Sparta - Ostrava 3:1, drtivé závěrečné minuty, domácí otočili skóre

Dlouho to vypadalo na další mizérii, nakonec sparťanští fotbalisté v závěru blamáž odvrátili. V druhém ligovém kole s Baníkem Ostrava prohrávali, ale zásahy mazáků Lafaty s Dočkalem a Fataie za posledních deset minut jim přinesly první vítězství v novém ročníku.

J49a72n 86P92e24t33r82u83s 2562475487721

Pořád se tvrdí, jak by Sparta a Plzeň potřebovaly v lize víc těžkých zápasů než ty dva proti sobě, ale minimálně pro Spartu je zápas s Baníčkem vždycky pořádná šichta. A to ani nemáme nějak zázračný kádr. Škoda že to neskončilo třeba 4:3 (3:4).

+1/0
2.8.2015 10:26

H60o31n16z83a 63K35ř57e80n53e35k 7254324894298

0 bodů...Hmm, to je skvělý začátek. Jako hra není špatná, kluci se snaží, ale potřebujeme body. Věřím tomu, že Boleslav porazí, mají na to. Spartě gratuluji a přeji hodně štěstí do zápasu s CSKA, snad postoupí.

+4/0
1.8.2015 23:41

P76e32t74r 94B50r25e39j43c12h89a 6922449570

Dotaz. Neuznaný gól Baníku byl opravdu z ofsajdu ?

+2/0
1.8.2015 23:40

J47i72ř95í 81M57ó44r 2607580679812

Ano byl, Narh stál dobrý půl metr za posledním sparťanem.

+11/0
2.8.2015 0:05

J50a37r85e85k 27K40a23l56i63v13o93d56a 7606183611966

Přiznám se, že jsem to neviděl. Sparta to v závěrečných minutách otočila? Kolik kopala penalt?

J48a66r59e17k 18K74a18l81i69v88o76d73a 7336483211846

Právě že jsem pár zápasů s pepíkama už viděl...i takových, co se jich kopalo tolik, dokud se pepíci netrefili.

+2/−10
1.8.2015 23:27

L93u42b94o30š 24D41e80r61š87á23k 3302955700343

Pepíci z Plzně.-)

+7/0

J17i75ř20í 38M68ó82r 2737590559622

;-)Penalty? Běžte pod článek o Dukla - Plzeň ;-) Nebo také můžete pod zápas Teplice-Slovácko... tam byla taky jedna "jasná"!!;-D

+6/0
1.8.2015 22:52

M14a29r28t54i61n 66C39a50j10t12h35a27m26l 3961268176840

Nadavalo se tu na Spartu,proti stredecnimu soupeři však ligu zvládla s větší gracii.Ti jen 1-0.Ve středu by se mi líbilo 1-1,ale Sparta má na Letny na výhru. V současném fotbale je trend góly v poslední 10 ti minutovce

0/0
1.8.2015 20:27

J96a29n 93H54a21ž21m45u81k10a 6623936785

Neřekl bych, že to je úplně trend, ale slabší mužstva v závěru odpadnou.

J59a23n 22H61a96ž75m40u61k18a 6913186825

Systém sedá a konečně je to koukatelné. Až se vyhraje Mareček s Hybšem, zvedne se i obrana.Dnes se konečně ukázalo, jak nepostradatelný je Vácha, bez něj chodil Baník snadno do brejků a nebýt ukvapené přihrávky do ofsajdu, už by Sparta nejspíš neotočila. Dnes se mi líbil Steinhöfer, kterého tu laici po Jihlavě odepisovali. Gól by si měl dát i Paixao, aby to z něj spadlo.Co zazdil dnes Lafata, to bylo až k nevíře. Potěšilo, že i úplně jiná jedenáctka drží balón, škoda jen, že Sparta nedá brzy gól, to by to z nich rychle spadlo a utkání by vypadalo jinak.

Ale jinak z mého místa na hlavní tribuně - R^

+19/−1
1.8.2015 20:10

J71o60s14e45f 71N71o90v90á41k 8834800323938

Ty jsi chlastal? Osmdesát minut rudy bez nápadu a prej koukatelne.ty nebudeš asi moc narocny

+3/−7
1.8.2015 20:34

A58l96e98s 20B74a25d52u46r91a 9506497810265

Ma pravdu, Sparta hrala porad svuj system, i kdyz se ji pred vapnem nedarilo. Nikdy, ani 10 minut pred koncem, nepresla na nejake nakopavani a tvrdosijne si hrala svou hru. Ty kiksy v obrane, to bude jeste nejakou chvilku trvat, nez se to vzadu sehraje, musi se s tim bohuzel pocitat.

Jinak Marecek je pro me nejprijemnejsi prekvapeni, minulou sezonu to byl jeden z nejslabsich hracu a zda se, ze se ted nasel.

+7/0
1.8.2015 21:47

M40a44r13t34i33n 33C85a39j63t48h26a47m17l 3331768176570

CSKA vede v 70. minutě 1-0 ale co teď hráč Anzi zahodil!Přehodil prázdnou bránu už prekonanym gólmanem

M29a50r26t84i53n 13C54a29j57t77h73a85m88l 3161448446560

Luhovy říká ve studiu že Sparta neudrží míč jako Plzeň, to je smutný.Tak asi budem koukat na házenou. Lepší přeci dát víc gólů než hrát 0-0

+1/0
1.8.2015 19:41

T69o95m49a89s 25N32a67v10r24a70t19i30l 8310869163985

Toho komedianta nelze brat vazne. Jde mu jen o to, aby mel vyhraneny nazor a lidi cetly ty jeho pomatene stranky.

+10/0
1.8.2015 19:43

M54a20r92t58i31n 48C54a46j46t23h15a26m70l 3411858496920

A teď jak zkritizoval Doska že je něco špatně když dá hattrick.Bože,Bože!Tak to umí, má zkušenosti,podobný typ Koller,Lokvenc.Strašně špatně se brání a ve vapne těžko odstavitelny od míče

+6/0
1.8.2015 19:51

O14n24d64ř51e39j 13L28o57š84o38t42h 1455975365901

Luhový byl kdysi dobrej, tak před 10 lety, pak se po něm slehla zem a teď mluví jak po těžkym otřesu mozku, koktá a nemá to ani hlavu ani patu.

+3/0
1.8.2015 19:56

M67a86r44t95i50n 85C35a31j50t12h53a11m27l 3501398826830

No divim tomu jak kokta, nedávno ho viděl v archivu ČT, fotbalista to býval dobrej

0/0
1.8.2015 20:01

V68l36a27s71t50i56s24l16a74v 10Š46ů19d22a 8114473869232

no jo, dyť měla držení míče jen přes 70% a s Jihlavou přes 80%. Luhový je prostě pravý expert ;-D;-D

+4/0
1.8.2015 20:28

J57o83s96e89f 97N16o77v91á23k 8494850113108

A k čemu to držení je dobré když s Jihlavou ztratila??

0/−1
1.8.2015 20:35

V17l55a55s58t75i70s19l28a27v 40Š29ů88d75a 8854873229382

Já ale nehodnotím kvalitu či efektivitu hry, ale tvrzení pacienta Luhového o tom, že Sparta neudrží míč.

+9/0
1.8.2015 20:49

P11e15t24r 14L91u55k85e92š 7697307480790

Zápas jsem neviděl, ale překvapilo mě, že ten cikán z Vratislavi vyšel zase naprázdno.:-(

+2/−5
1.8.2015 19:20

T36o16m38a14s 73N92a90v63r62a35t76i76l 8930409533765

S tim, co predvadi, nema ani na lavicku pomalu. Fatai mi prijde o tridu vys - pohyb, zakonceni, pozicni hra. S Lafatou se podle me bude daleko lepe doplnovat.

+2/0
1.8.2015 19:28

M10a32r30t89i79n 84R48y80š86k95a 7246108688646

Hušbecher opět předvedl svůj vysoký nadstandard kterého si velice vážili v Itálii.  R^

+5/−8
1.8.2015 19:18

M15a50r70t48i89n 33H89á84j11o92v96s58k74ý 8756372462201

no bída bída...největší průser je nedůrazná obrana a neběhavej střed zálohy...jako dočkal a zejména hušbauer, velká bída. už aby hušbauer zase odešel, jakmile nebyl na hřišti, tak se hra o dost zvedla.

R37o91b30i19n 72Ž52i49ž85k61a 2978604716676

Ne. ne. ne ne ne. Já se na to nemůžu dívat, jak je mi za ně trapno.

T26i77b30o27r 58N80o21v98á78k 5635670709758

poděkujme největšímu křivákovi z ČMFS, sparťanovi Svobodovi, že první volbu dal této TV

+1/−2
1.8.2015 18:58

P75a14v41e18l 16K48a44f94k94a 8244663651255

No ty kokso to je fakt moc ;-). Nejlepší je ten "překlad" z angličtiny ;-)

+6/0
1.8.2015 19:11

L70u44k91á30š 33Š72o70b40á98ň 5590721345298

Zajímavé , v Jihlavě střídaný o půli a teď muž zápasu.

0/0

J73i58ř17í 89M74ó32r 2707300479262

Ale zaslouženě, moc se mi jeho výkon líbil... stejně jako na druhé straně Frýdkův ;-)

+6/0
1.8.2015 19:30

V18l86a20s96t25i24s30l63a63v 61Š42ů19d76a 8164573399932

jj, konečně nám ukazují, jak profesionálně lze díky placenému vysílání přenosy z ligy také dělat ;-D;-D

L39u36k24á23š 29K66o47n85e57č32n24ý 1277291538308

Se zájmem jsem si přečetl sebevědomé skřeky místních mongolíků během zápasu a následný neutichající pláč na rozhodčí bezprostředně po gólech. Luxusní. Už z tohohle důvodu to byl optimání průběh zápasu, pěkně ten antisparťanskej póvl namlsat a pak zpražit třema fíkama v závěru, ať se třeba zadávěj vzteky...Hnáty, Lukešové a spol.