CSKA Moskva dostal před zápasem se Spartou trest za rasistické fandy

Disciplinární komise ruského fotbalového svazu potrestala CSKA Moskva za rasistické skandování fanoušků při sobotním ligovém utkání s dagestánským týmem Anži Machačkala. Trest ve formě uzavření domácího kotle na jeden zápas zastihl tým těsně před odvetným zápasem třetího předkola Ligy mistrů na Spartě.

A14n91t70o16n88i84n 34B75l75a61z88e30k 4478172107251

To zase budou po Praze tvrdi spartansti hooligans chodit kanalama, aby nahodou nenarazili na ruske fandy.....

A27n83t22o35n10i59n 98B41l58a85z59e47k 4678582797731

Vzdy kdyz prijede nekdo koho se boji.....nepamatujes jak prijeli Chorvate a delali bordel po cele Praze vcetne Staromestskeho namesti a slavni sparta hools byli zalezli jako krysi v kanalech a ukazali se az na zapase. Proti Chacharum si taky nevyskakuji.

+2/−3
5.8.2015 17:48

K75a92r21e69l 79M49a55c37a54k 1127783956299

Čeština mizerná, příspěvek na ... Ostatně, co zde očekávat jiného, že ano...

D20a55n 13R39u37b22í25n 4373683989

Takže je stačí vyprovokovat nějakým transparantem/pokřikem dnes a kontumačka 3:0 :-P

+6/0
5.8.2015 16:31

L14u38b91o65š 17N37y72k66l 4204918240661

Aby to nedopadlo spíš naopak. UEFA napaří Spartě pokutu za nezvládnutí pořadatelské služby, zavře stadion na 5 zápasů a kontumuje ve prospěch rusa.

To raději ať jsou rusáci v klidu a ať postoupíme po pěkné hře a výhře 2:0 (1:0 Lafata 85.min, 2:0 Dočkal 88.min) ;-)

+4/0

P23e75t59r 42K13r32á13l 7975680614373

Já bych teda radši náš první gól tak v10. minutě, abych se pak nemusel do té 85. klepat, že daj Ivani gól a my už nestihnem vyrovnat.

+2/0
5.8.2015 17:55

W17o26j57t79e55k 49S20i43e69r52s13z78u74l28a 7907890597370

Lubos ma pravdu. Kdyz dame gol v 10. minute tak zalezem, zacnem se klepat, a to je cesta do pekel. Lepsi to bude v posledni minute, to uz se to pak i pres nervy nejak ukope. Jedeeem ACS!!