Ronaldo nedal penaltu, Realu to nevadilo. Vyhrála i Barcelona a vede

Předposlední těžká překážka překonána, cestu k titulu lemuje už jen jeden velký zádrhel. Barcelona ve šlágru 32. kola španělské ligy porazila čtvrtou Valencii 2:0 a upevnila si první příčku. Real Madrid porazil Málagu 3:1 a na lídra ztrácí dva body.

L42a56d58i48s56l88a59v 82K10o43c64a48r34e74k 7921262965

Problem pro Barcu bude zapas na Atleticu 2 kola před koncem... Jestli Barca vše vyhraje a Real taky ( na Atleticu ji remíza nestačí ) tak je konec, ale mam dojem ze tam Barca nevyhraje a udělá titul bohužel Real... No uvidíme

0/0
19.4.2015 14:29

F49i60l10i49p 89J27a23r55a86b 1713347890767

Real ještě zajíždí do Sevilly a má doma Valencii, oba týmy potřebují body jako sůl, protože se přetahují o poslední flek do LM, takže los možná těžší, než Barca.

U Atletů naopak není vyloučeno, že v tom předposledním kole už nebudou mít o co hrát. I když se nedá čekat, že Barcu pojmou jako pouťák.

0/0
19.4.2015 15:14

L49u16k44á23š 37H63l85o44u48c12a88l 6242470631494

rozhoduje ve španělské lize, při bodové shodě, vzájemný zápas, jako např. u nás, nebo skóre, či jiný parametr? díky

J91o68s27e35f 92S32t93a58r14ý 5214479395399

Modrič se zranil, tak to se velká ztráta.

0/0
19.4.2015 0:03

M61a10r57t21i34n 52Z63í72t74e52k 5301252811956

Zase ? Tak to je opravdu ztráta. A jak to vypadá s Balem ? Zápas jsem neviděl, jenom sem si všiml, že střídal hned v pátý minutě.

0/0
19.4.2015 1:44

J85o30s38e55f 83S34t50a52r79ý 5844639315249

U Balea je to něco s lýtkem, neví se přesně... Modřice kvůli kolenu prý 5-6 týdnů.

0/0
19.4.2015 10:29

K68a90r74e32l 13P78e77t28e62r36k93a 8410109741719

Messi nechrtil a výjimečně Suarezovi přihrál.

M43a23r83t59i77n 35Z62í87t53e20k 5871592621986

Jak kdy, jsou zápasy kdy s ním kombinuje dost, jindy zase méně. Je pravda, že s Neymarem si rozumí víc, ale ze začátku Neymarovo angažmá tomu taky tak nebylo.

0/0
19.4.2015 11:19

L66a49d73i88s19l41a62v 46K38o72c79a89r26e96k 7781722165

Taky si myslim, je celkem s podivem jak je ted Suarez produktivní , kdyz si uvědomíme , ze v Barce každej " druhej" balon musi jít na Messiho... To samé se dá říct o Neymarovi,myslim to samé co o Suarezovi;-)

0/−1
19.4.2015 14:31

D58a84n43i41e51l 78H53ý20l 9834674845133

Suarez ted předvede v každém zápase něco extra. Tentokrát gól po pár vteřinách.

+2/−1
18.4.2015 21:43

F92i48l44i28p 10J61a76r71a25b 1673907400957

Barca už bohužel nějakou dobu nemá tu úžasnou formu letošních prvních tří měsíců. Nelíbili se mi proti PSG a dnes to bylo ještě horší, totálně sterilní a pomalá hra. Vyhrát si skutečně nezasloužili, Valenica byla lepší.

Směju se těm blábolům v článku, boj o titul je naprosto otevřený a zádrhelem může být hned venkovní derby příští týden.

M29a77r35t73i77n 43Z45í33t44e71k 5261452121116

Dneska Barceloně nefungovala záloha, hlavně v první půli. Xavi tragickej a i oba krajní beci. Já si nemůžu pomoct ale daleko více šancí bych dával Rafinhovi. Ten kluk se mi prostě líbí.

+1/0
19.4.2015 1:46

F89i89l93i13p 44J65a66r73a32b 1743127750327

Souhlasím, mně se líbí taky, klidně by mohl hrát víc.

Já nechápu jednu věc; první gól dají po perfektním rychlém protiútoku, kdy jde balón na tři doteky k útočníkům, a pak už něco podobného nepřevedou celý zápas. Místo, aby se snažili dostat míč hned dopředu k nejlepším hráčům, tak si padesátkrát za sebou nahrávají Mascherano s Busquetsem a stopery.

Přestože Valencia napadala hned od vápna, tak se to tam neustále snažili vykombinovat, z čehož pramenila spousta ztrát (Alves a Piqué, včera hrůza) a obrovských šancí soupeře. Hra pomalá a totálně uloudaná. Imho, takhle to vypadalo už proti PSG, ale tam se herní mizérie naoko zaplácla výborným výsledkem.

Já mám pocit, že Barca posledních několik let s blížícím se koncem sezóny ztrácí formu, vloni to bylo nejmarkantnější, ale už předloni bylo jaro takové vyblité. Jakoby snad neměli kondici, nebo co...

+1/0
19.4.2015 9:47

R87i18c68h98a42r45d 16K51r46á42l 4278617620483

Vážený pane Jarabe, uvědomte si, že Barcelona (ale i Real, pochopitelně) hrají během dubna, tedy ve čtyřech týdnech, sedm zápasů. Valencia o dva méně, například v právě končícím měla více času na rehabilitaci. Jde navíc o čtvrtý tým tabulky, který do včerejška prohrál jen čtyři utkání. Takže tam asi bude větší únava i vyrovnanost. Hráči nejsou stroje, aby pořád vyhrávali 5:0 a neměli slabší chvíle. Ano, dali gól hned v první minutě, Valencia okamžitě zareagovala tím, že změnila strategii a pak už to prostě tímhle stylem nešlo. Budeme-li zcela upřímní, pokud už Gonzáles odpískal penaltu proti Barce, mohl ji za de facto identický zákrok písknout i na druhé straně - a za stavu 2:0 už se proti soupeři jako je Valencia hraje podstatně lépe. Ostatně on Real na tom byl hodně podobně, Málaga jen díky tomu, že její hráči byli naprosto impotentní v oblasti finálních nahrávek a střel (s jedinou výjimkou), neznervóznila Pusinky víc, ale až do poslední minuty se madridští o výhru hodně strachovali.

+2/0

F86i44l25i91p 29J15a78r23a48b 1793257320587

Mě nejde primárně o to, že Barca musí neustále hrát skvěle, bez chyb a dávat každému bůra. A Valencii rozhodně nepodceňuju.

Ale třeba minulý týden v Seville hráli první půli (po 10ti rozkoukávacích minutách) fantasticky, rychlá kombinace, snaha hrát dopředu, prostě paráda, druhá půle, pravda, slabší, ale pořád útočná dominantní hra se snahou dát gól. A v týdnu pak najednou dva diametrálně odlišné výkony. Jsem prostě zklamanej, po nemastných neslaných zápasech typu Vigo nebo Almeria mi ta Sevilla připadala jako návrat k formě "prvního kvartálu", byť výsledkově ztráta (tam se dá skutečně mluvit o hloupých chybách a ztracených bodech). Ale včera byli doma minimálně celou první půli pod takovým tlakem, že to nepamatuju... snad vůbec. A nebyli schopní s tím udělat naprosto nic, změnit trošku styl a zrychlit cestu balónu k útočníkům, klidně hrát na brejky. Ne, oni pořád hráli to samé, a pořád se stejným výsledkem. To mi vadí...

F76i51l81i27p 79J38a17r82a81b 1693527740687

To není pravda a často opakovaný omyl, třeba vloni dali z brejků snad nejvíc gólů z celé ligy.

Obecně to souvisí se stylem hry, když dobře kombinujete a kontrolujete balón, tak není moc kam brejkovat, protože soupeř je zalezlý. Ostatně, Real taky letos nehraje tak brejkově, jako dřív, a jeho postupná kombinace mi docela připomíná tu barcelonskou. S tou výhodou, že u nich má smysl centrovat do vápna.:-)

0/−1
19.4.2015 15:19

L87a83d20i85s12l94a90v 81K55o59c51a91r71e68k 7521192295

Tak jestli budeme říkat situacím ( a asi i můžeme ) , kdy vezme Messi balon obejde 4 lidi brejk tak ano. Obecně ale Barca hraje pomalu co se týká pohybu hráčů ... Kolikrát tam je situace , kdy ma míč Iniesta nebo Rakitic a stojí úplně všichni včetně Messiho. A ten náběh trvá dlouho , protože chtějí jít do perfektní golovky, takže proto zaseknou , vrátí narazí vrátí ... Barcu mam moc rad , ale tohle je proste nuda... Jasne ze tam jsou fantasticky fáze , ale obecně pojetí ala PEP je proste pro me uz fakt mimo...recept je vyměnit 4 hráče a trenéra ( Iniesta Xavi Mascherano, Pique) a hrát rychleji... Jurgen Klopp;-)))

J86o87s71e23f 92S63t61a75r30ý 5914409345179

Valencia byla lepší, ale obdržené góly v první a poslední minutě a neproměněná penalta je stála body.