Vácha: Náskok na Plzeň je bonus, který si zasloužíme. Máme radost

Sedl si na schody před kabinou a zhluboka vydechl. „Nebyl to pro nás jednoduchý zápas,“ řekl záložník sparťanských fotbalistů Lukáš Vácha po výhře 4:2 v Mladé Boleslavi, ke které přispěl gólem a velmi dobrým výkonem.

L98u30k34á68š 20Š13o57b88á64ň 5910831435808

Nejlepší včera jak při brance Sparty polovina stadionu byla na nohou a slavila ;-D v porovnání s Teplicemi kde dorazilo celých 20 fanoušků Plzně je to hodně zábavné..... ona ta jejich návštěvnost v Duujsanu bude asi taky pěkná bublina.

+7/−3
15.8.2015 12:30

P37e80t90r 37B80á88č27a 8245386635865

Plzen je jedna velka bublina, ktera pomalu a jiste splaskava :-)

+3/0
15.8.2015 15:55

H86o89n36z33a 96K70ř60e58n15e80k 7124844974378

Sparta pravděpodobně získá titul, no je to škoda, ale tak já mám stejně jiné starosti, Baník hraje spodek, takže je mi to celkem jedno, co se děje tam nahoře. Plzeň si z toho trochu dělá srandu, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokáže tak zkušený tým nevyhrát třikrát v řadě s týmy jako Dukla, Slovácko a Teplice. Tam měli mít alespoň 7 bodů, oni mají 2...No, alespoň ať uhrají 2. místo, mají daleko větší potenciál než týmy za nimi a je to také kvalifikace LM i když o mnoho těžší nemistrovská část. Podle mého názoru má Plzeň nejlepší tým u nás stále, ale jsou už dost přečtení, chtělo by to změnu, Kozel rozhodně půjde vykoupit, sám by asi chtěl jít do lepšího týmu s většími ambicemi. Dukla nemá kádr ani peníze na to, aby hráli o top 3. Teď je důležité, ať naše týmy postoupí v co největším počtu do EL, Sparta to zvládne, Thun nemá příliš formu, jsem si celkem jistý. Plzeň to má tak 50:50, jo kdyby hráli na 100%, tak by to bylo tak 80:20, ale oni tomu prostě nedávají vše a jsou v křeči. Liberec je spíš outsider, tam to vidím tak na 35:65, Hajduk má skvělé teenagery v kádru a jejich fanoušci jsou prostě úžasní. Jablonec je jasný outsider, Ajax je úplně jinde, možná trochu podcenili Rapid, ale poháry prostě hrát musí a myslím, že dvojzápas rozhodnou už doma, Jablonec by snad mohl získat nějakou desetinu do koeficientu v domácí odvetě. Rozhodně se ale nebudu zlobit, když mé predikce nevyjdou a postoupí všichni čtyři.

L76u57k87á45š 17Š44o43b47á78ň 5830791605288

čím delší text tím větší blbost zpravidla.....

+2/0
15.8.2015 12:21

H14o43n78z62a 77M51á81z63a 5300711590434

Jo a Vácha se mě hodně líbil, vrací se do lonské podzimní formy.

H11o41n15z41a 30M79á26z18a 5140631210924

Byl to parádní zápas s lepším výkonem u Sparty v útoku. Je pravda, že to bylo hodně tvrdé. Jarolím proti Spartě hraje tímto způsobem (má pocit, že některé hráče Sparty zastraší a oni budou poloviční). Zatím polovičními hráči byli Magera a Baroš (měli víc hrát a méně se stekat)!!!

+4/0
15.8.2015 8:52

M22a48r62t15i64n 14H38á48j62o68v52s24k25ý 8286692982581

no nevim, magera se skalákem si tom vodili celou naší slavnou obranu...:))

M23í89r41e91k 57T90v46r43d81o85ň 1626843537576

Na panu Váchovi mě mrzí, že se svým stylem hry se nikdy do špičkového evropského klubu nepodívá. Jeho práce na sobě je mizivá a spíše v rovině druhořadého rádoby modního čehosi. Pokud by se věnoval fotbalu a odboural nafoukanost, hru rukama a faulování, pak by šanci měl

M92i77c56h54a49l 78K21a31p66o36u32n 7643750682827

..to mely byt palce nahore...odeslano z mobilu...

0/0
15.8.2015 9:37

L93á84ď76a 10M25a35l15ý 5907676275345

Určítě chodíš pravidelně na treninky Sparty, jinak je to mlácení prázdné slámy.

J46a94n 32H85a37ž25m91u93k84a 6873956905

Výborně Luky.Hlavně mám radost, že jsi zpět ve formě. Přísná ruka Ščasného velká konkurence v kádru má na tebe blahodárný vliv. Skvěle ses postavil tomu nevychovanému Barošovi. Jinak včera zasloužená výhra. Bolka v závěru už nemohla.

+16/0
15.8.2015 7:57

P94a27v88e43l 11N19o38v30o19t69n48ý 8342514601345

Jo zahrál jsi to perfektně Luky,akorát ti měli už tenkrát ve Slávce říct,že držení je faul,ale ono to tak asi není,jelikož to rozhodčí nepískají.Tím nechci vychvalovat pana Baroše a jehu neustálé teatrální kousky.

P86a35v15e97l 69N79o34v12o10t31n64ý 8192394851605

Pane Vácha nepřivádějte se v omyl!!!Nezasloužíte,jelikož hrajete stejnou tužku jako Plzeň a můžete být rádi,že jste do půlky nedostali bůra!!!Zítra místo módní přehlídky si puste záznam utkání a potom se vyjadřujte.

+5/−15
15.8.2015 7:42

J90o34s49e65f35f 43M15u80s68i57l 7659335556730

Chtěl jsem napsat něco hodně podobného, akorát bych mu tykal.

M34a60t41ě34j 54J34a30š16n81a 8289563224359

Pane Vácho. Při oslovování se skloňuje. Ještě by se ve vašem příspěvku našlo pár dalších nedostatků, ale toto mne zaujalo nejvíce. ;-D

0/0
15.8.2015 11:04

M90i60r87o47s50l57a31v 44M24e82t36e71l62k23a 5451810664554

To jsou zase namistrované kecy,hodny hráče Sparty.Obrana je jedna velká katastrofa,nebýt brankéře,tak nebylo včera co řešit,nezachránil by to ani Příhoda,no naštěstí vepředu mají Lafa TU-TU-TU,jinak těžký průměr naší kvalitní 1.ligy.Ale blíží se cesta za hranice,tak uvidíme;-D.

0/−18
15.8.2015 7:32

V10l96a86s62t41i49s98l42a18v 14Š52ů12d62a 8594213169612

No to už tak bývá, to by ti mohl někdo vysvětlit, že týmy mají golmana, aby něco chytil a útočníka, aby dal nějaký ten gól, takže nemít je, tak by to Sparta měla opravdu těžké, to je fakt ;-D;-D ale mám dojem, že ani Barca, MU, Real či Bayern by byly průměr,, kdyby neměli ty hráče, co mají :-P:-P

P41e87t47r 49K36a27l58v34o71d58a 9205887149414

Vypadá to tak, že pro Váchu je fotbal pouhým prostředkem k ukojení násilnických choutek jak beztrestně někomu ublížit.

+4/−8
15.8.2015 4:57

L52u78k42á60š 33Š24o65b11á50ň 5890271575308

a pro někoho je diskuze pouhým prostředkem k ukojení svých mindráků....

+2/0
15.8.2015 12:25

Z14d75e45n38ě71k 77B67e54r70á64n26e83k 2138345496562

Vácha hraje hodně nečistě, kdyby ale sudí pískal rovinu, pak by byl vykartován ještě v prvním poločase.

Pro všechny, co tu brečí nad fauly Váchy

Pokud si pustíte zápas Teplice - Plzeň (2:2), uvidíte, jak rozhodčí na 15 minut ke konci zápasu za stavu 1:2 nepustil domácí do hry. Plzeňské fauly nepískal, zato na straně Teplic pískl co se dalo. Vyrovnávajícímu gólu z rohu nemohl zabránit.

I to je naše liga, pánové...

+21/−5
15.8.2015 3:40

M70a87r61t57i56n 97R74y18š59k67a 7486948918726

;-D Aneb "Pro ty kterým vadí, že jsem zavraždil rodinu. Podívejte jak v sousední vesnici znásilnil kovář slepici" Prostě Sparťan no.

+3/−12
15.8.2015 7:36

J50o14s28e30f68f 18M76u55s50i72l 7209705306460

No tak jsi kluk z vesnice, no. Každej je odněkud. A s tou slepicí už jsi to zkoušel?

+6/0
15.8.2015 8:07

L17u69k19á61š 90Š60o75b93á15ň 5230281435938

ještě že takové hloupé příspěvky nikdo nebere vážně....

P51e77t93r 51Š84t17u86r40s60a 8520298867657

Být Váchou jsem zticha 1. půle mohl jít klidně ven.... A ikdyž dal gól nemyslím si, že by se on o ty výsledky nějak zasloužil

+2/−4
15.8.2015 1:38

R74o55b69i26n 12Ž88i82ž63k36a 2868674356536

Kdyby byl metr takovej, že by podle něj měl jít ven Vácha v prvním poločase, tak se ten zápas bude dohrávat sedm na sedm.

J35o25s13e44f 20H27á37j38e92k 4379898237711

Vácha měl být vyloučen za své "ohleduplné" zákroky nejpozději v prvním poločase...

Ale vrací se "staré dobré časy", kdy stejně jako dnes dal rozhodčí od první minuty najevo, kdo v zápase Sparty vyhraje...

Cirkus Sparta, podvod na druhou, je zpět...

L69u25k74á61š 60Š25o28b73á14ň 5970151875898

Zatím jsou to jen podvodnící z Plzně kdo s ostudou bojují o záchranu ;-D Sparta byla vždy špička ligy a nepotřebuje k tomu podporu žádného elementu , jen Fans.R^

A80l85o53i71s 61M48a63ň61a55s 2262266839179

Mladá Boleslav vám utkání hodně znepříjemnila, že?

Jo, byl to dobrý zápas z obou stran. Nechci říct, že se šťastným koncem pro nás, protože rozhodla kvalita. Dokázali jsme si poradit se situacemi, které jsme si vypracovali. Ale i Boleslav měla šance, bylo to nahoru dolů až do konce. Vyhrál lepší, což jme dnes byli my.