Machovec: Nezasloužili jsme si, aby nás rozhodčí takhle dostal k zemi

Během dvou minut uviděl Jaroslav Machovec dvě žluté karty. A po zápase si obránce Českých Budějovic, které prohrály 0:1 v Příbrami, stěžoval na rozhodčího Hrubeše. „Možná jednu žlutou jsem si zasloužil, ale určitě ne červenou,“ uvedl po utkání.

J85i89ř94í 93B80a98j60e52r 1325539846

Budejce..hroznýRv

0/0
12.4.2015 17:21

P37a91v59e74l 43V97a63l34e29n49t86a 1108428161155

Po tomhle rozhovoru u mě Budějovice klesly úplně, vymlouvat se na rozhodčí je ubohost. Ještě jim odpustil penaltu za evidentní ruku ve vápně. Obě žluté byly úplně jasné, první za úder loktem do obličeje (to už měla být červená rovnou) a udělat za pár minut takový faul, to je teda inteligentní. Výsledek je pro ně ještě milosrdný, tohle by nestačilo ani na 2. ligu a on ještě tvrdí, jak hráli dobře;-D

0/0
12.4.2015 15:55

P14e77t52r 69H21e25l24l26e91r 5133576654594

No když jsem včera viděl záznam, tak jsem si říkal, že větší selhání rozhodčího jsem letos neviděl. Nejdřív to měla být penalta, následný vytrhnutí se a rána do obličeje už byl jen následek držení.

A ani ta druhá žlutá mi nepřišlo, že by to vůbec byl faul, spíš jen simulace. V situaci v jaké Budějovice jsou, mi to přišlo naprosto zbytečné a Příbram takovou pomoc nepotřebovala.

Ale docela se mi zdá, že to v Příbrami je spíš pravidlo než náhoda.

0/0
13.4.2015 14:25

Z40d44e83n42e89k 14B58e15d22n80a18r 7777456507309

Díval jsem se a přál jsem Budějicím, rozhodně víc než Příbrami, ale zasloužený výsledek byl tak 5:0 pro Příbram. Budějice byly skoro bez šance, to Příbram jich měla opravdu spoustu.

První žlutá Machovce sporná, ale to nic nemění na tom, že druhá byla naprosto jasná. Skluz kde netrefil míč a Pilík sice dokázal uhnout, ale na žlutou to určitě bylo. Udělat se žlutou podobný skluz ze zadu na půlce k tomu musí být hráč mentál.

Jinak Budějice evidentně na ligu nemají a rozhodčí za to fakt nemůžou.