I po vysoké výhře Lavička chválil soupeře: Hodně nám to znepříjemnili

Každá ztráta už teď pro ně může být osudová. Fotbalisté Sparty ze druhého místa tabulky stíhají Plzeň v boji o titul, a tak musí v každém utkání hrát na vítězství. V Hradci vše klaplo: hosté vyhráli 3:0 a trenér Vítězslav Lavička mohl být spokojený.

D53a42n63i52e70l 88H91ý78l 9344234375753

Spartě to při současné mizerné formě znepříjemní každý. Kdyby nekoupili Kadlece, jsou dnes až třetí. Lavička je vskutku "dobře" připravil na jaro.

P54a89v65e55l 43H20o68l70m85a16n 8277796695929

S tím by se dalo souhlasit. Překvapil mě, s jakou formou se vrátil a jak je na tom skvěle fyzicky. Momentálně nejlepší český útočník.

+5/0
5.4.2015 12:04

J42a16r52o66s92l40a98v 51Č15á44p 4153626250972

Líbil se mi ještě brankář Štěch. Oproti repre Čechovi prostě jistota.

To jsou zase otázky ;-€

Mně by spíš zajímalo, proč byl Ládík v základu a proč střídal až 10 minut  před koncem.

Jinak soupeř byl slaboučký a do šancí se dostával jenom díky ležerní hře, ignorované trenerem ;-O

M46a88r23t40i91n 27V42o88j17á92č57e26k 9363287821676

mě ten jeho koučink připadá takový nijaký střídání v 78 je pozdě ...mezi 50-70minutou se hradec dostával docela do hry a tam mělo podle mě přijít střídání...třeba i ten konate ,aby si hradec musel víc hlídat lajnu

+5/0
5.4.2015 10:52

P74a64v40e54l 31H83o50l17m73a33n 8517296835569

Myslím, že normální trener by udělal cokoliv, jen aby se něco změnilo. Tohle bylo jak čekání na vyrovnání a nehrát proti zoufalcům, tak by i přišlo.

Lavička nejspíš slovo koučink (coaching pro rejpaly) asi ani nezná ! Zatím dospěl jen k mentálnímu treningu a vylepování citátů.