Lüftner: Brankář Grigar mě trefil hlavou, může si napsat asistenci

Teplický fotbalový brankář Tomáš Grigar přesprintoval celé hřiště, svým náskokem na rohový kop pořádně proluftoval plzeňskou obranu a stoper Michael Lüftner pak gólovou hlavičkou mistra paralyzoval. „Díky Grigymu vznikl ve vápně menší chaos,“ děkoval mu hrdina teplických sklářů Lüftner, který domácím v poslední minutě pátečního předehrávky 4. kola zajistil bod za remízu 2:2.

L93u46k16á49š 49Š41o45b29á22ň 5330351125558

Teplice výborně!!R^ Podvodnická Plzeň musí být bita v každém zápase

0/0
15.8.2015 12:50

J47a96r11o97s97l26a27v 32S26e66d50l62á74č77e62k 3264611616688

teplice dobře, ale ty máš z tý plzně nějakou obsesi...

0/0
15.8.2015 15:17

J31a79n 49M61l31e25j90n39e81k 7985839836598

Když tohle napíšu o Spartě, tak to bude, že mám mindrák nebo komplex. Ale vy to o nich psát můžete.

0/0
19.8.2015 5:14

M41a84r44t17i66n 68S35k67á87l98a 8764237898828

Ve druhé půli Teplice jasně lepší??? To jsem asi koukal na jiný zápas. Teplice dobře začaly druhý poločas, ale Plzeň měla někdy mezi 70. a 90. minutou tolik brejků a šancí, že to mohlo být 1:4 a nikdo by se nedivil.

0/−1
15.8.2015 11:40

J98a77n 70H50e59č17k72o 3492868265273

Vymanit se z tlaku soupeře rychlým protiútokem, zakončeným gólovou šancí, není o převaze v poli. ;)