Byli bychom hlupáci, kdybychom to pustili, řekl plzeňský hrdina Kopic

Po čtyřech výsledkově nevydařených zápasech si plzeňští fotbalisté připsali důležité vítězství. Na výhře 3:0 v úvodním utkání play-off o Evropskou ligu se dvěma góly podílel Jan Kopic. „Velká spokojenost,“ usmíval se krajní záložník.

P65e98t91r 74N74o38v37a90k 3270257349117

Nechapu pro se novinari furt tak blbe ptaji. Zmena na hre byla videt, i kdyz pod Koubkem by se asi vyhralo.

0/0
21.8.2015 16:22

P27a93v24e84l 75H71o63l83m46a47n 9797234358890

Už jste, Kopic.

To Maccabi nemůžete odpárat ani postupem přes tyhle srbské chudáky.

0/0
21.8.2015 15:37

L88u15b97o51š 43M61a16c24h13u20l21d93a 8343200720702

Co si myslis Pavliku ty je vsem u (_._).

0/0
21.8.2015 18:51

J18a57r31o47s33l84a94v 84M26a42t60ě19j35k27a 2290788493834

Já bych s těmi velkými prohlášeními klidně týden počkal.Už jsme jich takových četli.Sympatičtější a věcnější je prohlášení trenéra.Ten mluví "po Vrbovsku".

0/0
21.8.2015 15:20

P48a31v92e74l 80S72m94e13t90a13n72a 9809460523203

Hlavně se nepokoušet jen bránit, ale chtít dát gól. A pak bude definitivní klid.

J95a88r84o89m42í54r 49P71e50t76l42a75c58h 2524302935903

Tak jednou hlupáky už byli, po domácí prohře 0:2 s Izraelci.....

+2/0
21.8.2015 12:28

M22i45l95a18n 97C59o88u97f86a62l 8273457213

Myslím, že Plzeň již defakto postoupila. Šancí měla dost a stejně tak to bude i venku! Má lepší a kreativnější hráče!

+1/0
21.8.2015 10:32

S79l50a79v71o97m24í15r 23B39e35n95e80š 6692977950544

Při tomhle výchozím stavu to budou muset soupeři doma otevřít, čímždají prostor pro protiútoky. A stačí, aby se jeden povedl, a soupeř by musel dát pět branek. A to určitě nedá.

+2/0
21.8.2015 9:12

M42a43r45t18i28n 98H88á14j91o96v39s95k91ý 8556902312351

co to je za keci o poločase...kdyby pustili náskok 3:0, tak by byli něco daleko horšího, než jen hlupáci....když zahrajou průměrně, tak je hotovo.

V19á98c37l38a60v 92M53y54š28k81a 9366925805606

No nevím, díval jsem se posledních 30 minut a podle mě Viktorka fyzicky odešla. Hoši mleli z posledního a soupeř byl podstatně aktivnější a tlačil. Nevím co s nimi Koubek dělal ale kondice hráčů dnes nepatří mezi jejich silné stránky.Odveta bude ještě hodně těžká.

0/−5
21.8.2015 8:35

J75a79n 10P84a19v31e83l 8433742548416

Měl jsi se dívat i prvních 60 minut, kdy jim nepůjčili míč. Pak je jasné, že fyzicky odejdou.

+3/0
21.8.2015 9:04

J11o13s58e55f 88C38h29o50d26o79u15n64s68k77ý 4131486119720

Hlavně prvních tak 30 minut bylo úplně neuvěřitelných. Ty rozehrávky ihned po faulu. Rozhodčí toho měl taky očividně dost, když ani nebylo kdy si oddychnout, protože žádný hráč nediskutoval, jen se zastavil míč v pohybu a okamžitě se začlo zase sprintovat 8-o