Plzeň - Olomouc 2:0, v závěru zachránil domácím výhru střídající Ďuriš

Dlouho čekali na gól fanoušci v zápase mistrovské Plzně proti Olomouci. Nakonec se ti domácí radovali v 86. minutě, kdy o vítězství Plzně rozhodl náhradník Michal Ďuriš. Stejný hráč ještě v závěru vítězství stvrdil proměněnou penaltou.

J74a63n 54C67e88p27e41k 1214926290

Penaltička, prodloužení, vyloučení soupeře. Ono to půjde. :-) My tam ty kluky dotlačíme. ;-D

+3/−3
24.8.2015 12:54

J87a22n 26V39a98l86e61n70t90a 1509376488223

Já vím, že je móda hned hlásit gól z offside, ale stačí se na to podívat pořádně, jen si to video pauznout a je vidět, že žádný offside nebyl. U přihrávky na Kovaříka to snad nemůže tvrdit nikdo a podle lajny malého vápna je vidět, že Kovařík přihrával na Ďuriše dozadu. To se ale prostě některým vysvětlit nedá a neuveří ani názorné ilustraci Emotikona smile  imageshack.cz a hlavně  imageshack.cz

+4/0
24.8.2015 8:46

J52a76n 88H78a77ž16m45u47k41a 6363946595

Kocourek zkušeně pohlídal závěr utkání podivnou penaltou a červenou kartou.

+2/−11
24.8.2015 7:09

O33l36i92v90e23r 53N93e24u18m30a32n15n 3580556819

Gol z offsidu nebyl, penalta byla jasna a vylouceni bylo take v poradku. Prodlouzeni standardni. Plzen vyhrala zaslouzene, i kdyz vykon nebyl nic moc, ovsem v porovnani s tragickou Sigmou byl o dva stupne lepsi. Pro Plzen byly tri body doma povinne, takze zadne prekvapeni se nekonalo. Snad se jim zadari i ve ctvrtek a postup do EL nepropasnou, verim tomu.

Trochu me mrzi jak je Olomouc mizerna. Mival jsem Sigmu rad, vychovala mnoho skvelych fotbalistu a v poharech kdysi ostudu rozhodne nedelala a mela byt na co hrda. Ale tohle ? Hruza ! Jak moc to tohle kontrastuje s nadsenymi novackovskymi vykony Zlina. No,,,, pokud budou takto v Olomouci pokracovat, budou mit co delat, aby pristi rok zase nehrali o soutez nize.

Jo... a kazdy tu pise "... a to nefandim Sparte"... a to ja zase jo. A nemam problem s vyhrou Plzne, obzvlast kdyz Sparta vyhrala take a pet bodu je tam porad.;-)

+11/0
24.8.2015 6:58

S44t36a91n88i42s36l50a11v 90L98a48n62g 3150564817552

Vzkaz pro trolly hezky se vybrečte nikdo jiný to za vás neudělá.

+3/−1
24.8.2015 5:44

M85i30r78o74s59l68a79v 77L96e43p33i14č 2322540833298

Olomouc - k zblití, Hráč číslo 9 umírá od první minuty, v 25. minutě se nechává poprvé "ošetřovat" kvůli vyčerpání... Hráč, který střídá, běží pomaleji, než když jde... Nicméně Plzeň bez nápadu, celkem výhra s klikou.

V75á56c24l91a98v 13D46v78o46r25s28k39ý 8796551697164

Až teď jsem se vrátil ze stadionu, oslava byla zasloužná:-). Ty nervy do konce stály za to. Musím říct, že střídání se velmi vydařily a Ďuriš opravdu ukazuje, že to je žolík na posledních 20 - 30 minut zápasu. To samé Petržela, nechápu proč ho Krejčí dal do základu, celý zápas se protrápil. Kluci se alespoň dobře naladili na EL a v Srbsku je sfoknou jako svíčky ;-)

V57á18c98l50a51v 12D34v64o35r53s62k30ý 8456551647754

Však v pořádku, tým který zdržoval přišel zkrátka. Takhle si to přeně představuji

+2/−1
23.8.2015 22:53

P55e60t18r 22N65ě67m96e25c 4335872962197

Nastavení se nemůže řídit podle toho, jaký je zrovna výsledek (že Viktorka vede), ale kolik času se nehrálo !!!

+4/−1
23.8.2015 22:59

V67á20c85l54a47v 68D30v37o25r77s86k77ý 8306151807934

To máš samozřejmě pravdu, že se to nemůže řídit podle toho jestli vedeme nebo ne, ale celý zápas Olomouc zdržovala a rozhodčí dávala gesty jasně najevo, že jim to také na konci spočte....a sečetl

K94a56r39e26l 40Z60e33l72e15n17k65a 8367975525777

Ono to snad někdy odpovídá reálu? Aneb kdo chce psa bít...

+1/0

P51e72t60r 79N81ě13m59e60c 4145182742297

Nejde o psa ... Olomouc by stejne gol nedala, i kdyby se nastavovalo půl dne, ale pokud rozhodci celý druhý polocas ukazuje, ze prida, tak pridat ma. Jen podporil ty, kterym se to nelibi (jako me).

0/0
23.8.2015 23:21

K30a84r16e50l 61Z37e96l85e30n94k20a 8307265485677

Proč tedy takovej povyk? Ok, mohl nastavit třeba 5 minut, hráči obou týmů by to odchodili, tak čemu by to bylo?

0/−3
23.8.2015 23:27

P85e52t29r 75N20ě54m63e76c 4445932812587

Nikdo by nemohl říkat, že se v Plzni prodlužuje podle toho, jaký je zrovna výsledek. A bylo by to dle pravidel.

+3/0
23.8.2015 23:30

K16a45r95e35l 18Z64e41l12e86n97k66a 8147985115667

Oni by to určití frustrovaní jedinci říkali stejně. Takže to je šumák.

+1/−3
23.8.2015 23:48

H57o55n62z40a 63B42e45n72a17d83a 4412639739667

Novák a Toman, vy snad musíte bejt z jednoho vrhu, není možný, aby se dvě takový individua narodili nezávisle na sobě.

P80e87t85r 25N76o18v86a15k 3300807639287

Olomouc nic nepredvedla a se stestim to skoro ubetonovala. Off side to nebyl a penalta jasna.

V63l55a86d60i86m89í91r 60K62r29e78j45č28í 7344623277106

byl ofside, nebyl...  Dle mě asi ne, ale to je přeci jedno! Prý si to mám rozfázovat! A co sudí? Ten tu možnost neměl a při zhruba stejném postavení hráčů se má hra pouštět. Tak proč ty dohady?

+11/0
23.8.2015 21:37

D11u61š74a89n 56H96r71a80b44e30c 6874492284159

Pokud si neni sudi jisty porusenim pravidel, mel by to poustet. Na tom se shodne kazdy, kdo nechce chodit domu ze stadionu po vysledku 0-0..

+3/0

P85e66t81r 22V55a79c83h90o45v28e73c 6660893461874

Ještě ke sporným situacím.

Mě osobně by zajímaly zákroky na Petrželu v první půli. Bylo vše OK? Rozebíralo se to někde?

M20a25r56t26i89n 16S35k92á76l93a 8744877318518

První bral podle mě míč, ve druhém případě to nebylo v opakovačce poznat. Asi bych to taky nepísknul ani jedno.

0/0
23.8.2015 21:52

T61o20m13á15š 97P64r14o47t74i23v61i31n75s52k19ý 6294239144223

Byl jsem na stadaku a mel na to dobry pohled, dle me ani jednou pencle. Radsi by mel zkusit drive strilet,nez tam plachtit .....

+1/0
23.8.2015 21:58

M80a52r17t98i61n 26S50ý88k86o74r75a 1387328237717

Jasná penalta. A mediální m.... by to rozebíraly, pokud by se to odehrálo v obráceném gardu.

0/−1
23.8.2015 22:41

M40i67r43o17s19l82a21v 71L50e42p63i67č 2402810823578

Dost to přihrával, zasloužil si spíš žlutou než penaltu. Měl raději střílet, tohle chování nechápu.

0/0

P79e70t75r 50V98a53c20h50o87v56e74c 6270713971844

No, hodně utrápená výhra.

Olomouc vyrukovala s prešovským betonem a Viktorka opět trpěla chronickým problémem - jak dostat míč do šestnáctky, aby z toho bylo nebezpečné zakončení Některým hráčům se vůbec nedařilo - Kolář, Kopic, Procházka. Vaněk, pokud dostal míč uprostřed hřiště, zase fungoval jako brzda. Petržela se jako obvykle utápěl v kličkách.

Trenéři si zalouží pokárat za základní sestavu - dát Kopice nalevo (místo obvyklého místa napravo) byl fakt nápad za všechny prachy. Naopak pochvala jim patří za střídání, stáhli hráče, kterým se vyloženě nedařilo a nebáli se hrát postupně až tři útočníky.

Co předváděla Olomouc v rámci natáhovaní času, byl fakt nevídaný humus. Nepamatuji, že bych v Plzni za poslední léta viděl podobné simulanty. A pamatuji leccos. Pokud by měl rohodčí kompenzovat to zdržování, musel by nastavit 7-8 minut. Docela by mě zajímalo, jak bude obhajovat ty dvě minuty.

+15/0
23.8.2015 21:29

M39a18r14t22i50n 85S15k93á39l69a 8794667658968

Teda už dlouho jsem neviděl slabšího soupeře než je Olomouc... polehávání, simulace, zabetonování ve vápně. Jako chápu, že do Plzně se nejezdí hrát otevřenej fotbal, ale tohle byl dost extrém (byť to skoro na bod stačilo), to na první ligu asi stačit nebude.

+13/0
23.8.2015 21:26

R58o19m17a13n 27V94i67n56š 5720718854571

Teď jsem si to pouštěl na isport a ofsajd to nebyl.

+12/0
23.8.2015 21:24

D91u29š61a17n 92H10r51a56b34e58c 6364682414709

Taky bych rekl. Ale nekdo ja ma jasno, aniz by se podival, nekdo to zas holt videt nechce. At zije objektivita

+7/0
23.8.2015 21:32

Z73d75e45n79ě29k 86B53ř53í38z46a 2660238544125

Zda se, ze priste bude muset dobu nastaveni schvalovat souper Plzne, aby z toho nebyly nejake spiklenecke teorie. Kdyz je to 0-2 minuty, tak je to malo, protoze by souper mohl vyrovnat, a kdyz je to 3+ minut, tak zas breci, ze to rozhodci dal, aby Plzen mohla dat jeste gol ;-D

+17/0

P27e81t45r 41K35a92u93f85n41e31r 8754786248190

Do 85. minuty se Sigma neustále válela a že čas běží jí nevadilo (tolik výjezdů elektromobilu nepamatuju už dlouho). Takže rozhodčí pak rozhodně neměl důvod jí ten čas vracet. Odpískal to správně.

+7/−1

T72o98m82á48š 70K55a30v90k20a 8912521980137

ono jde o to, že když to bylo 0:0 několikrát teatrálně ukazoval, že bude nastavovat a nakonec jen 2 minuty. Pokud by Plzeň nevedla, nastavoval by tak 5. O tom jsem přesvědčený.

+1/−1
23.8.2015 22:28

K48a89r24e49l 78Z55e48l39e51n23k93a 8437485765877

Myslíš, že by Olomouc byla schopná dát za tři minuty dva góly, když za 90 minut vystřelila na bránu jednou? Zvláštní konspirace.

0/0
23.8.2015 22:35

P43e24t14r 49N72ě44m80e39c 4635282522977

To si nikdo nemyslí, přesto a nebo prave proto: proc jen 2 minuty ?

0/0

K81a35r71e53l 88Z36e88l55e95n27k80a 8957335745787

Kdyby nastavil 5 minut, tak tady ti samí bulínkové budou brečet úplně stejně. Tohle nemá řešení ;)

+1/−1
23.8.2015 22:45

P30e85t88r 14N31ě77m42e57c 4955872122357

Kolik mel vzhledem k "ošetřování" nastavit - dle tebe? Dle mne 5-7 minut.

0/0
23.8.2015 23:28

K67a67r59e60l 31Z36e56l66e13n79k69a 8157165585317

Já jsem obecně pro delší nastavování, v tomhle případě klidně těch 5-7 minut. Když už si zaplatím, chci vidět co nejvíc :) Ale snahu rozhodčího o nějaký ovlivnění v tom prostě nevidím.

+2/0
23.8.2015 23:55

T91o26m42á17š 25K96a64v59k53a 8732231300307

ale o to snad vůbec nejde, jestli by je dala nebo ne. Jde o to, že kdyby Plzeň ten gól nedala, nastavuje se daleko víc. To ti přijde normální? Mě ne.

+2/0
23.8.2015 22:47

K48a77r75e64l 85Z10e31l87e45n65k59a 8687765175757

Jak to víš?

0/0

Z50d25e83n97ě72k 55B50ř40í62z79a 2850378124175

a kolikrat ukazoval? 2x, co si pamatuju, to je 1 minuta navic. Navic v 90+1.minute dal Duris gol z penalty, takzen uz nebylo co resit...