Brankář Drobný dostal červenou, Bayern Mnichov dál pádí za titulem

Fotbalisté Bayernu Mnichov nezadržitelně míří za obhajobou německého titulu. Další krůček udělali ve 25. kole, kdy na hřišti Werderu Brémy jasně vyhráli 4:0. Smolný zápas odehrál český brankář Jaroslav Drobný, jenž v dresu Hamburku dostal po 19 minutách červenou kartu a jeho tým prohrál s Hoffenheimem 0:3.

M21a19r60t95i95n 10D85u37f30e90k 3292457458604

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V CL dal 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

M35a95r16t71i78n 89D75u32f27e28k 3642747168354

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V BL 70, v CL 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

0/0
15.3.2015 17:28

F63i35l44i80p 73J94a62r91a15b 1513767760747

Ale v článku je vysloveně uvedeno stým LIGOVÝM.

M38a85r93t73i35n 26D13u29f35e61k 3812237428194

A Dante stejně jako ve středu nastoupil. Byť zase jen na pár minut. Takže jeho medializovaný konec pod Pepem je sporný.