Real Madrid potupil soupeře devíti góly, Barcelona se na výhru nadřela

Fotbalisté Realu Madrid boj o titul nevzdávají. Ve 29. kole španělské ligy potupili Granadu debaklem 9:1, ale vedoucí Barceloně se nepřiblížili. Lídr tabulky totiž vydřel na hřišti Celty Vigo vítězství 1:0. Na třetí místo poskočilo Atlético Madrid.

R74i30c42h57a95r48d 92K35r73á17l 4508367200883

Titulek poměrně dost zavádějící. Celta před tímto kolem byla devátá, Granada je třetí od konce, to je taky dost podstatná záležitost. Barcelona jí doma dala šest gólů, takže rovněž nebyla výrazně neúspěšná, navíc Celta Vigo jí porazila na Camp Nou, takže je vidět, že šlo o soupeře jiné kategorie. K výrokům fanouška Realu Mr. Žáčka jen tolik - neviditelný Messi měl dvě velké šance, ale ono se prostě každý den nedá všechno. Že by sudí nějak Barceloně připískával? Můžete být konkrétní a v čem?

0/0
6.4.2015 15:10

L72u37k85á45š 81H25l26o77u32c47a20l 6292630841204

Barca vyhrála, zpátky na čele tabulky s fajn náskokem, ale ihojte to ani nenapoutá na hlavní stránku sportu. jen kdyby to bylo obráceně...

K59a71r94e63l 85Z93a83c68e97k 7921919951967

Tak vám povím, že ten váš Messi byl dneska úplně neviditelnej...:-)

+1/−3
5.4.2015 23:04

H93o47n76z83a 17P25l52á92n17k76a 9916178148

Tak vám povím, že ten váš Ronaldo nebyl do dneška vidět 2 měsíce... :)

K25a47r54e44l 65Z35a84c70e55k 7371269151127

Koukám teď na Vigo-Barca. Už tam domácí pěkně řežou. Ono to s tou přízní rozhodčích pro slavnější kluby bude všude stejný.

+3/−3
5.4.2015 21:35

Z49d95e20n51ě94k 12B56ř81í16z72a 8266165889406

9-1 je fajn, ale porad za to jsou jen 3 body :-)

+15/−1
5.4.2015 15:44

M66i78l16a98n 51H83a18n98u15s48k71a 7209658312421

Ale na zvednutí sebevědomí je to dobrý :) Navíc konečně bylo zase na CR vidět, jak moc ho to baví, když dává góly...

K37a38r76e94l 27Z91a48c37e73k 7301939491907

V El Clásicu byl kompletní Real 60 minut lepší, nakonec to tedy Barka šťastně uplácala.

+9/−10
5.4.2015 15:11

K70a79r84e46l 34Z48a73c89e91k 7281869291357

Pánové mínusáři asi El Clasico neviděli. Škoda pro vás, byl to dobrej zápas.

+11/−3
5.4.2015 16:41

D69a69v56i30d 41P90r88a40ž20á42k 6424702142496

60 minut 8-o?

30 minut v první půlce. Začátek druhé půle byla totální holomajzna z obou stran a pak začala dominovat Barcelona.

PS: To štastné uplácení je taky trochu mimo. V první půli byl Real lepší díky skvělému presinku. Jenže byl totálně neefektivní z hlediska skóre. A proto byl po zásluze potrestán, když mu odešly síly. On se totiž fotbal hraje 90 minut, a ne jenom poločas.

L60u47k51á74š 29H97r80a45z41d62i78r57a 4848328159899

Asi jako Messimu, ten taky zrovna nepálí proti velkoklubům, že jo...

O75n14d20ř88e85j 27H25r20u97b78o62š 2489134562204

Ač mám radši Messiho tak  oba dva jsou jinde nez zbytek sveta. Ronaldo i Messi jsou nejlepsi

L80i67b70o35r 85L73u46k95š46í86k 2735347240425

lepší je jen vkrátké kličce díky nízkému těžíšti těla, C.R. je komplexní, pokud bude hrát v této formě nikoho ke zlatému míči nepustí

+2/−3
5.4.2015 21:00

M89a17r70t74i41n 76Z14í28t49e82k 5951982231146

V komplexnosti ve střelbě je Ronaldo lepší. V komplexnosti fotbalového myšlení a využití hráče na hřišti zase vede Messi.

+2/0
6.4.2015 6:17

R83i10c11h26a39r89d 97K94r76á77l 4698467800203

Udělejte si komplexní statistiku a zjistíte, že o téměř 20 cm menší Messi (jaké to překvapení) nedominuje ve střelbě hlavou - myšleno góly. Jinak je v průměru před CR prakticky ve všech gólových položkách. Ale to nesnižuje dovednosti ani jednoho z nich.

0/0
6.4.2015 15:05

K61a85r26e83l 61Z57a25c95e23k 7491669131137

REAL!!!R^VR^ Škoda, že Cristiano ještě dvě, tři velké šance zahodil, jeden gól mu doslova "ukradl" hostující stoper a dal si vlastňáka...:-)