Brno - Ostrava 2:1, hosté vedli, soupeř dovršil obrat v závěru z penalty

Ostravští fotbalisté překvapili soupeře, v úvodním kole nového ročníku v Brně šli po půlhodině do vedení. Ale nadějný stav do půle neudrželi a v samém závěru inkasovali z penalty. Brno spasily závěrečné minuty obou poločasů.

J87a46n 59Š24i94ř55i92n41a 5375825

Dokud za tohle simulování nebudou hráči dostávat natvrdo stopky, tak se nic nezmění. V prvním případě 2 zápasy, při opakování během 3 let vždy dvojnásobek předchozího trestu za totéž. Jen je s podivem, že mnohem více penaltový zákrok na Šichora v jasné šanci zezadu Zavadilem se penalta nepískala + by musela následovat automaticky i červená karta pro Zavadila. Před prvním gólem Brna dostal Kouřil loktem do žeber, Kovařík opět nechtěl vidět.

J23a16n 95W44o32z80n65i76a13k 2407544671893

Nejenom, že Baník totálně zdecimovalovedení počínaje Peterou a Šafarčíkem konče, ale to, že se na likvidaci kdysiprestižního mužstva, které je odepsáno už na počátku soutěže, budou podepisovati rozhodčí, tak to jsem teda nečekal. Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím, že pokud rozhodčí pískne penaltu v rozmezí 85 až 90 minuty zanerozhodného stavu, tak se jedná, pokud nejde o zvlášť evidentní faulzabraňující jistému gólu, penaltu likvidační! Nemyslím si, že by hráči Baníkusi neuvědomovali tuto hrozbu, zejména pak k blížícímu se konci zápasu. Je rovněž jasné, že pokud se útočící hráč dostane do vápnas balonem u nohy a bránící hráč ho chce o balon připravit, tak zpravidlamusí jít s útočníkem vždy do kontaktu a balon mu odkopnout, což praktickyznamená, že jde nohou do balonu, který má u nohy útočník. Ten při tomto soubojina 100% teatrálně sebou ve vápně sekne, což se také stalo, a rozhodčí má třivolby, tj. buď na to nereaguje (ve většině případu korektní reakce, zejména pakke konci zápasu), pískne pentli, nebo dá padajícímu útočníkovi žlutou zasimulování.  V daném případě se stalo to, co se stalo. Za daných okolností by bylo lépe, kdyby se Baník ze Synot Ligyodhlásil. Bylo by to důstojnější než hrát roli obecného otloukánka a byl předmětem nemístných kritik ze strany rádo by "odborníků".

+1/−3
26.7.2015 16:47

J65a29r77o63s19l55a32v 49M11a44r63k17o 2670410202

TVL Wozniak boy, pentla byla jak vyšitá, navíc ani chacharskej ataman nepípnul nic do protivky. Ale fest perfekt je ta tvá hóčka "Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím..." Bravo.

+2/−3
27.7.2015 2:22

R39a95d83i72m 52B68e81n48i95c96e15k 8128983808734

No, hlavně ten zákrok, co udělal Foltýn, neudělá ani děcko v minižákách.

Z63d48e54n46ě17k 56D80o25h30n83a80l 4819660140534

Koukám, že se tu několik lidí vyjadřuje k penaltě. Viděli jste celý zápas nebo minutový sestřih? Baník byl totálně marný, ani ten bod si nezasloužil, od té minely Doležala jen zdržoval. U penalty "tam kontakt byl", ale byly tam ostřejší nepotrestané zákroky ve vápně na Zbrojovku, spíš jsem čekal, že foukne ty a ne tohle. Celý zápas sudím jaksi "nevyšel", přišlo mi to jako den opaků, hodně toho rozhodovali obráceně. Baník mohl být rád, že Zbrojovka včera nastoupila bez gólmana, a že dohrávali v deseti. Ten jejich Narh snad zahrál nohama někdy 70. minutě, jinak byl už od první půle zralý na červenou.

P35e57t66r 24B13í27l96e62k 1895780358686

Ruce natažené dopředu, prohnute záda a obě nohy u sebe..... za takový výkon si přece penaltu jednoznačně zaslouží ne? Proč  do toho rýpete?

;-D

+9/0
26.7.2015 7:26

M31i18r72o51s75l24a67v 37K97o81n16e28č83n63ý 2715240355807

Běžecký souboj ostravského Lučiče a brněnského Paška .... V sestavě žádného Lučiče nevidím.... 8-o??

0/−3
26.7.2015 6:13

J31a14n 42N70o16v60á39k 6757140328573

Kdybys byl pozorný divák, což nejsi, věděl bys, že to je momentka z březnového duelu v Brně.

:-)

+4/−1
26.7.2015 8:29

M37i82r81o19s25l90a82v 81K71o16n18e69č95n68ý 2525510485407

Zápasy nějakého Brna skutečně nesleduji, nicméně by bylo myslím záhodno dávat aktuální fotky a ne archív...

+1/−5
26.7.2015 10:18

J48a55n 82N37o18v56á30k 6367600128213

Kecáš, do posledního kola jste se s Brnem a Ostravou prali o čtrnáctý flek.

M11i62c19h90a44l 64B76r74ň98á74k 6344884887398

No tak to bychom meli. Banik byl teda silene marnej. Pecku jsem na tech 150 metru nevidel, ale skoncit to melo tak 5:2.

+6/−5
25.7.2015 19:47

L80á70ď59a 15M97a33l27ý 5967526275405

Dalo se na to koukat? Nereju, opravdu se ptám. Jinak dobrý jméno :-)

+1/0
25.7.2015 20:10

P70a75v66e50l 73N42o44v85á89k 7581487119309

Pro mě to bylo lepší, než sem čekal. Ale tím neříkám, že to byl pěknej fotbal :-D Jinak za penaltu bych dával pokutu i hráči. Kontakt tam byl, ale ten pád byl hrozně přifilmovanej.

+8/0
25.7.2015 20:20

J64o54s68e14f 70H34a97n28y79á42š 2174709133

Za ten pád měla být namísto penalty žlutá karta!

+4/0
26.7.2015 17:58

T68o24m20á28š 14P19i91n60d73r88o19c34h 4354414890130

To byla penalta.....přesně taková, která se dá zapískat jen v naší lize.....Hnus!!!

A37n36t36o12n59i68n 59B85l15a42z90e35k 4208942207801

A navic 2 minuty pred koncem.....Takova typicka spartanska.

J72a84n 64Š62i53ř71i74n75a 5775695

Kouzelník Kovařík...Baník hrál sice příšerně, ale z vymyšlené penalty si prohrát nezasloužil. No, jsem zvědav na Dášu, očekávám adekvátní trest na jeden zápas, přece jen je Kovařík Peltův kůň.