Jihlava - Jablonec 1:0, první gól i výhru v sezoně trefil Jungr

Jablonečtí fotbalisté poznali, jak obtížně se bojuje na dvou frontách. Po skvělém pohárovém vystoupení v Kodani totiž zakopli v domácí lize. V dohrávce 3. kola Synot ligy podlehli v Jihlavě 0:1. Vítězný tým poprvé v novém ročníku skóroval a vyhrál.

M56a85r91t25i52n 85H38á65j67o85v58s31k55ý 8316482482581

týmy jako jihlava, brno, slovácko....kvalita fotbalu hrozná, nedá se na to dívat. kvalita ligy se nezlepší, dokud tu nebudou týmy, který chtěj hrát fotbal...

0/0
11.8.2015 10:25

L22u89k52á46š 93Š17o52b47á40ň 5810281405268

to samé jsem psal po prvním kole a remíze SPA:JIH , týmy které betonují šup do 2 ligy a 1 ligu nechat jen pro 6-8 týmů.

0/0
11.8.2015 16:46

D62a39n 93R38u61b18í76n 4413303209

Tady je příspěvků jak fanoušků Jablonce...

+5/0
11.8.2015 0:04

V85o11j41t44ě48c18h 27T34r63u61h20l67á84ř 2565439626

Nemají potřebu tady onanovat na idnesu jako 90% procent "fanoušků" tady.

0/0
11.8.2015 7:06

R77a49d77e21k 13V20o35n50d33r28u37š27k69a 1401704269918

Tady se to přesně ukazuje. To bylo keců, že tam sparta jenom remizovala. Libe dneska remíza s duklou, která porazila Plzeň. Příští tejden BOL-SPA. Se ukáže. Se těším. Ale Sparta zatím vychází jako jednoznačný vítěz.

+3/0
10.8.2015 23:06

L78u66k44á61š 72Š14o39b23á56ň 5630771165948

Pokud za 90 minut zůstanou Sparťanům nohy v celku tak asi vyhrají ale Boleslav opět sáhne místo fotbalovosti k zákeřnostem to je jisté.

0/0
11.8.2015 16:47

K53a46r94e98l 39M37a63c18a17k 1757753906219

Koukám na tabulku...Takhle by ta liga mohla klidně skončit.

M47a97r55t55i56n 43M37u73s89i31l 4690101423611

Koho bere začátek ligy? Chleba se láme až na jaře. A že může v zimě poslední nebo málem poslední vyhrát pohár a skončit v půlce tabulky to taky. ;-D