O Zlatý pohár se utkají fotbalisté Mexika a Jamajky

Fotbalový šampionát Severní a Střední Ameriky zná finalisty. O zlatý pohár se utkají týmy Mexika a Jamajky. Mexičané v semifinále udolali v semifinále Panamu 2:1 v prodloužení, když se o obě jejich trefy postaral z penalty Guardado. Ta první přitom byla hodně sporná. Jamajčané vyhráli stejným poměrem v normální hrací době nad favorizovaným týmem USA.

M40i54c11h35a72l 18T84a74l26s42k87ý 7628568230538

Mexiko bude kopat 6 penalt a jamajka dosten 7 červených karet. Do poločasu.

0/0
24.7.2015 7:34

M78a36r76t98i15n 49C27a42j37t51h40a95m43l 3681748916400

USA-Jamajka byl ještě regulérní zápas. Jamajcane dvěma góly do poločasu behem kratke chvile pěkně zaskocily favorita a finále maj zasloužené.Ne náhodou vyhráli skupinu,asi jim hodně k tomuto úspěchu i pomohla sehranost z Copa America. Druhé utkání nad raném SEČ mě strašně zklamalo,nejen že Mexiko hrálo proti 10 ti,už ten zákrok ve vzduchu byl sporný, ale sehrát v závěru takovou frašku jak z vesnického fotbalu!?Moc bych to přál Jamajce celé vyhrát, Mexiko nedokázalo ve CF ani SF dát gól jinak než z penalty a to je smutné. Jestli jim to rozhodčí nevrací za OF MS tehdy sem prolínal Robena. Tenhle tým je ale stínem tamtoho. Na Gold cupu bylo letos plno lepších mužstev, jen za ně nehráli rozhodčí!!!

+1/0
23.7.2015 10:18

P36a87v97e11l 84B75o53č78e32k 5666955409544

Strašný , Mexicu jsem vždy fandil ale jak se dostalo do finale a , respektive jak ho tam dostali sudí  NEVER MORE , ostuda FIFY , ostuda fotbalu

+3/0
23.7.2015 9:53

M82i86c77h66a59l 34H17u11s97e93k 9134773110294

proč FIFY? Kdyby byl takový zářez na EURU je to ostuda UEFY nebo FIFY?;)

+1/0
23.7.2015 9:57

P32a89v51e46l 74B11o90č29e86k 5476615479104

Protože FIFA tam deleguje rozhodčí a protože se to hraje v USA , kde na finale Jamajka Panama by moc lidí nepřišlo a tak Mexikáni žijící v USA si tam určitě dojdou

+1/0
23.7.2015 10:02

K88r11y14š64t50o87f 57H29l73a10v12á24č 9902159618682

a hlavně FIFA takhle řídí fotbal už min.dvacet let, pod Blatterem, aby rozhodčí zařídili výsledek, když je potřeba, hlavně žádné video nebo nějaké opravné prostředky, to by hrozně "zdržovalo hru"