To se nedá popsat, to se musí zažít. Jak Žilina zvrátila ztracený zápas

Nevídaný závěr měla odveta 3. předkola Evropské ligy v Poltavě, kde se představila Žilina. Domácí fotbalisté si gólem v posledních vteřinách normální hrací doby vynutili prodloužení, dali další gól a už už slavili. Nakonec z poslední akce inkasovali a vypadli.

J89a36n 94V62e84l14i65z 3159567172570

Žilina se patrně při nepříznivém vývoji utkání nepodělala jako Plzeň a Sparta, hrála až do konce a ono to vyšlo.

+8/−1
7.8.2015 14:40

P55a87v45e96l 52H12e64r35i91n88e78k 6470648342623

Sparta se nepodělala při nepříznivém, ta si to naopak pokazila ve chvílích příznivého skóre.

+2/0
7.8.2015 22:31

P55e47t41r 91Ž11á75k 1828692145749

zcela zasloužené a spravedlivé, jít třikrát ve třech na jednoho a ani nevystřelit na branku je prostě trestuhodné.

+6/0
7.8.2015 14:33

O34n64d66ř98e25j 98R90a66t57a35j 4230598836141

viděl jste to video? tam právě šli tři a vystřelil (chtěl přelobovat brankáře) a minul. brankář rozehrál a padla branka. a trestuhodné na tom právě bylo že vystřelil místo toho aby zavezl míč do rohu.

+2/0
7.8.2015 20:02

P83e75t40e38r 48J21a88b40l37o32n57o27v72s63k16y 1809716271411

Ukrajinci...;-DNemáte šancu ani na postup na EURo,pretože zo skupinˇy postúpi Slovensko a Španielsko.

0/0
7.8.2015 14:12

J31i28ř47í 96K35v76ě88š 1863796162981

Pokud jsem slyšel dobře, tak neřve "Pět, čtyři, tři, dva, jedna", ale "Pět, čtyři, tři, dva, William". Ale na tom nakonec nesejde. :-)

V77l14a61d58i34m19í34r 37H83o61l64ý 8444561796457

Jestli má Poltava trenéra jako Vlašim, pak Bůh chraň hráče.

Nikdo to tam nepřežije.

0/0
7.8.2015 14:17

D28a95v48i46d 34P20e61c84a 1775624591286

Zřejmě si to spletl s hokejem, který se hraje na čistý čas. Inu, Ukrajina.

M88a42r90i79a79n 41S44u98l78o 6255606354256

Kto videl ten zapas,tak musi povedať že Žilina si ten postup zaslužila aj ked prehravali 3-0R^

+1/−2
7.8.2015 13:11

R29a82d95i73m 90P94a90v40l82i63c91e84k 1330148361334

Postup si nezaslouzi, kdyz nejsou schopni dve situaci 3 na jednoho vyresit golem. Bravo Zilino.

+1/0
7.8.2015 12:45

B79o69l64e21s11l94a45v 70C78h47m96e11l53a97ř 4834900448

Kdyby jen utíkal k rohovému praporku, tak byl konec. Co dokáže aktivní blbec....

+25/0
7.8.2015 12:34

P40a21v17e75l 92K84a73f17k30a 8164773981945

nebo nahrál dolů, kde šli sami dva gólmana v podstatě :)

+4/0
7.8.2015 13:19

M56i36c18h75a97l 55B95o24h24u34š 7473341932524

Vtipné je to, že stejný borec v předchozím zápase v Žilině kopal penaltu a přestřelil branku :-) Takového útočníka bych nepřál ani největšímu soupeři :-)))

J89u14r80a87j 66Z71e83m90á69n91e77k 4980380942291

Presne toto iste urobil kapitan Ziliny Pecovsky v 1. zapase. Za stavu 2:0 hrala Poltava vabank, stratili, dvaja Zlincania isli sami na brankara. Pecovsky ho frajersky prehadzoval a netrafil branu. Nebyt 120. minuty v odvete, tak by to Zilinu stalo postup8-o

0/0
8.8.2015 4:15

V86l68a51d97i42m75i26r 43T31y97l96e 4534638443898

Neskutečné, co se může za tak krátkou dobu stát. V poslední minutě jdou tři na jednoho, zazdí to. Pak v prodloužení znovu. A přesně v poslední vteřině dostanou gól. To by nevymyslel ani Spielberg ...

+20/0
7.8.2015 12:31

M28a21r69t15i20n 43L45a80c62o 7203606378

William Alves de Oliveira. Žiadny Williams.

+1/0
7.8.2015 12:21

D97a18v83i50d 15D30o76u14s58a 5140874523230

A ještě tu navíc chybí info o tom, že gól na 2:0, díky kterému se šlo do prodloužení, dali Ukrajinci v 1. minutě nastavení základní hrací doby.

+2/0

O86n47d66ř67e73j 39R37a35t12a58j 4860678886191

to je hned na začátku

0/0
7.8.2015 20:04

T81o51m86á88š 87K80ř48í28ž34e47k 6563916337866

To "uk" to pěkně zazdilo tím pokusem  přehozením brankáře, když šli 3 na 1 15 sek. před koncem. V Kolumbii by to asi nepřežil

+8/0
7.8.2015 12:08

E39r40i24k 33S27v91o32b94o77d23a 1873798334118

Tohle je prostě absolutní pecka. Úplně dokonalé. To kdyby někdo vymyslel třeba do filmu, tak mu řeknou, že je to blbost a nereálné. Fakt pecka. ;-D

E10r18i56k 47S32v73o50b74o75d23a 1923758684978

Tak tam to nebylo úplně v poslední vteřině zápasu, ale taky úplná bomba. Byl jsem tam a to byl takový výbuch euforie, že dodnes si asi minutu po tom gólu vůbec nepamatuji, prý jsem skákal po všech okolo a neskutečně řval. No asi jako všichni, co tenkrát v Římě byli.

+9/0
7.8.2015 12:15

L34u54k27á62š 81H58r13a16b72ě 9826150339252

I tady se rvalo, ja byl na intru, davno po vecerce, sam proti tv... A rval jsem jako tur, Bosakovo komentar si pamatuju porad...:-)

J45a16n 92J56í29c12h45a 8380950798331

Podobne postoupila Viktorka v Glasgow, gol v prodlouzeni na 1:3. I kdyz ne v posledni vterine..