Liberec - Hajduk 1:0, domácí přežili ránu do břevna a v závěru udeřili

Přímý kop, centr, střela zblízka a liberečtí fotbalisté půjdou do odvety play off Evropské ligy s jednogólovým náskokem. Hajduk Split porazili doma 1:0 díky gólu stopera Pokorného ze 79. minuty. Utkání nabídlo šance na obou stranách, hosté ještě v první půli trefili břevno.

M17i51r50o12s55l60a26v 25T80r50o25u35s69i16l 8114348984800

přesně tak liberec, nemá takový rozpočet jako plzen, sparta apod, je to opravdu rodinné mužstvo se srdcem. a to je na tom to hezký, 3 tituly v lize, 2 tituly v poháru, a snad opět postup do evropské ligy, některá mužstva tohle nikdy nedokážou viz jablonec.

+1/0
21.8.2015 13:25

M72i38r60o82s15l59a68v 36T67r31o97u96s52i32l 8444268354380

velká gratulace slovanu, hajduk není žádný lehký soupeř, slovan byl lepší měl více šancí , v odvětě stačí dát gol a je to doma:-)

+1/−1
21.8.2015 13:22

J57a26r23o62m75í92r 33Č21i88h94á47k 1215535525596

Obecně vzato hrát doma 1:0 je slabota. Když bude hrát za týden Hajduk doma stejně mizerně 1:0, bude mít doma prodloužení. Pouze v případě, že by hrál doma ještě mizerněji než Slovan, Liberec postoupí. Holt, žádná sláva. Postoupí ten méně špatný.

0/−1
21.8.2015 12:54

M13a89r84t62i34n 46Č89a43r29n92e94c27k82ý 2975924899535

Hajduku ten "zvěd" z Dukly asi hodně pomohl, především co se týče klíčových hráčů.

"panjič upozornil na defenzivní záložníky Slovanu, kterými jsou mladí Afričané Sackey z Ghany a Soungole z Pobřeží Slonoviny. „To oni určují rytmus hry Slovanu, zatímco vpředu budou hrozit zkušený Slovák Bakoš a Nizozemec Luckassen,“ nabídl svůj pohled.

;-D;-D;-D

+1/0
21.8.2015 10:32

J79a71r76o81s67l20a62v 66K58o92u70ř72i87l 9554764551478

Vysledek je velmi osidny. Ale verim v dobrej konec! Staci je nenechat prejet pres pulku a muzou hrat i na nulu! :-)

+1/0
20.8.2015 22:29

L48u42k58á63š 10H91l66o82u92c68a80l 6752490231954

hodně těžký a nepříjemný soupeř, hodně bojovné utkání a i když byl Slovan o něco málo lepší, výhra 1:0 je docela šťastná.

otázkou je, co se bude příští týden dít ve Splitu.

1:0 je rozhodně lepší než 0:0,ale když jsem viděl velkou sílu soupeře tak bych řekl, že dnešní výsledek nic neřeší...

+5/0
20.8.2015 22:06

L14u93k41á80š 75K76r45e78j32č94í 5755524292698

myslím, že byla klika, že jsme první zápas hráli doma... bylo na našich vidět, jaký mají přehnaný respekt, hlavně ze začátku. není se co divit, když kostra týmu hrála druhou ligu před měsícem... teď už vědí, co je tam čeká. SLOVAN FOREVERR^!![>-]V

+4/0
20.8.2015 22:28

L40u46k27á71š 45H58l59o41u89c78a79l 6192980731504

s tím souhlasím. kromě Coufala hrála celá obrana takový těžký zápas poprvé v životě a hlavně žižkováci byli dost nervózní. o to víc bych očekával, že to trochu uklidní "zkušení" Šural, Delarge, Bakoš, ale bohužel.

celkově dnes dobrý kolektivní výkon, ale bylo znát, že nás mají Jugoši dobře přečtený. a jakmile nefungovala hra po křídle, byli jsme zoufalí, střed zálohy prakticky nehrál.

uvidíme, co chlapce čeká za týden v Dalmácii, snad se nesesypou z toho kotle. klíčové bude kdo dá první gól. jestli my, tak tři snad nedostaneme. jestli Hajduk, tak se atmosféra ještě víc rozjede a bude to hodně hodně těžké.