Messi s reprezentací prohrál další finále, zlato bere domácí Chile

Bez devíti dnů přesně po roce argentinští fotbalisté opět prohráli finále šampionátu. V boji o triumf na mistrovství Jižní Ameriky po urputném, vyčerpávajícím a napínavém boji podlehli domácí Chile v penaltovém rozstřelu 1:4. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl.

M71i93l21a13n 42D67r82a82g37o21u20n 7966179736

ten zápas měli vidět naši fotbalisti, aby viděli jak se má hrát fotbal,a ne kopaná,jako u nás,

0/0
5.7.2015 19:14

M96i35l91a62n 35K50r39u50p98i39c44a 9230274127952

Moje teorie o penaltách. Pokud golman hópne k tyči, má 33 % šanci, že vystihne směr./ 33% druhá strana, 33% střed/ Z těch 33% kdy vystihne stranu, má tak třetinovou šanci, že balon chytí.To je 11 %.Zbylé 2 třetiny je razantní střela k tyči nebo do vinglu, kdy nema nárok.

Pokud zůstane stát uprostřed, má 33% šanci, že penaltu chytí, zvlášť, když to ted hodně hráčů pere pod břevno nebo zkouší obloučky.

0/−2
5.7.2015 13:39

D72a85n30i38e93l 15M56u70n70z59a10r 1849768732836

uz jsi nekdy stal mezi tycema? 50% ze jo, a 50% ze ne….

0/−1
5.7.2015 15:41

J73a61k94u69b 74Z65e44m15a57n

já myslím, že 5 procent ano a 95 procent, že ne.

0/−1
5.7.2015 18:56

M53i54l30o94š 80F68i28a49l79a 2860631347892

Oslava fotbalu. Je úžasný vidět, že jsou taky hráči, od kterých se neodráží balón jako od zdi a dokážou si ho zpracovat na jeden dotek. Chile bylo celý zápas lepší. Mesiho na rozehrávce dokázalo na rozdíl od Paraguaye eliminovat. Sánchéz je fantastickej fotbalista a dokáže strhnout okolo sebe všechny spoluhráče k nekutečnýmu výkonu. Jenom chyběly góly, kdyby to bylo 2:2, bylo by to lepší. Navíc mě překvapil rozhodčí, kterej jednomu ani druhýmu nežral pády a na zápas takových dvou týmů bylo málo simulování.

+1/0
5.7.2015 11:54

M67a22r68t49i63n 30Z12í35t64e62k 5761242651826

Souhlas, jenom bych netvrdil, že Chile bylo celej zápas lepší. Byly úseky, kdy vládla Argentina. Jinak poměrně zajímavé finále, jenom jsem nepochopil, že do hry nezasáhnul Tevez.

0/0
5.7.2015 12:08

M28i57l37o39š 37F80i72a84l49a 2840611887122

O tom Tevezovi píšete všichni. Já si nejsem tak jist, že je tak dobrej. Co vlastně dokázal kdy rozhodnout. Argentině fandím už od malička, což je už strašně dlouho a zažil jsem u ní v útoku spoustu hvězd, ale zrovna Tevez mi tak nepřijde.

0/−1
5.7.2015 12:12

M41a59r14t88i20n 58Z82í92t82e11k 5341112241126

Spíš jsem to myslel tak, že měl do hry zasáhnout místo Higuaina. Tevez je oproti němu daleko větší zabiják, jako žolík více ideální.

M27a82r72t83i87n 74C27a70j74t60h72a66m64l 3811888456550

Penaltový rozstrel s Kolumbii! Emotikon neumím a hledat nebudu,ted by ale byl na místě

0/0
5.7.2015 12:26

M12a38r23t78i50n 95C56a40j80t73h26a40m67l 3601418836150

To sou fakt křtění ti fanoušci!!! To nemá obdoby,vším je jen vina absence Di Marii a papalasove co brání hrát Tevezovi!Tak stě tam měli dat padesatnika Crespa!Na exhibici byl šedivý jak Ravanelli!Jak ten asi vypadá,když sem viděl Brehmeho kata celku Argentiny 90 moc sem mu to skodolibe přál, ještě toho zmtka Guida

0/0
5.7.2015 11:47

P65e20t19r 27H46a36l95í40k 3557372293869

pak ze buh existuje. Chile mela byt vyrazena. Provokaci Jara postoupili. Museli si podvodem nechat vyloucit soupere aby vyhrali.

+1/−4
5.7.2015 10:56

J25a42r95o64m45í50r 28P22r74o75c85h26á52z16k10a 7111403167984

Strašná škoda,opravdu moc jsme to Argentině přál akor po loňském roce a zvlášť Messimu.Škoda.

J37o53s65e41f 30B75u32d20ě22j71o40v88i34c92k73ý 2400355941109

Ten zápas bych předepsal jako "povinnou četbu" pro všechny hráče a fanoušky fotbalu.

Tak, jako hrál tým Chile, tak se má hrát každý zápas. A Alexis Sanchez není možná až nejlepší střelec, ale strhnout své spoluhráče k dobrému fotbalu určitě umí.

+4/0
5.7.2015 10:04

M48a37r87t14i64n 25C27a39j17t84h26a94m36l 3801268886980

Ale oni tak hrajou sou to motorovi myši!Titul ve správných rukou,ty penalty pro Messiho by byly ne zaslouženě,at si to někdy uhraje na hristi.A myslím že sou v jejich svazu nake půtky. Nestavět Carlose?To je jak kdyby za CR neměl chytat tankista- nebo mu už budu říkat Péťa? Uvidíme jak anglická Comunity Shields dopadne

+1/0

P68e80t64r 83M88ü28l20l28e37r 9538412635

Byl to výborný zápas, jen tomu chyběli goly....penalty jsou jen o štěstí a lepších nervech.....

0/0
5.7.2015 10:03

M34a75r31t47i55n 40C48a48j10t25h12a45m24l 3341948766130

Dovolim si opět porovnat!Velkého Diega po stránce fotbalové, jako člověka ho nemusím, ale ze slavných hráčů minulosti bych mu tak na roveň stavil snad ještě Zizu Zinedina,Lionela bohužel nelze!Ze dal třeba víc gólů za narodak není argument! Nedávno sem koukal na exhibici Expo kde hrál Heřman Crespo.Toho by včera potřebovali. Koncový hráč! To byla taková komedie v ty 92 minutě!Komentátoři všech stanic kroutili hlavou- Španělé, Rusové,Anglani

+1/−1
5.7.2015 7:12

J14o74s89e66f 23B44u63d48ě68j92o46v86i72c96k53ý 2600505721889

Jenže Diego byl cikán. Byl to cikán zejména i chováním. Dal branku rukou, dva roky to popíral a pak řekl, že byla "Boží".

I kdyby byl nejlepší fotbalista v galaxii, já ho rád neměl a nikdy ho neuznám.

+2/−2
5.7.2015 10:38

M35a85r49t59i49n 52C77a28j69t63h32a43m25l 3301468376870

Fotbalista v galaxii byl! Já neříkám ze je dobrej člověk, oddelujte. Ted ale po případě Nadala v tenisu premitam jak tady asi pomáhaly drogy,které se markantne prokázaly! Možná můžou ovlivnit ještě víc než v tenise a jakém Nadal buh

+1/0
5.7.2015 11:00

J43o19s18e12f 90B91u78d54ě63j38o38v48i70c73k54ý 2130235801319

Samozřejmě, že každý máme svůj vlastní názor, od toho diskuse jsou. A ty názory ovlivňuje sympatie k lidem.

Ale třeba Maradona taky uměl vypustit zápas, stejně jako Messi.

0/0
5.7.2015 11:10

M64a25r50t24i44n 26C93a84j46t59h30a66m36l 3691648276410

Proč nejde vrátit čas když byl na vrcholu tak mi bylo 10!Kopni si ještě omlazenej Diego v éře Lionela!!

0/0
5.7.2015 11:49

J94o72s84e95f 16B42u94d42ě70j12o77v15i56c23k49ý 2350465371939

Bojím se, že by to v nynějším fotbale už hvězda nebyla.

0/0
5.7.2015 12:01

M64i98c94h46a94l 94T69o30m28á28n20e96k 9917349456

Maradona asi ne, ale Zidane verim ze ano, byl by to proste jeste lepsi Xavi a Iniesta dohromady

J75a11n 87H77a61ž37m94u76k48a 6113206715

Přesně jak jsem předvídal už před šampionátem.

+1/−6
5.7.2015 6:38

K73r24y51š90t80o23f 32H76l57a33v98á49č 9662119228552

takže Martin Ryška je další z tvých nicků...myslel jsem si to, Eriku.

+1/−3
5.7.2015 8:48

J58o45s13e62f 16B40u52d26ě32j29o40v95i50c23k62ý 2460755641449

To se asi hodně mýlíš. On je taky známý, ale Erik to není.

J48o28s12e97f 57B65u43d71ě35j68o60v82i35c36k44ý 2700625721119

Erik je podivín, slušně řečeno. Pak až slavista.

0/0

M66a83r54t13i25n 33R51y29š97k10a 7246838188796

Ano, jsem bar, Erik, Mirda a reinkarnovanný Katano. ;-D R^ Vy musíte být genitál.

+1/−1
5.7.2015 13:07

J80o11s93e59f 48B27u97d10ě65j75o84v67i94c83k59ý 2950805491739

Spíše bych věřil, že jsi často na baru...........:-)

M54a34r49t20i24n 55C12a66j28t78h28a56m38l 3661698126290

Utkali se dva celky ktere letos do finale bezpochyby patrily!Domaci poradatel a nejlepsi tym sveta nyni bilomodri.Kdyz vsak ve 28. minute opustil ihrisko Angel vedel sem ze Argentina gola neda a bud prohraje nebo to dojde do penalt.Chile tedy poprve v historii mistr Jizni Ameriky.Ale zaslouzene,ti mali trpaslici uz plno zapasu v soucasnosti leckteremu spickovemu muzstvu zatapi.A ted jinak,k Argentine.Tomuto muzstvu fandim od dob Diega a tak dovolim rozbor.Zas Mesias se svym statem nedosah na vyznamnou trofej,ale proc?Teveze furt davaj na lavku a je to ,samozrejme po Angelovi ,jediny promenovac jeho myslenek.Vemte si akci z 92 minuty.Netreba slov ty 2 kopyta Lavezzi,Hugain.Proc je stavi,ze taky hrali za byvale SSC jak Diego?A naposledy Diego mel kolem sebe fotbalisty Burruchaga,Valdano a Cannigia.Messi ma jen Angela.Vybavte si MS 2014 a jak si vychutnali Belgii,skopcaky uz nemohli.Dnes to same,ta kosa na Angela byla na red ale Otamendiho drzkova taky tak si nemaj nic vycitat.To by bylo asi vse ted se tesit na Gold Cup.Cekaji na nas urcite krasna utkani,vzdyt Klinsmanovo dite a stale se lepsici celek Kostariky.Uz se to zda jak pravekCeskoslovensko-Kostarika 5-1 a Bomber nebo 4?