zvolit. Hned poté novinářům sdělil: "S Mírou se znám třicet let, to není bojovník směrem dovnitř". Měl pravdu.

+2/0
10.9.2015 10:27

P43e49t54r 65M96a58ň96á93k 2658901438446

Neměl by první odejít tento člověk. Takové bláboly. Všichni mají máslo na hlavě. Jsem zvědav, který další rozhodčí promluví a co se bude muset stát, aby konečně ze svazu odešli všichni "Berbrové"

+4/0
10.9.2015 8:30

R79o30b40e16r64t 36F74a93j13m35o86n 4688983283

Šéfe pod Vámi bych nechtěl pracovat , vy jste taková vlez do prde.e.

+3/0
10.9.2015 8:20

P88e98t34r 21N29i82v61n26i69c73k95ý 3882744455737

Takže vůbec nejde o to, co se skutečně děje, ale že to netutlali uvnitř fotbalu a "DOVOLILI" si to říci na veřejnosti.

+5/0
10.9.2015 8:00

T31o72m66á68š 41B61l59á61h86a 9401412211531

„Každý má právo na svůj názor, každý má právo jej prosazovat, ale je nutné k tomu získat většinu. A to chce odvahu, pánové a to nemáte..."

Pletete si pojmy, pane, a to dost podstatně. Svůj názor prosazuje každý sám za sebe, k tomu většinu nepotřebuje. Naopak odvahou je vyjádřit svůj názor přes bojácné mlčení většiny...

+8/0
10.9.2015 7:59

J21a56n 79H54e46l17l58e72r 9818455176

To je právě to kouzlo "mluveného slova" ... tam těm Semtamťukům občas padají z huby skutečné perly jejich myšlení.

+1/0
10.9.2015 8:52

M81a28r19t56i44n 26V89o90j10á72č40e68k 9283377471676

na druhou stranu takto se problémy neřeší nebo lépe způsob je divny ....na rovinu působí to na mě tak ,že "postiženým" rozhodčím někdo odstřihl penězovod a teď teče jiným -od podpory podobného fňukání mě odradí prodleva od nekalého jednání a doby ohlášení věci.....pokud je zbytečně dlouhá je to vyčůranost a ne snaha něčemu pomoci.....vůbec neřeším berbra jestli má vliv na rozhodčí je špatně a řešit by se to mělo

0/0
10.9.2015 7:34

M37a22r92t78i17n 38H49e68r89m28a59n 1804258718902

není pravda, jak tu někdo píše, že Čičmanec leze Peltovi do zadku!!! Nikam neleze, on už tam je a nevylejzá!!!

+4/0
10.9.2015 7:19

M84a64r83t49i31n 15H25e44r96m48a41n 1484238528382

Připomíná mi to dopisy na podporu strany a vlády po odsouzení Horákové... Hnus!!!

+7/0
10.9.2015 7:16
Foto

J52a17n 77N79e46t78o13p37i77l 8416597294376

Jo, to je hodně přesnýR^

+1/0
10.9.2015 7:25
Foto

J84a45n 73N29e18t86o74p83i77l 8156427524926

Oni jsou zbabělci zatímco Ty, Čičmanec, jsi hrdina, když jsi Berbrovi a Peltovi vlezl do p.dele i s patama, co ? Je mi úplně jedno, co dělali ti tzv. zbabělci dřív, protože je nad slunce jasnější, že v tom jeli taky. Čičmanec argumentuje jako ryzí komunista. Dokud všichni drželi hubu, bylo vše ok. Jakmile se někdo ozval, snažili se ho ponížit tím, že mu připomínali, že doteď mlčel. Je mi na zvracení z českého fotbaluRvRvRv A je mi na zvracení tak, že se sílící intenzitou vlády R.Berbra mě přechází chuť dívat se na českou ligu i zadarmo na ČT, natož abych si ještě platil nějaké O2 Tv. Mimochodem, firmě O2 gratuluji, pač vrazit peníze do vysílání nejvíce nedůvěryhodného sportu, tomu se říká kauf století. Když vám to lidi žerou a jsou tak blbí, že choděj na stadiony a čuměj na televizi a třeba si ještě pořídí O2 Sport, tak se v těch s.ačkách ráchejte. Já už nechci o českým fotbalu vidět ani slyšet. Musím souhlasit s Barošem - je to odporná žumpaRvRvRvRvRv.

+6/0
10.9.2015 7:09

J24a54n 47Ž67o25f95č39i46n 5212805111780

A vy si myslíte, že někdo má pravomoc přijít za Berbrem a říct mu, tak se sbal a vypadni? To je jako když by přišel Zeman za Sobotkou a řekl mu, že končí. A jistě víte, že to takhle u volených funkcí nejde. Je to běh na delší trať a máte-li delšího pamatováka, tak se napoprvé předsedu zvolit nepodařilo. Pelta silně šel proti Berbrovi s Raichem před prvním kolem. Před druhou volbou to už bylo jiné, prostě politika a nějaké dohody. Já jsem si ale jistý, že Pelta pracuje na tom, aby v dalších volbách Berbr neuspěl ani nikdo jím nastrčený. Jen to nejde hned.

0/−1
10.9.2015 7:45

M91a87r56t86i52n 89H12e77r40m97a32n 1294328618472

To je nesmysl... V současnym systému to má Berbr na doživotí - volí ho ti, co mu jsou zavázaní a profitují z funkcí, na kterých jsou... Sami si větev nepodřežou.

0/0
10.9.2015 8:41

S68t60e46p74a35n 85T31o34t64h 8698619455298

Ten Berbr musi mit ale sakra tezky trumfy, kdyz uz i takovyhle nazory lezou verejne ven...

Neberu mu to pravo, ale takhle verejne ze sebe udelat "autocenzura", to musi byt silna splachovaci natura. :-/Rv

+3/0
10.9.2015 6:14

M81a25r13t43i94n 36V30o39j87á41č87e13k 9633217931916

jde jen o dohodu pokud jsou hlasy ve výboru na hraně tak se kluci dohodli pelta předseda a berbr rozhodčí a nebudem proti sobě vystupovat ...svaz je stabilní a oba jsou spokojení ...netřeba hledat konspiraci jestli někdy někdo něco neudělal a někdo to ví ....když se něco udělá tak to ví víc lidí -takže nikdo nic neví jen se kluci doohodli

0/0
10.9.2015 7:45

S35t25a16n77i37s78l10a46v 55L24a56n67g 3320864357172

Třeba tím přesvědčí další aby se ozvali.

+1/0
10.9.2015 4:37

J69í29ř62í 36N63o37v91o12t31n59ý 2372715434209

Hanavirta Peltaven , Romanson Berbreser, Dagmari Damkovaslivi

0/0
9.9.2015 23:48

L23u91k39á97š 49K62r83e17j49č81í 5775574292488

O poločase s Tureckem jít pryč!!! Kdo je pro? Dyk si z nás fandů dělají p.u.d.e.l!

+5/0
9.9.2015 22:57
Foto

J68a96n 52N61e34t27o82p11i84l 8396647424236

Chyba. Vůbec nepřijít. Představte si tu hypermegaostudu jak se hrají hymny a na tom stadionu není nikdo kromě těchhle zločineckejch papalášů. To se s poločasovým odchodem nedá vůbec porovnávat.

+9/0
10.9.2015 7:11

M84a27r98t17i65n 36V41o32j26á68č82e34k 9503987291466

vyhodit 600-1000..naplnit jim kasu a pak to zabalit ???-tím mají splněno  nesmysl to už je lepší ten zápas bojkotovat nic si nekoupit nikam nejít maximálně se sejít před stadakem

+7/0
10.9.2015 7:27

I83r78e44n87a 33P14l78a96c13h53e59t18k38o61v74á 1656364776660

R^

0/0
9.9.2015 22:55

M18a42r25t50i25n 95H31e10r24m28a21n 1344978468262

To jako že souhlasíte s Pičičmancem?

0/0
10.9.2015 7:17

P15e94t75r 19N18o16v29á95k 8626168273130

O víkendu bude jasno, zda rozhodčí zaříznou rebelující mužstva.Mám na mysli Teplice a Spartu.To bude Berbrovo odpověď.Pokud to nastane, opravdu nemá smysl naší zkorumpovanou ligu sledovat.

+5/−1
9.9.2015 22:15

K70a51m13i55l 55K83o90p85r30n42i63c47k65y 6332893596856

Spartu? A to se někdy stalo?

+3/−2
9.9.2015 23:55

K77a55m23i90l 32K66o97p55r27n70i46c21k79y 6192333216356

Jo, vlastně už si vzpomínám, myslíte určitě ten poslední zápas s Teplicemi?

+1/−2
9.9.2015 23:56

J79a95k67u71b 36P43r21a25ž83á51k 6563190854282

Spartu zařízli třeba před lety v Plzni, jistě vzpomínáte na Limberského let do pokutového území... jestli jste zápas viděl, musel jste žasnout, jak tendenčně byl zápas rozhodčími řízen. Pak si majitel Sparty Křetinský zaplatil detektivy z USA, kteří získali nahrávky telefonátů, fotky, předávání peněz, zmonitorovali celou tuhle Berbrovu korupční chobotnici. Tyhle materiály byli obsahem tzv. Křetinského kabely, která se na veřejnost ani na policii nikdy nedostala výměnou za to, že už Sparta nebude rozhodčími poškozována. Od té doby Spartě asi nikdo výrazně neublížil, rozhodně ne záměrně, jako to bylo tenkrát v Plzni.

0/0
10.9.2015 10:39

V55o43j27t17ě92c36h 80H13u52b56á38l83o47v78s16k21ý 3196518

Jestli jde Peltovi opravdu o český fotbal, tak by měl začít co nejrychleji klopit a něco s tím dělat. Tohle prostě nevydrží a čím dýl bude tomu provalení špíny bránit, tím hlouběji náš fotbal zase klesne. Ale jeho postoj a postoj jeho lokajů mi nedává moc nadějí :-/ Naše liga je pro mě v tuto chvíli absolutně nezajímavá... Rv

+2/−1
9.9.2015 22:11
Foto

J21a85n 36N32e87t58o43p43i96l 8176807194886

Jak můžete vůbec i jen vyslovit myšlenku, že by Peltovi mohlo jít o český fotbal ? Vždyť on o tom všem ví a kryje to. Kristepane, copak to nechápete ?

0/0
10.9.2015 7:12

V68o98j25t13ě93c72h 26H95u40b32á37l49o39v86s88k64ý 3156148

snažím se na to dívat střízlivýma očima. Ano ví o tom, ale popravdě proti Berbrovi nemá žádné páky, když za ním je většina. A já opravdu věřím, že Peltovi o český fotbal jde, a proto hrál slepého, nechtěl zbytečně vířit vody aby mohl získávat sponzory apod. Ano typicky česky krátkozraké, ale on sám ta špína není...tedy zatím, blíží se doba kdy si bude muset vybrat definitivně stranu.

0/0
10.9.2015 7:43

J73a98n 44Ž33o59f95č66i83n 5822725941280

A jak víte, že tu kauzu neřeší? Jestli jste si za těch pár let nevšiml, tak Pelta není hlásná trouba pro média, která se jim svěřuje s tím, co dělala včera, co dnes a co bude dělat zítra. Já jsem si naopak jist, že to řeší, jen to u volených funkcí nejde mávnutím kouzelného proutku.

0/0
10.9.2015 7:36

J98a92r62o87m38í68r 44P84e42t93ř22í21k 5888588850929

Doprd co to je?  Jinými slovy se to nemělo dostat na veřejnost ale jen k Peltovi který by to ututlal? Tomu říká transparentní?  Co to je za funkcionáře sakra

+9/0
9.9.2015 21:49

A11n68t78o38n92í42n 80K74a65d19l13e57c 7285207986311

A já myslel, že v Jablonci je největší blb někdo jiný....

+9/0
9.9.2015 21:46

J77a40k38u73b 61D10o28l54e79j71š 9192600874545

Názor všech diskutujích je stejný. Bohužel, výsledek bude zase čistá nula :-/.

Chce se mi blejt...

+5/0
9.9.2015 21:34

V73o72j12t65ě25c14h 44H11u84b28á28l96o77v35s20k25ý 3736428

výsledkem by mělo být to, že jim na tu srandu nebudou chodit lidi = naštvaní sponzoři a naštvané kluby = padající hlavy na FAČR. Jiná cesta asi není.

+4/0
9.9.2015 22:14

Najdete na iDNES.czmobilní verze