Teplice ztratily výhru v závěru z penalty. Byla jasná, přiznal Grigar

Fotbalisté Teplic dvakrát vedli, o vítězství přišli z penalty tři minuty před koncem, přesto brankář Tomáš Grigar po remíze 2:2 tvrdil: „Slovácko si zasloužilo minimálně vyrovnat.“

J87a45r31o72s17l69a12v 80S17e88d60l97á47č12e51k 3934701266868

Bylo to určitě lepší než proti Brnu, ale ten kopec nepřesností jim hodně bere síly.

Lavice Listingimu s Nivaldem slušela, Salami byl snaživější, Potočný bojoval i Vachymu se dařila líp rozehrávka /jen při bránění udělal hodně chyb/. Horův neuznanej gól pro údajnou ruku byla chyba rozhodčího, ruka ani náhodou. To hodně ovlivnilo zbytek zápasu. Ale Slovácko opravdu herně lepší. Bod pro Teplice dobrej.

+2/0
18.3.2015 9:43

J21a38n 28N65o77v75á53k 6627140698263

on i první gól Slovácka padl po neodpískaném faulu na teplického hráče, vzápětí stejný zákrok sudí písknul a byl z toho krásně trefený trestňák. Mně se zdálo, že trochu tlačil domácí.

+2/−1
18.3.2015 10:35

J21a22n 31Š71a55f36a14ř45í15k 3928877417787

Tlacil je trochu vic uz po 15minutach bylo jasne ze penaltu piskne jen sem cekal kdy byla tam spousta faulu co vubec nepiskl ani ten Vuch pred vapnem nespadl sam a on prej at nefilmuje...

0/0
18.3.2015 11:05

J87a49r50o24s16l85a88v 75S29e49d20l69á78č52e96k 3624161976218

máš pravdu, ten faul na Doška nebyl. a souhlas i s tím, že ta reciproční pentle visela ve vzduchu. to je smutnej příběh. ale objektivně je třeba přiznat, že jsme nestíhali a byli horší.

+1/0
18.3.2015 11:31

J89a79n 48Š85a25f40a95ř67í65k 3808817277497

Tak urcite :) nepodrzeli vubec balon ale to uz nas strasi od Slavie kde se jen odkopama braniili...Netusim co jim Rada predepisuje za recepty protoze stejny hraci si to krasne tukali treba kdyz prisel Litsingi to tam ted neni...bohuzel

0/0
18.3.2015 14:12

M86a85r88t35i13n 48P96a82v36l43í91k 1717217129751

...aha...takže to bylo zase čekání a gól a ten zase přišel?....tak alespoň viděli jak se má hrát o body;-)