Plzeň - Slavia 2:1, nový ročník ligy začal výhrou úřadujícího mistra

Plzeňští fotbalisté přes letní přestávku vyhrávat nezapomněli. Po výhře v Superpoháru zvládli i první kolo nového ligového ročníku, když na domácím stadionu porazili Slavii 2:1. Vítězství svými góly zařídili Daniel Kolář a Aidin Mahmutovič, za hosty snižoval Milan Škoda.

R90a13d86i55m 78B19e35n39i17c96e35k 8618163978904

Hodně ikon módního průmyslu se muselo dát dohromady, aby vymysleli nové dresy Plzně. Tak hnusné dresy jsem už dlouho neviděl. Ale není to jenom Plzeň, ty trapné pruhy se množí všude po Evropě a v podobně barevné kombinaci to vypadá fakt hrozně.Rv

+1/0
25.7.2015 11:18

O43l61d29ř86i72c13h 73N26o10v96á26k 3586294688203

Po zaplacení 79 korun na iSportu mě zaslali kod který mě to nevzalo apo několika pokusech se ukazal nápis že kod mohu zadat až za hodinu.Svámi jsem skončil.Na internetu jsem potom zápas sledoval i když s jiným zvukem.Zloději.

Fotky pořízené z hlediště:

Na první kolo to byl celkem solidní fotbal z obou stran...

+3/−1
24.7.2015 22:00

V13í76t 22Č33e66r38m64á76k 1604752803382

Když loni Lotka se Spartou nezachytil Lafatův náběh, zkoušel pak skluz, ale byl z toho stejně gól, tak pak mě naštval, že se ještě pokusil vleže nakopnou odbíhajícího Lafatu. Pořádně ho sice netrefil, ale záměr byl jasný a volalo to po kartě. Dnes podobná situace - Kolář hlavičkoval v podstatě sám, Latka tam hlavou nemohl ani omylem dosáhnout, viditelně vystrkoval loket a trefil s ním Koláře do hlavy až po odehrání míče. Za úmyslný úder loktem do hlavy bez míče se myslím dává automaticky červená a tohle si zasloužilo minimálně žlutou, i když z toho byl gól. Proč mu to proboha rozhodčí tolerují?

+20/0

O72n47d81ř81e74j 54R13a35t15a78j 4310598436541

těch loktů měl víc.

+6/0
24.7.2015 23:11

J58a46n 77K38o33t29y68z37a 3547337651186

No, nebyla to žádná sláva, ale vítězství proti neoblíbenému soupeři se počítá. A teď hurá na Ligu mistrůR^!!

M96í86r84a 76Z69i31k63m85u87n98d 2414568908479

Tak trochu nechápu proč si Plzenští hráči řekli, že nepřihrajou Kopicovi. Fakt hnus . Hra hrozná jenom Slávistická nemohoucnost byla příčinou, že Plzeň po bídném výkonu vyhrála.

+3/−8
24.7.2015 21:13

O35n15d17ř39e68j 49R63a96t16a88j 4530108506781

je to tak. zvláštní bylo, že když byl míč na polovině slávie tak plzeň hrála dobře, presovala, ale když byl na naší půlce tak presovali úspěšně slávisti a hlavně byli z toho dost nebezpečný

O75n66d51ř72e31j 90R39a31t20a40j 4260708866981

hlavně že daniel chválil ještě než prvně kopli do míče. teď už se k pochvale asi nedostane. a jak ty nové posili? jeden z nich říkal že dá 30 gólů... tak to je už jeden v mínusu

+3/0
24.7.2015 20:54

K52a86r44e96l 94M69a94c46a96k 1557843966539

"Posili", to je co? Nějaká nová posila z Itálie?

0/−1
24.7.2015 23:08

J74i67r70k49a 62H12a96v90l75á24t 3597312882192

nojo komentátoři ČT se tam pomalu rozbrečeli ;-D jejich trapná sparta remizovala

J68i96r96k62a 30H88a68v17l43á35t 3937722492302

CSKA Moskva radši ani nepřijede protože se bojí že by do sparty dostala debakl :-)

+6/0

J96i35r44k90a 95H36a49v92l46á36t 3427762962452

;-D;-D;-D;-D Trapní Sparťani

+2/−1
24.7.2015 20:49

P33e38t71r 42S98c92h22w92a70r62z 5815748377196

už to skoro lítá.. těch 30 golů Paixao... hehe...

+1/0

J11a28n 75K16o82t23y72z79a 3507817531746

Možná měl na mysli vlastní ofsajdy a spletl to...

Pro pana Tomana,který byl nejchytřejší minulí týden Lukáš Toman  1122

pristi tyden touto dobou budu zapijet plzni vyhru na temi zpruhovanymi diagonalami. dnesni vykon plzne proti slabouckemu liberci mne v tom jen utvrdil.

P77a20t23r54i23k 51H65r48a53d49i41l 9789242754480

Proč bych měl vyhazovat peníze za takovej hnus?Jsou mnohem kvalitnější piva.

P69e82t45r 88V23a39c18h13o53v33e28c 6200973541124

Nakonec vydřená výhra pro Plzeň. Průběh tak trochu připomínal Superpohár. V první půli Viktorka jasně lepší, ale Slávie měla lepší obranu než Liberec, takže v poločase to bylo jenom 1:0. Ve druhý půli Viktorka opět nepochopitelně polevila, moc nechybělo, aby Slávie vyrovnala. Zase chaos v plzeňský obraně. Naštěstí Mahmutovič přidal právě včas druhý gól, což rohodlo. V závěru jsme sice zbytečně inkasovali, ale výhru jsme si už vzít nenechali.

Rozhodčí Franěk se moc nevyznamenal, na obě strany. Penalta pro Viktorku po Součkově ruce byla naprosto jasná. V závěru sudí pro změnu předvedl komediální vložku ve prospěch Viktorky, když ohlášené dvě minuty se rozhodně nehrály, navíc Aidinovi odpustil žlutou za zdržování, když po odpískání pokračoval s míčem v cestě na bránu.

P46e10t52r 68V30a59c40h20o32v75e69c 6520293661574

No, já měl na stadionu dojem, že slyším dvě minuty. Ale klidně uznám omyl. Jasná odpověď musela být patrná z TV.

0/0
24.7.2015 21:03

M96a47r38t80i23n 64S39k48á89l90a 8954557598348

Byla ohlášená minuta, byl jsem od toho kousek.

0/0
24.7.2015 22:57

P59e25t92r 18S59c84h12w68a78r86z 5315368827826

já sice až za bránou, ale slyšet to bylo jasně.. taky jsme se podivili vzhledem k ošetřování Kozáčika jsme čekali 2-3 min.

P95e19t95r 98S25c26h24w25a84r49z 5595868707756

tak kde je ten pindálrl Lukáš Toman 1122, kterej zamořil skoro všechny diskuse o tom jak Slávie jede pro výhru a okořenil to milionem urážek? najednou je chlapeček ticho? ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

M95a45r36t73i10n 76V35a86c58h54u13l19k82a 3493278528385

už se dole vybulel, zajímavé je že tvrdil že bude na zápase. A nakonec zřejmě nevyrazil. Nezbyly mu prachy na vlak...

+2/0
24.7.2015 20:28

P18e78t20r 61S19c42h89w33a10r68z 5105578657846

aha tam jsem ještě nedočetl

0/0

P85e18t40r 44K53o30c 3149935252135

Tak první zápas skončil šťastným vítězstvím Plzně. Slávia na půdě mistra podala slušný výkon, měla několik obrovských šancí, podrží-li si tuto výkonost, neměla by mít záchranářské problémy. Plzeň musí přidat daleko víc, Sparta investovala do nových hráčů mraky peněz a bude letos silná.

O29t22t57o 23H14a49l88í48ř 9603787598776

Zatím to investování vidět moc nebylo - ten Němec byl jako když není a ten Pikao taky nic moc. Jen Frýdek se jim povedl. Celkem bych řekl, že velmi dobře zahráli Spartě jen Frýdek, Krejčí a Matějovský. Jsem zvědavý, jak jim to půjde dál.

0/0
27.7.2015 11:25

O18n71d51ř69e65j 86R21a50t50a67j 4900418786121

je fakt vtipný že se tady řeší jedna minuta a né pencle. kdyby tu pencli odpustil plzni a plzni by nenastavil dost minut kdyby prohrávala tak se bude brečet kuli penaltě. prostě co se zrovna hodí.

+9/−5
24.7.2015 20:05

Z32d78e40n62e90k 92B45e15d26n49a51r 7177196367309

Plzni jasnou penaltu a červenou odpustil, ale tam není evidentní, že šlo o úmysl. Co se týče nastavení, tak to je naprosto evidentní.

+3/−10
24.7.2015 20:08

O47n93d37ř95e30j 82R55a63t90a31j 4940148826961

končim tohle nemá smysl

+9/−5

M50i19r35o43s72l86a96v 55K24o73n42e37č66n63ý 2415420455487

penaltu nepísk, aby měl nějaké alibi. Byla to desátá minuta. V devadesáté by jí písk o to razantněji.